Aşırı kıskanç baskıcı sevgili

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
koruma içgüdüsü ile kıskançlık çok karıştırılıyor malesef. gözünün üstüne yumruk yese beni seviyor çünkü bana dokunmak için yumruk attı diyecekler herhalde bu kafalar

Aynen lafa gelince günah haram icraata gelince zinaya kadar yolu var..

Böyle insanlar bana inançları konusunda hiç samimi gelmiyorlar. Neyseki konu sahibi kurtarmış kendisini ..
Asıl böylelerinden korkmak lazım. Böyle biriyle değil evlilik arkadaşlık bile yürütülmez.

Kendinizi korunacak bir şey olarak görürseniz böyle dayağı bile size batmaz. Elden geleceğine ondan gelsin diye bakarsınız.
ay hala cevap arıyor bayilicim bırakın gitsin ne hali varsa görsün ya hu! köle isaura ya dönmüş hala adamı aklama peşinde

Hakikaten ya. Adamın evlenmeden yetişsin, çekesi olan çeksin, niye başka masumun canı yansın.
21 sayfa yazılmış hala beni koruyordu sandım ama iyi birisi beni döver ama sonra özür diler öperdi vs vs vs bi sürü zırva
bırakın kendi haline ne hali varsa görsün öhh be

Peki bunu nasıl farkedebiliriz benim yaşadığım durumun koruma iç güdüsü olduğunu düşünüyordum
koruma içgüdüsü size zarar vermeme üzerine kurulmuş birşeydir bazen mali bazen fiziki bazen psikolojik. size şiddet uygulamış fiziksel saldırı bir koruma içgüdüsü yansıması mıdır? algılarınız karışmış sizi çok iyi anlıyorum uzun süreli manipülasyonlar sonucu devreler hep yanar. maddi durumunuz yeterli ise psikoterapiye gidin.

Adam resmen çöp ,siz bence sadaka verin kurban kesin kurtulduğunuza şükredin.
İnanç kişi ile Allah arasındadır ve açılana değil açık yada kapalı farketmeksizin art niyetle bakana laf söylemek doğrusudur yeterki zihniyet kötü olsun sen açık ol ya da kapalı farketmez. Ve asla bir başkası için yaşam tarzınızı değiştirmeyin gün gelir o kişide yok olur gider etrafınızda kimseniz kalmaz ve siz zaten şu an bu durumdasınız.

ay hala cevap arıyor bayilicim bırakın gitsin ne hali varsa görsün ya hu! köle isaura ya dönmüş hala adamı aklama peşinde
Allah evladında akıllısını versin cidden. Düşünsenize o kadar çabalıyorsunuz , büyütüyorsunuz sonuç bu. Forumlarda kendisi döven kısıtlayan bir herifin iyi yanlarını bulmaya çalışıyor.

bana da geldiler artık zaten geçenlerde ölen bir cemaat lideri vardı. kadın çalışmasın araba kullanmasın cenazeye katılmasın diye bi sürü söylemi varken arkasından en çok ağlayan kadınlardı. bazı ruhlar köle olmaya muktedir. yapacak bir şey yok. bırakalım olsunlar

Evet günlerdir aynı kafa bakıyorum yorumlarına. Küçük değil ergen değil hiç mi başka erkek davranışı görmemiş hayatında cidden şaşırtıcı.

Evet günlerdir aynı kafa bakıyorum yorumlarına. Küçük değil ergen değil hiç mi başka erkek davranışı görmemiş hayatında cidden şaşırtıcı.
bi de o beni Allah yoluna getirmek isterken ben kötü yolda ısrar mı ettim acaba diyorböyle yıkıyorlar kadınların beynini işte

Baba modeliniz falanda mı böyle idi ? Tüm arkadaş çevreniz ? Gördüğünüz tüm ilişkiler ?
Hayır babam öyle değildi ama arkadaşlarımın sevgililerinde karışıyor onlarda ayak uyduruyor kırmam düzeltirim giyimimi diyorlar ama bizde olan diğer kariyer vs tartışmaları olmuyor çünkü onların erkek arkadaşları kendileri gibi çalışan ve maddi olarak iki kişi çalışıyor bizdeki durumda kendi işi olduğu için birlikte çalışma dışarıda başkalarıyla çalışmamı istememe durumu çıkıyor onların erkek arkadaşları yada eşlerinde iş kursaydı belki onlarında o yönde talepleri olurdu ve boyun eğerlerdi ben açıkçası yeteri kadar sesimi de çıkarttınız düşünüyorum ama çok baskın ve dediğim dedik bir tip olduğu için sindirildim hep

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…