Aşırı kıskanç baskıcı sevgili

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bak baktım senin için o pislikle ilgili en son konum ne zaman diye 2 haziran.. sence tesadüf mü 2 yıldır bu adamla uğraştığım dönem karşıma kimse çıkmadı, ne zaman ki bitirdim gerçekten bak sadece 1 ay geçmiş. Sen bir bunu bırak ki ve gör 1 ay olur 1 yıl olur, belki daha fazla ama önce şunu bırak ki karşına çıksın

Ya çok sevindim sizin adınıza sizdede kıyafet deniz mayo bikini sorunları var mıydı

Tatlım neden ınsanları hep aynı kalıba sokmaya calısıyorsunuz anlamıyorum
Senın kocn sana karısmıyo dıye dının geregı bu diyemezsın
Sen kendın Allah rızası ıcin ortunuyorsun ama baska bırını tesvık edene kaba tabır kullanacagını ımaedıp yazına son wrrıyorsun
Cok ılgınc

Ya çok sevindim sizin adınıza sizdede kıyafet deniz mayo bikini sorunları var mıydı
Yok hayır alakası yok bizimkisi uzak mesafeydi o da yabancıydı geliyordum görüşüyorduk derken oyaladı beni 2 yılım gitti. Kendimi şu yüzden örnek verdim, ben ne zaman onu artık kafamda bitirdiysem, ne zaman artık geri dönmemeye söz verdiysem, yeni kişi o zaman girdi hayatıma. Ha sanma ki 2 yıldır çevreme bakmıyordum, bakıyordum da ondan çok da umudum olmadığı için!!
Yani sonuç olarak artık çekim yasası mi dersin ne dersin bilemem, olmayacak birine kafayı takınca, yeni biri de çıkmıyor insanın karşısına bacım.

Bence doğru yaptınız. O kadar manüpulatif biri ki sizi hala acaba yanlış mı yaptım diye düşündürtüyor. Kaçın kurtarın kendinizi.

Bence doğru yaptınız. O kadar manüpulatif biri ki sizi hala acaba yanlış mı yaptım diye düşündürtüyor. Kaçın kurtarın kendinizi.
Bunu hala düşünme sebebimin aşk sevgi olduğunu sanıyordum manülatif ve yanlış bir ilişkiyi onu sevdiğim halde bu şekilde onun kuklası gibi yaşamak istemediğim için bitirdim.

Beraber bir yerde otururken bana mesaj gelse önce alır o okur zaten sosyal medya hesaplarımın şifrelerini bilir benden önce o bakar
Bu dinin hangi kısmında yazıyor?
Bunu yaparak sizi dinen neye yönlendirmrye çalışıyor?
Muhafazakar görünümlü sosyopat kendisi
Din adı altında kadınıma kimse bakmasın diye kafayı yemiş

Bu dinin hangi kısmında yazıyor?
Bunu yaparak sizi dinen neye yönlendirmrye çalışıyor?
Muhafazakar görünümlü sosyopat kendisi
Din adı altında kadınıma kimse bakmasın diye kafayı yemiş
Ben hiç yalan söylemezdim Herşeyim açıktır şifrelerim telefonum hani bakma rahatsız oluyorum desem birşey sakladığımı düşünüp daha çok tiriplere girerdi. O yüzden uğraşmazdım bırakırdım neye bakmak istiyorsa baksın. Maillerime falan da bakar atıyorum bir staj iş eğitim başvurusu yapayım. Neren yaptın bana sordun mu ne gerek vardı gidince nolucak otur kendin çalış yap falan. Sosyal olmamı istemiyordu onun dışında bir sosyallik istemiyor. Kendi kararlarımı almamı istemiyor ondan izin almalıyım bir şey yapacaksam onunda içine sinmeli onayı olmalı.

Kendimi çok savunmaya direnmeye çok çalıştım ama bu seferde bana söylediği şeyler sevmiyormuşum onu lafını önemsemiyormuşum diğer şeyler ondan önemliymiş. Gitmesem katılmasam nolcakmış. Boş zaman geçirecekmişim oradaki insanlarla. Yüksek lisansı bile direte direte kabul ettiremedim ayrılınca yazıldım yaptım. Yapsam nolucakmış sanki ileride çalışacak mıyım bana ne yararı olucak boşa zaman harcayacakmışım evlenince işime yaramayacakmış bunları duya duya hayattan yapmak istediklerimden soğudum hevesim kalmadı herşeye adım atarken şuan kafamda o sözler dolanıyor.

Tabi canım ne işin var eğitimlerde kurslarda , otur çocuk doğur çocuk bak. Adamın av sahalarına giriyorsun, bi de başka insanlar başka hayatlar görünce gözün açılır ; elindekini sorgularsın, bir eşten beklentin çoğalır falan yani ne gerek var şimdi, tonla sıkıntı çıkaracaksın adama işin gücün arasında.

Çünkü sizin aklınız size yetmez değil mi?
Bir erkeğin onayından geçmeli hayatınız.
Siz neyin doğru, neyin yanlış olacağını nerden bilebilirsiniz.

Çünkü sizin aklınız size yetmez değil mi?
Bir erkeğin onayından geçmeli hayatınız.
Siz neyin doğru, neyin yanlış olacağını nerden bilebilirsiniz.
Bir de evlenince kapıyı eşi açsın istermiş. Eşinden önce gelmek istemezmiş. Erkeklerin çoğu böyle aslında evde yemeklerini yapsın çocuk baksın istiyorlar.

Bir de evlenince kapıyı eşi açsın istermiş. Eşinden önce gelmek istemezmiş. Erkeklerin çoğu böyle aslında evde yemeklerini yapsın çocuk baksın istiyorlar.
Erkeklerin çoğu değil sizin çevrenizdeki erkeklerdir onlar. Her erkeğide bu herif gibi zannetmeyin. Ha yok hep bunun gibisini buluyorum derseniz kendinizi de sorgulayın.

Benim etrafımda böyle erkekler olmadı halbuki çok muhafazakar aileden geliyorum . Yakından tanıdığınız erkek sayısı 1. Şimdi anladınız mı neden sizi fanusa koymak istedi?

Bakın babam Türkiye'nin en yobaz denilen şehrinin köyünden gelme bir insan. Annem yıllarca devlet memuru olarak çalıştı. Babamda hiç öyle yok çalışma yok çocuk bak falan demedi. Deseydi de annem yapmazdı o ayrı mesele. Bugün ailem kalburüstü bir hayata sahipse annemin maaşının payı çoktur. Ve bugün benim babam hep der kadının işi olmalı maaşı olmalı. Dünyanın her türlü hali var zira.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…