Aşılama hakkında birlikte gün sayalım😊

O masajı bende gördüm yapıyorum bu hafta hep ama daha önceden ağrısını hissediyordum büyüdüğünde bu ay onuda hissetmiyorum inşallah güzel haberler alırız bende yarın gideceğim kontrole senin sonuç ne çıktı peki çatlatma iğnesi yap dedimi

İnşallah işe yarar ben kilolu olduğum için göbekten zor yapıyorum o yüzden ayakta yapıyorum umarım etki ediyordur bir ümidim vardı ama 2 kontroldür umut yok dediler yarın güzel sonuç alırım inşallah

İnşallah beklediğinizden çok daha güzel sonuçlar alırsınız benimde ilkin umut yoktu şimdi de tek yumurta gelişmiş bu ayı boş geçir denildi kist var denildi bu güne gelebildiysem demekki hep pozitif ve umutlu olmak gerekiyor bunu anladım negatif düşünmeyin düşünce geleceği etkiliyor gerçekten

19 mm 1 yumurta vardı birazdan çatlatma iğnesini yapacam cumartesi günü aşılamam yapılacak bende kiloluyum göbekten dolayı zorlandım masajı yaparken ama hep olacak olmalı diye manifestledim çok şükür iyi gitti inanıyorum dileyen isteyen herkese çabalarının zorluğunun karşılığı tez zamanda gelecek

Ayyy çok sevindim inşallah sonucu çok güzel olur burdan konuşmaya devam edelim sürecini merak ediyorum inşallah bende yarın güzel sonuç alırım birlikte peş peşe takip ederiz sürecimizi allahım bu ay güzel sonuçlar almayı nasip etsin çabalayan isteyen herkesin inşallah

Amin canım amin haberleselim tabi bende inanıyorum yarın çok güzel sonuçlarla haber vereceğine içini ferah tut biraz inanç birat inat inşallah bu ay bebislerimizin mujdesiyle sevinelim

Canım ne yaptın kontrole gittin mi inşallah gelişim vardır

Canım ne yaptın kontrole gittin mi inşallah gelişim vardır
Gittim gittim valla umutsuzdum ama 11mm olmuş sağ tarafta sol tarafta yok duvar orası resmen dedi ganol f 50 vurmaya devam edeceğim ptesi tekrar gidicem ama ben büyümüyor diye iki gün klomende kullandım büyüsün nasılsa hiç yok diye şimdi onla alakalımı büyüdü yoksa iğneden mi bilemiyorum klomen içsem mi gene diye düşünüyorum

Bence Doktor'un verdiği iğneyi kullanın Allâh korusun kist vs olur

Çok iyi gözün aydın inşallah sağlıkla büyümeye devam eder keşke doktordan dozu artırmasını isteseydiniz ama eğer klomen etkili olduysa 5 gününü tamamla içmeye devam et tabi yine doktorunla danış yanlış bilgi vermemiş olayım

Ben devlet hastanesine gidiyorum hoca biraz ters muayenede sabırsız olmamak lazım hemen yükseltmeye gerek yokmuş demekki dedi söyleyemedimde kafana göre hareket ediyosun der falan diye bugünde içiyorum pazar tam 5gün olmuş oluyor zaten klomende bitmiş olur diyorum ptesi artık ne çıkarsa bahtıma

Bende devlet hastanesinde tedavi oluyorum ama insan farkı demekki kimi dertten anlamaz sanki hayrına bakarcasina tersler insanı bizim mecburiyetimiz rabbimin sınavı olmasa onlara muhtaç değiliz ama buda bizim sınavımız işte
Benim doktorum çok ılımlı ben sormadan kendisi söyler bikac kez soracagim şeyi unuttum hastaneden çıkıp geri döndüm sordum hep tebessümle cevapladı tüp Bebek raporu çıkmıyor bana, baya uğraştı çıkarabiliriz diye
Rabbim hayırlı insanlarla karşılaştırsın emeklerimizin karşılığını tez vakitte nasip etsin inşallah

Sadece iğneyi kullanınca fayda etmedi ama ya klomen tek başına bile etki ediyodu iğnede büyümüyor daha içmiyim o zaman büyümeden kistleşebilir mi acaba
Ben kist olabileceğini düşünmüyorum çünkü en fazla günde 2mm büyür yumurta diye düşünürsek ve aşılamada çatlatma iğnesi yapılacağı için catlatiliyor kiste dönmüyor

Tabiki öyle buda bizim sınavımız allah en güzel şekilde en hayırlısını kolaylıkla nasip etsin bir süre sonra ümit kesiliyor ama yinede umudumuzu kaybetmeyelim bu ay güzel sonuçlar alalım inşallah

Adam cvp bile vermiyor yan odaya geç diyo direk ama günde 100den fazla hasta bakıyormuş insan düşününce normal diyor ama yinede ondan bişeyler duymak istiyor nasip diyorum artık girip çıkıyorum bende çok takmıyorum alıştım Devlet hastanesinde en az 3 kere aşılama yapılması lazımmış öyle tüp bebek raporu çıkıyormuş ben sordum özele geçer bütün masrafları karşılaman gerekiyor dedi yönlendirmedi bide rapor çıkarttı bana 6 aylık aşılama yapılacak diye bu ilk inşallah tekte kurtulurum

Ben kist olabileceğini düşünmüyorum çünkü en fazla günde 2mm büyür yumurta diye düşünürsek ve aşılamada çatlatma iğnesi yapılacağı için catlatiliyor kiste dönmüyor
İnşallah öyle olur ve pazartesi daha güzel sonuçlar alırım sen yarın kaçta gireceksin işleme peki

İnşallah canım en güzeli kolaylıkla nasip olur inşallah

Sadece iğneyi kullanınca fayda etmedi ama ya klomen tek başına bile etki ediyodu iğnede büyümüyor daha içmiyim o zaman büyümeden kistleşebilir mi acaba
Çatlamaz sana yumurta kiste dönüşebilir doktora danısarak kullanın bence ben hem klomen hem iğne kullananı duymadım yanda Dr söyleyin iğnenin dozunu yükseltsin uygunsa ya da klomen devam edin sadece bilgisi dahilinde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…