Aşılama hakkında birlikte gün sayalım😊

Bana baktijlarinda 4 falan var yumurta henüz tuo bebek asilama falan yapilmadj

Merhaba cnm zaman kaybetmeden lütfen tüp bebeğe başla aşılama ile olmaz zaman ve maddiyat kaybı yaşarsın üzülürsün. Bizim tüp bebekle bile zor sma imkansız değil. Benim mart ayında 4 yumurta vardı nisanda da 4 yumurta sonra düştü bi daha 4 yumurta göremedik senin amh devrin benimkiyle benzer 003 benim de
O yüzden bi daha o kadar yumurtayı goremeyebilirsin. Benim haziranda başlamadı temmuzda 1 yumurta vardı kist olmuş ağustosta başka doktora gittim 2 yumurta gelişmedi tedavi iptal oldu şimdi yine eski doktora gittim 2 yumurta büyüyüp kist olmuş cuma günü operasyon olacağım kistler bosaltilacak sonrasında yumurtalık uyarimina geçecek düşük bir ihtimal ama olmayacak gibi dr değil dedi. Bi deneyecek bakalım ne olcak bende bilmiyorum sadece çok fazla zaman kaybı yaşandı ve bi türlü opuya gidemedim marttan beridir. O yuzden elini cabuk tut eger gebe kalmak istemezsen dondur. Inan doğal olacak diye beklemekten ve uğraşmaktan çabalamaktan herşey daha kötü oldu zaman boşa gitti. Yine illa doğal olsun istersen hiç değilse dondur ki o sürede doğal dene hazırda yumurtan olsun. Olmazsa da onları transfer ettirirsin

İnşallah beklediğimize değer bende 24 ünde aşılama oldum kasık ağrım var sadece ve beklemek çok zor

Doktorum aşılama sonrası herhangi bir ilaç bı iğne vermedi tutunma sonucu mutlaka buraya yazacam
Hayır aşılamadan önce OVItrelle klomen gonalf gibi hormon ilaçkarı agrı yapar bana aşılama sonrası vajinal progesteron vermişti Dr Ümit inşallah tutar amh kaç sizin

Hayır aşılamadan önce OVItrelle klomen gonalf gibi hormon ilaçkarı agrı yapar bana aşılama sonrası vajinal progesteron vermişti Dr Ümit inşallah tutar amh kaç sizin
Amh 2.8 eşimdede bendede bı problem gözükmedi ama 2 yıl boyunca hiç gebelik oluşmadı düsük dış gebelik falanda olmadı

Amh 2.8 eşimdede bendede bı problem gözükmedi ama 2 yıl boyunca hiç gebelik oluşmadı düsük dış gebelik falanda olmadı
Çatlatma iğnesinden sonra ovitrelle ondan sonra ağrılarım başladı
Aşılamaya girerken bı yumurtam 19 ml diğeri 20 ml di yeteri kadar büyümüstü

Çatlatma iğnesinden sonra ovitrelle ondan sonra ağrılarım başladı
Aşılamaya girerken bı yumurtam 19 ml diğeri 20 ml di yeteri kadar büyümüstü
İşte bı problem olmaması değerimizin normal olması umudum inşallah çabamıza değer ve emeklerimiz boşa çıkmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…