Gebeliğe Hazırlık Azeri kizlar birlikte batlarımızı bekleyelim:)

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.
Salam qızlar necəsiz???başım qarışıq idi düz-əməlli gire bilmirdim...necesiz necə gedir???mən özümü çox qəribə hiss edirəmee ürək bulanma qaytarma olmayıb mende...indi yediklerim sanki narahat edir meni ne yesem çox qəribə oluram ya həzm olunmur ya kopdu nedi bilmirəm çox qəribə oluram aclıq var sanki ama yeyende çox narahat oluram 🤷🏻‍♀️sizcə pis bir şey olmazki ??gələn həftə hekime gedəcəm həm analizlər həmdə uzi falan

Salam qızlar necəsiz???başım qarışıq idi düz-əməlli gire bilmirdim...necesiz necə gedir???mən özümü çox qəribə hiss edirəmee ürək bulanma qaytarma olmayıb mende...indi yediklerim sanki narahat edir meni ne yesem çox qəribə oluram ya həzm olunmur ya kopdu nedi bilmirəm çox qəribə oluram aclıq var sanki ama yeyende çox narahat oluram 🤷🏻‍♀️sizcə pis bir şey olmazki ??gələn həftə hekime gedəcəm həm analizlər həmdə uzi falan
Necəsən? Bacın haralardadı? Məncə ürəyi salacaqsansa zəng elə həkimnən soruş. Kafan rahat olsun)) Balacanında kefini pozma, yəgin yeməkləri bəyənmir)))

Men burdayam ve böyün ağlımdan keçtiniz gızlardan birinin doğumu yağlaşmıştı doğum yapdı mı diye ağlıma tüştü
Bildirim geldi Judy cim neredesin yazacaktım ne yaptın doğum yaptın mı diye tanımadığım halde rüyamda gördüm seni doğum yapmışsın oğlum şarkısını dinliyor musun artık diye soruyorum 😁nasılsın iyi misin
Çok şükür doğum yaptım sağlıkla kucağıma aldım oğlumu, 2aylık olduk bile, çok şükür.

Evet tospikciğim dinliyorum her dinlediğimde de eskisinden daha fazla duygulanıyorum 🥰

X