Bakire olmadan evlenip mutlu olan var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Cocugumla ilgili sizden akil alacak degilim. Bi mesaj vardi simdi bulamadim oglumla ilgili pis biseyler yazilmis ya varya Allah korkusu olmayan insandan herseyi beklersin. Siz sevisin evlatlarinizida oyle yetistirin sonra gelin bunu burda utanmadan konusun ama utanacak olan ben olayim. Rabbime cok sukur hayatimda hic zina yapmadim VE TERTEMİZ O BEYAZ GELİNLİGİN HAKKİNİ VEREREK ESİME GELDİM. Benim oglum Rabbime sukur akli basinda evlenmeden seks yapamazsa kafayi yemez sizi kirli dusuncelerinizle bas basa birakiyor ve simdiki gencler niye bu halde simdi daha iyi anliyorum boyle ebeveynler olduktan sonra daha cok goruruz parklarda kenarlarda koselerde utanmadan sıkılmadan öpüşüp koklaşanları. Ee nede olsa seks önemli tabi evlada aşılanması gereken cok önemli birsey. Benim oglum duzgun ahlakli olsunda gerisi kendiliginden gelir zaten. Allah akil fikir versin ne diyeyim. Hakaret edenleri gaale bile almiyorum @Mune burda birsuru hakaret edilmis bana ama yasak bana gelmis kimseyede agzimi bozmadim okadar terbiyesize ragmen.
Hangi görüşünüze yorum yapayım şaşırdım inanın siz her şeyden önce o taşıdığınız kafanın içindeki BEYNİNİZİ HAKKINI vererek kullanın bembeyaz bir elbiseyi de hakkını vererek giyme ne orasını hiç çözemedim ama leş bir kafanız sizin temiz olup olmama kavramınız neden teninize dokunan karşı cinsle alakalı taksiler gibi tenmetreniz falan mı var yani bütün site uğraşsa sizi bu kadar yerin dibine sokamaz kendi kendinizi düşürdüğünüz şu komik aciz duruma bir bakın ya üzüldüm adınıza siz başkasına dua edeceğinize kendinize biraz akıl fikir dileyin

Epi topu 19 yasinda evlenmis zaten, bu neyin gururu anlamadim.Hani cok gec evlenir, ya da hic evlenmez ee de, rahibe gibi kesis gibi yillarca beklemenin bir anlami , kendine gore bir felsefesi olur.

Ben bu durumda millete pecete gostermeye kalksam "hayrola kendinden suphen mi vardi,ne alaka" derler.
O kadin vucudun baska yerinden gelen kandan ne farki var onu da hic anlamadim. Burnun kanasa peceteye surse uc asagi bes yukari ayni goruntu. Sanki sey olunca mavi geliyor. 🤷

Ahahh ben cok gec evlendim ama daha once kimseyle iliskim olmadi, onun sebebi de tamamen sevgili bulmaktaki beceriksizligim🤣
ama gelinligimi tertemiz giydim diyemem, yurtdisinda evlendigimiz icin dugun yapmadik. Zaten hic sevmem dugundu, kalabalikti, gurultuydu, akrabaydi isime geldi. Ona harcayacagimiz parayla araba aldik, daha guzel oldu.

Bos isler bunlar kendinizi dar kaliplara sokmayin, sizi kaliplara sokan kisilerle de evlenmeyin.
Cidden 19 da mı evlenmiş yani burada yere göğe sığdıramadığı ilk birlikteliğini 19 da yaşamış ama kendisiyle yaşıt veya büyüklerin yaşamasını günlerdir ben temizim siz değilsiniz diye aşağılıyor ama kendisinin tek farklı şu devlet dedi ki tamam sex yapın ve bütün sülale bunlar sex yapsın diye göbek attı cidden bu kadının kafa çok fena ya keşke bu hanım da kendi tabiriyle kirlenseydi (!) de erkenden koca delisi gibi kocaya koşacağına okuyup kendini geliştirseydi en azından bu zekayla ömür geçirmek zorunda kalmazdı yazık ama olsun kocasına hediye paketi olmuş o da yetiyor ona hayattaki tek başarısını günlerdir ballandıra ballandıra anlatıyor

Bunu söylediğimde direk hiçbirsey olmamamış gibi davranan var mı acaba normal karşılayan sanki hep bir tavır alacak gibi herkes geliyor bir başkası ile tanışsam o da mı öyle yapar ya da çevreden mi
Sayfalardır sana bunun söylenmesi gereken bir ilişki içinde bulunmaman gerektiği anlatılıyor hala burada mısın sen ? Normal bir ilişkide durup dururken bakire misin diye sorulmaz neden yazılanlardan hiçbir şey anlamıyorsun ?

Oncelikle cok adaletli bir siteymis karsindakiler senin hakkinda atıp tutarken sana kendini ifade etme hakkı bile verilmiyor hemen uyarı. Diger kisilerde hep ayni kisiler hangi konuya girsem onlar 7/24 tel ellerinde kime ne yazsak tum isleri sanırım.
BEN KİMSEYE KİRLİSİNİZ DEMEDİM BİZİM BURDA GELİNLİGİN HAKKİNİ VERECEK BİR KIZ GELİNLİK BU SEBEPTEN BEYAZDIR DİYE BİR TABİR VARDIR BEN ONU KULLANDİM KENDİM İCİN.TERTEMİZ GELDİM ESİME DİYEREK. İNSAN BİRKERE HATA YAPABİLİR SEVER GUVENİR KENDİNİ TESLİM EDER AMA KARSİSİNDAKİNİN ADAM OLMADİGİNİ ANLAR SONRA KENDİNİ SEVEN SAHİPLENEN BİRİ CİKAR GERCEKTEN HELAL OLSUN DERİM OYLE ADAMLARA. AMA HER SEVGİLİ OLDUGUYLA KENDİ TERCİHİ OLDUGU SIRF O AN OYLE İSTEDİGİ İCİN(SİZİN TABİRİNİZLE) YATAN KİSİLER EVLİLİK DIŞI GİRİLEN HER İLİSKİ ZİNADIR BENİM GÖZÜMDE KURANDADA YERİ YOKTUR. BEN YAZDİKLARİNİZİ OKURKEN UTANDİM. SİZ ANCAK İSİNİZE GELDİGİ GİBİ OKUYUP İSİNİZE GELDİGİ GİBİ ANLİYORSUNUZ. MEDENİYETİNİZ BATSIN CİRKİN DUSUNCELERİNİZLE BAS BASA BİRAKİYORUM SİZİ ALLAH ASIL SİZE SİZ GİBİ EVLATLAR VERSİN YASAYİNDA GÖRÜN. LAFTAN ANLAMAYANLARA SÖYLENECEK HER SÖZ FAZLA. UYELİK İPTALİMİ İSTİYORUM @Mune
Şükür yallah kendin gibilerin yanına anca onlar alkışlar seni sana buradan iş çıkmaz sen minişine sürdüğün peçetedeki kanı koşa koşa kocana gösterirken utanmamışsın millet seviştiğine mi utanacak sana kaldı milletin neye utanacağı hala daha sahip çıkma falan diyor ya siz eşya ya da pet gibi sahip çıkılma ihtiyacı duymak istiyor olabilirsiniz ama biz kimsenin sahip olabileceği hayvan ya da eşya değiliz neden bu zorunuza gidiyor böyle bağıra bağıra kendinizi yırtıyorsunuz ne güzel tasmanız takılmış SAHİBİNİZ var susun oturun işte

Peçeteye siler bir şey olmaz
O tertemiz diline eline beline hiç pislik bulaşmaz :KK51:
Okuduğunuzu anlayın artık ya yeter (!) peçeteye silmek değil asıl önemli olan öyle olsa çöpe atardı önemli olan peçeteye sildikten sonra koşa koşa çöp beyinli kocişe koşmak onu yapmazsa kabul olmaz lütfen okuduğumuzu anlayalım bilinçlenelim

Okuduğunuzu anlayın artık ya yeter (!) peçeteye silmek değil asıl önemli olan öyle olsa çöpe atardı önemli olan peçeteye sildikten sonra koşa koşa çöp beyinli kocişe koşmak onu yapmazsa kabul olmaz lütfen okuduğumuzu anlayalım bilinçlenelim

bi de o anı hatırladıkça gülüyorlarmış beraber. kafalar pırıl pırıl :)
bu kadar namus bekçisi olup kayınpederin suratına kanlı peçete tutmak da ne biliyim, nasıl bir namus anlayışı.. :)
o beğenmediği evlilik dışı seks yapanlar yatak odalarını kimseye anlatmaz, bu bi de kanlı canlı kanıtlarını savuruyor ortaya..

bi de o anı hatırladıkça gülüyorlarmış beraber. kafalar pırıl pırıl :)
bu kadar namus bekçisi olup kayınpederin suratına kanlı peçete tutmak da ne biliyim, nasıl bir namus anlayışı.. :)
o beğenmediği evlilik dışı seks yapanlar yatak odalarını kimseye anlatmaz, bu bi de kanlı canlı kanıtlarını savuruyor ortaya..
Gerçekten acınacak hallerine gülüyorlarmış bir de şu vardı tam hatırlamıyorum evlenmeden önce kocası gördü kızı diye kavga mı çıkaracakmış dayısı ne resmen insan yerine koyulmuyor ama olsun çok temiz

Merhaba arkadaşlar daha önceki yazılardan hatırlarsınız belki suan ki konuştuğum erkek arkadaşıma açıkladım bakire olmadığımı o da ilk başta sorun etti söylendi yüz ifadesi düştü sonra düşündü karakterin kişiliğin daha ağır bastı dedi Haziran da isteme olacak kısmetse ama ben hala kendimi kötü hissediyorum değersiz gibi çünkü beni öyle bilmiyordu o da zor kaldırdı ama anlayışlı biri tabi hatta bir daha bu konu açılmasın dedi ben hala içimde yara kalmak gibi ilerde nasıl anne olacağım diyorum çünkü ailem beni bu konuda çok tembihlerlerdi benim daha önce bu hatayı yapmam Kendime bile yediremem ilerde evlensem mutlu olcakmıyım diye sorgulamalar .benim gibi olup evlenenler bu psikoloji ile nasıl başa çıktınız?
Nedir bu özgüvensizlik depresip haller adammi öldürdunuz altı üstü sevistiniz..

O sevgiliniz kanitlayabilecekmi sizden önce kimseyle olmadığını ayol önce dimdik karsisina gecip abi olay boyleyken boyle ha baktım tiriviri yapiyor isine gelmiyorsa yoluna git sen hayatımda yokken yaptığım hersey beni ilgilendirir kan meraklissiysam yallah başka kapiya sen kendine güven önce yaptığın seyin arkasinda dur sen kendini suclarken elin oglundan ne bekliyorsun acaba .

Evet neden sasiriyorsunuz anlamıyorum önemli olan birisiyle beraberken baskasiyla aldatmamak .üstelik erkekler kanit beklerken 3 damla kanla aaa namuslu derken sen o soylemese dunyadan haberin olmayacak. Ki ben sormadim sormamda benden oncesinden banane
Evet haklısınız

İnsan psikolojisi çok farklı insan birşey onun içim özelse özel olduğu ile paylaşmak istiyor evlilik öncesi veya evlilik te ilk gece farketmez hani sadece tek kişi olsun istedim evleneceğim adam o da olmadı ben bıraktık onla da olmazdı bu durumdan dolayı böyle oldum dediğiniz gibi takmayan Nike olsa ben kendim takacak bu psikoloji iyi yenmeye çalışıyorum hatta bugün erkek arkadaşıma dedim ben istemiyorum diye sanırım takacaksın belji ilerde laf edeceksin çoğu forum da laf edebilir dedi ilerde yüzüne vurup.şimdi kendisi hersey geçmişte kaldı benle olduktan sonrası önemli dedi ben takmıyorun artık sende takma o bile öyle düşünürken benim yaptığıma bak diyorum
E siz bakireliğe önem veriyormuşsunuz basbaya. O zaman önem veren erkeklere de sayfalarca gömmeyeceksiniz. Düşündüğünüzün aksini yaparsanız böyle olur. Fikrinize göre bir hayat yaşayın.
Ben mesela ilkim olayını kıroca bulurdum. Evlenirim diye sevişmedim. Canım istedi seviştim. Eşimle tanıştım çok aşık da oldum bir kere bile hayıflanmadım keşke ilk olsaydı diye. Umurumda olmadı. Ben çünkü gerçekten önem vermiyorum pişman da olmadım.
Sizin mantaliteniz zaten bekarete önem verirken gidip sevişmeniz en başta saçma bir hata olmuş

E siz bakireliğe önem veriyormuşsunuz basbaya. O zaman önem veren erkeklere de sayfalarca gömmeyeceksiniz. Düşündüğünüzün aksini yaparsanız böyle olur. Fikrinize göre bir hayat yaşayın.
Ben mesela ilkim olayını kıroca bulurdum. Evlenirim diye sevişmedim. Canım istedi seviştim. Eşimle tanıştım çok aşık da oldum bir kere bile hayıflanmadım keşke ilk olsaydı diye. Umurumda olmadı. Ben çünkü gerçekten önem vermiyorum pişman da olmadım.
Sizin mantaliteniz zaten bekarete önem verirken gidip sevişmeniz en başta saçma bir hata olmuş
Ailenizin bu konuda düşüncesi nedir Türk toplumuna göre mi yetiştirdi yoksa siz kendi düşünceniz mi yanlış anlamayın soruyorum çünkü ailevi kaynaklı mı ben böyle oldum

Ay dedim sabah sabah peceteli bayan geri mi döndü beddualar için bilmem 645754 defa ettiği ve bennnn temizimmmmmm tertrmizimmmmmm demesi yetmedi siz pissiniz mundarlar bre zindaklar demek için dedim bir anda
Iyi ki o peçete icat olmuş yoksa ne olucaktı

Birde diyorum ki pecetenin dili olsa ne derdi yakın beni diye feryat ederdi galiba
Yada beni icat edenin biiipppp derdi

Neyse biz anlamıyoruz ama anlayanlar var şükür ki :KK53:

Son düzenleme:
Gerçekten acınacak hallerine gülüyorlarmış bir de şu vardı tam hatırlamıyorum evlenmeden önce kocası gördü kızı diye kavga mı çıkaracakmış dayısı ne resmen insan yerine koyulmuyor ama olsun çok temiz

bir de her seferinde büyük harflerle yazıyor :)
kimsede kadına "ay nasıl bakire kalırsın" demedi kendi kendine hallendi. durup dururken başlattı. hakkaten bir yarası mı var da bu kadar diretiyor diyor insan.

Ay dedim sabah sabah peceteli bayan geri mi döndü beddualar için bilmem 645754 defa ettiği ve bennnn temizimmmmmm tertrmizimmmmmm demesi yetmedi siz pissiniz mundarlar bre zindaklar demek için dedim bir anda
Iyi ki o peçete icat olmuş yoksa ne olucaktı

Birde diyorum ki pecetenin dili olsa ne derdi yakın beni diye feryat ederdi galiba
Yada beni icat edenin biiipppp derdi

Neyse biz anlamıyoruz ama anlayanlar var şükür ki :KK53:
Peçeteli bayan 🤣🤣🤣 peçetenin dili olsa beni çöpe at pislik misin sen diye yalvarırdı eminim 🙈🙈🙈

bir de her seferinde büyük harflerle yazıyor :)
kimsede kadına "ay nasıl bakire kalırsın" demedi kendi kendine hallendi. durup dururken başlattı. hakkaten bir yarası mı var da bu kadar diretiyor diyor insan.
Bir de ilk başta normal msjlar yazarken birden gözü döndü önce tatlı tatlı absürt hikayelerini güzel bir şey gibi anlattı insanlar normal değil üzüldüm diyince aştı kendini 🤣🤣

Ailenizin bu konuda düşüncesi nedir Türk toplumuna göre mi yetiştirdi yoksa siz kendi düşünceniz mi yanlış anlamayın soruyorum çünkü ailevi kaynaklı mı ben böyle oldum
Ailemle oturup da bekaret muhabbeti hiç yapmadım ben. Bilmiyorum önem veriyorlar mı. Evlenirken de bilmediler doğal olarak. Ama liseden itibaren hoşlandığım insanı da bilirlerdi, sevgililerimi de. Eşimle sevgili olduktan bir kaç ay sonra annem babam abim ablalarım tanıştı. Bizim eve gelir giderdi. 3 sene flört ettik. Nişan evlilik ne zaman muhabbeti olmadı asla. Bir gün olsun evlenecek misiniz de demediler. Akşam çıkacaksak erkek arkadaşlarım kapıdan alırlardı. Genelde buyrun bir kahve içip çıkın derlerdi. Ama ilişkilerimin genel çerçevesini bildiler tabii, kalkıp seviştik diye anlatmadım, gerek de yok.
Aileyle alakası vardır mutlaka ama ailem muhafazakar olsaydı da arkasında duramayacaksam, bekarete önem veriyorsam sevişmezdim. Ona göre yaşardım.
konu aile değil. Konu sizin fikrinize zıt bir şeyler yapmanız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
X