Aşırı kıskanç baskıcı sevgili

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Siz evlenme sürecinde bu huylarını görmemiş miydiniz o zaman nasıl davranıyordu sevgiliyken nişanlıyken
Çok iyi biriydi ben muhafazakar olduğu için bazı şeyleri takıntı haline getirdiğine inanıp kendimi kandirmisim aslında beni çok manipüle ediyordu kötü birşey mi söylüyorum yanlış mı söylediğim gibi gibi evlendik içindeki canavar açığa çıktı sevgili iken nişanlı iken bazı şeyleri yapmasam da sadece tartışıyoruz kusuyoruz barisiyoruz yeniden ama evliyken yapar mısın yapacaksın oldu üstüne istediği olmayınca canavarlasti biz beraberken ben onu baya torpulemistim ailesi işin içine girince daha da yobaz biri ortaya çıktı ailesi ondan daha yobazdi din ile alakası olmayan hurafelere takılıp onu yaşıyorlar sendende bekliyorlar yetmiyor onuda bu konuda üstüne salıyorlar

Çok benziyor anlattıklarınız evet bende takıntılı diyordum ve törpülemeye çalışıyordum. Ailesi de gözlemlediğim kadarıyla baskıcıydı. İçleirne girmedim ama söylediklerinden anladım gerileye karışan kendi isteklerine göre davranmamızı bekleyen birileri

sizde ne gibi sorunlar vardı hepmi kötü yanı vardı eşinizin iyi yanı yokmuydu
Allah aşkına bu adamın iyi yanımı kalmış daha iyi yan arayıp duruyorsun
Sen bu akılda evlenir kocamdır döverde severde demeye devam edersin
O kim oluyormuş da sana el kaldırabiliyor niye kendinize bu gibi manyakları reva görüyorsunuz yapmayın ya gözünüzü açın

Hayatınızı kurtardığınızın farkında değilsiniz galiba neyse aileniz iyi sadaka vermiş. Büyük bir beladan korumuş sizi.

Son düzenleme:
Herkes kendi dengiyle ilişki yaşasın diyeceğim de konudaki erkekle ilişki bile yaşanmamalı. Böyle bir şey benim başıma gelse o kadar haramdan uzak duruyorsun madem neden böyle ilişkiler yaşıyorsun derdim.
Aynen lafa gelince günah haram icraata gelince zinaya kadar yolu var..

Böyle insanlar bana inançları konusunda hiç samimi gelmiyorlar. Neyseki konu sahibi kurtarmış kendisini ..

Bugün olmasa bile mutlaka ama mutlaka kaçınılmaz son yine ayrılık. Geç bile kalmışsın. Herşeyi sana mantıklı geldiği için değil, o öyle istediği için kabul etmişsin. Kendinden ödün vermişsin. Sevgi, birini ait olmadığı bambaşka bir kalıba koymak değil ki. Sevgi inan bana bu değil.

Onu sevdiğim için onu mutlu etmek için üzmemek için kabul ediyordum mantıklı gelmiyordu çünkü benim hayat görüşüm yaşantım öyle değil ben herkese saygı ve anlayış gösterilmesi taraftarıyım.

Ne yapacaksınız i izin veriyorsa barışacak misiniz? İnsanı ekran başında kanser edersiniz
Açıkçası özgürlüğümü kısıtladığı bir kaç katı kuralını benim için esnettiğini görseydim bir şans vermeyi düşünebilirsin ama o katı değerlerinden vazgeçmedi benim geçmemi bekledi çünkü ona göre günah bu ve bu yüzden yapmamalıyım asla ve asla beni mutlu etmek kaybetmemeli için değer yargılarından vazgeçmez. İşe askılı ve mini etekle gidersem onu kaybedermişim. Beni kaybetmek istiyorsan bunu yap der.

Size dayak attığı halde

Gerçekten muhafazakar, dindar biri olsaydı dünde zorlama olmadığını bilirdi.
Tavırları, tabirleri oldukça kaba. İslam hoşgörü dini.
Ayrılmakla çok iyi etmişsin. Ruh hastası birine benziyor.

Hikaye bana çok tanıdık geldi. Evlenmek hayal olurdu bu ilişkide aile sizi istemezdi ha bide en son aldatırdı

Gerçekten muhafazakar, dindar biri olsaydı dünde zorlama olmadığını bilirdi.
Tavırları, tabirleri oldukça kaba. İslam hoşgörü dini.
Ayrılmakla çok iyi etmişsin. Ruh hastası birine benziyor.
gerçek bir muhafazakar olsaydı kriterlerine göre bir kadın bulurdu. kısacası palavra.

Konudaki adam kadını peçeli şekilde eve de kapatsa yetmeyecek haklısınız. Telefon, internet yasaklanacak, arkadaş kısıtlaması gelecek, ruhunu elinden alacak kadının. Yok edecek onu.
Ruh hastası.
Böyle birini tanıyorum. Arkadaşım kendi isteği ile peçeliydi tabi de.
Adam spor ayakkabı giymesine bile müsaade etmiyordu genç olduğu anlaşılır diye
Kız annesinin evindeyken gecenin 3ünde arar şu sosyal platformda birini gördüm seen misin yoksa diye darlarmış.
Arkadaşım onu terk etti, ama maalesef 2 çocuktan sonra..

+11111111
Ben de tesettürüme çok dikkat eden biriyim.
Bir iki kişi vardı eşinin kıskançlığı ile övünürdü, ben de ne münasebet, çok şükür o kadar da değil, kıskançlık sevgiden olmaz, eşim beni o kadar da kıskanmaz derdim. Eşin seni sevmiyor herhalde diyen bile oldu

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…