Aşırı kıskanç baskıcı sevgili

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Her konuya değil sadece bir konuya yorum yaptım ve uzayınca kendi konumu açtım. Yılların emeği ve uzun bir ilişki olduğu için yazıyorum yoksa zaten adam çok tabiki

O zamanlar ergen olduğunu sinirine yenik düştüğünü düşünerek yumuşatmaya çalıştım.

Yahu adam önüne gelenle yattı diye yazan sen değil misin? Bu mu haramdan sakınan adam Allah'ım nolur su ülkenin eğitim kalitesi artsın, herkes üniversite okumasın. Okuyanla okumayan bir olur mu diyecegim ama okuyanların hali de bu işte

Zengin değildi kendi çalışıp kazası ailesinden birşey almıyor küçüklükten beri çalışıyor

Hayır yanlış oldu o kısım. Kavgacı olduğunu hocalarla bile kavga ettiğini anlatmak istedim

Arkadaşlar siz hala anlamadınız mı bu arkadaş birileri çiksın adam aşik deliler gibi seviyor o yüzden yapıyor bu adam kaçırılır mı desinde buda koşarak gitsin istiyor
adam zenginmiş ne istese en pahalısını alıyoruş tilifon bilem almış.o yüzden en büyük işkenceleri yapsa da kör kuyuya hapsetse de kesinlikle kaçırmamalı. koca bulmak kolay iş mi bu devir de tee allahım.kıskanıyoruz konu sahibini

Zengin değildi hepsi kendi emeği gece gündüz çalışması ve para esirgemez hiç bu iyi bir özellik bence cebinde 100 TL kalsa ve bebde yoksa direk bana verir hepsini

Zengin değildi hepsi kendi emeği gece gündüz çalışması ve para esirgemez hiç bu iyi bir özellik bence cebinde 100 TL kalsa ve bebde yoksa direk bana verir hepsini
e iyi de sana güvenmiyor mu?neden bu kadar baskı onu çözemedim.zaten oturmayı kalkmayı bilen bir genç kadınsındır.söylemesine gerek var mı herşeyi?ayrıca devamlı düğmeli tişört giymekten sıkılmadınız mı?okul çocukları giyiyor o modeli

Firdevs yöreoğlu derki. Bir erkek kabahat işlediyse peşinden hediyesi gelir

Şöyle düşün ben bunla evlensem nasıl bi hayatım olurdu diye kendini teselli etmeye bak belliki yaşam tarzınız birbirinize pek uymuyo ama 6 sene dile kolay elbet düşünüp üzülürsün bende benzerini yaşadım ama bi süre sonra mantıkla bakmak gerek

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…