Aşılama hakkında birlikte gün sayalım😊

Benimde öyle idi ama adetime 4 gün kaldı göğüslerim de bir hassasiyet yok şuan
İlaç etkisi ile o hassasiyet var sonra geçiyor sanırımignedeb sonra günler hafifti sonra kesildi
Benimde öyle idi ama adetime 4 gün kaldı göğüslerim de bir hassasiyet yok şuan
İlaç etkisi ile o hassasiyet var sonra geçiyor sanırım
İğneden sonraki günler normal vsrdı göğüs agrıeı yok denecek kadar az sonra kayboldu dünden itibaren başkadı bugün de kayboldu sabah erken gebelik testi yaptım silik çikti gebelik var mıdır acaba ya inşallah vardır çok merak içersindeyim

Alt karın da hassasiyet kasılma ve idrar a sık çıkma var bende , bir de akşam erken saatte esneme oluyor
Progeston vajina fitil kullanıyorum acaba o mu yaptı
Evet vajınal progesteron fitili bende kuklanıyorum akıntı yapıyor bu saydıgımız berlirtiker hem adet hem de gebelik belirtisi ayırt etmek gerçekten zor bu belirtileri ben her ay yaşıyorum adetten önce bence bire bir aynı hepsi ama insan merak ediyor işte siz aşılama olduğunuz değil kaçıncı gündesiniz

Canım selam. Sabahta kullanıyor musun. Öğleden sonra idrarımda bile parça parça görüyorum tuvalette. Normal mi acaba yerleştiremiyor muyuz?

Canım selam. Sabahta kullanıyor musun. Öğleden sonra idrarımda bile parça parça görüyorum tuvalette. Normal mi acaba yerleştiremiyor muyuz?
Sabah akşam iki öğün evet her idrarımda parça görüyorum bende yerlestirmekle ilgisi yok bence rahime agzı için acaba adet gecikmesi yapar mı

Testiniz resmi yok mu inşallah

Hem merak hem stres , ya tutmadı ise diye de korkuyorum
Rabbim emeklerimizi boşa çıkarmasın inşallah

Doktor koyduktan sonra 15 dakika uzan sonra ayağa kalk dedi bana
Hareket ettikçe o vücuda karışıyormuş, akıntı olarak geldiğine aldırış etme dedi

Doktor koyduktan sonra 15 dakika uzan sonra ayağa kalk dedi bana
Hareket ettikçe o vücuda karışıyormuş, akıntı olarak geldiğine aldırış etme dedi
HCG düşüşü hesaplanabilir mi acaba iğne günü de sayarsak 3. Gün hCG 98 çıktı iki günde bir yarıya mı düşüyor acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…