Aşılama hakkında birlikte gün sayalım😊

Papatyam__321

Üye
Kayıtlı Üye
8 Mart 2023
676
111
34
Merhaba herkese adetin 2. Günü gonalf 300 lük 75 mg kullandım 1 hafta boyunca 5 Eylül'de 18 ve 13 mm yumurtam olmuş 2 tane varmıs o gün ovitrelle vuruldum 6 eylül de aşılama yapıldı eşimin spermi çok iyiydi aşılama yapılacagı gün hareketsiz ve sayısı az çıktı malesef aşılama mi oldum bi kaç saat sonra kahverengi aktını oldu işlem sırasında agrım oldu 10 dk işlem sonrasında dinlendim cumartesi ye kadar çok fazla agrım vardı dayanamadım acilden bakıldım hCG ye bakmıslar 100 çıkmıs iğne etkisidir diye düşündüm ve doktorum vajınal progesteron verdi onu kullanıyorum bugün aşılamamın 5. Günü adetime 13 gün var ne zaman test yapmalıyım bu durumda tutabilir mi doğal ilişkide gebelik olusmayınca aşılamada yinede ihtimal var mıdır mart 20 de hsg çekildi çeken doktor kapalıymıs açıldı dedi aşılamayı yapan doktor açıkmıs zaten dedi anlamadım ya hsg den sonra enfeksiyon geçirdim tüplerin tıkanmış mıdır rahim filmini ekliyim rica etsem yorumlanabilir misiniz.

Merhaba, rahim filminizi ancak kadın doğum uzmanı yorumlayabilir buradan birinin bir şey söylemesi doğru olmaz bence. Erken test çok yanıltıyor beklemek çok zor haklısınız ama birazcık daha sabredip doğru sonucu alabilirsiniz, aşılamada doktor 2 hafta sonra test yap diyor sanırım. Umarım hamilesinizdir

Evet iğnenin etkisi 8 günde kayboluyor geçen ay öyle olmuştu 10. Gün evde test yapsam Şiilikte olsa belli olur mu acaba

Merhaba, yanıltıcı olmaması adına biraz daha beklemelisiniz. Aşılamadan 14 gün test sonra öneriliyor genellikle. Ben de 5 Eylül’de aşılama oldum. Umarım hepimiz istediğimiz sonuçlara ulaşırız

Evet inşallah beklediğimize değer bugün kaçıncj günundesiniz ben 9. Dün akşamdan beri göğüslerime dokunamıyorum bile ama adete de 9 gün kaldı adet belirtisi sanırım
Benimde öyle idi ama adetime 4 gün kaldı göğüslerim de bir hassasiyet yok şuan
İlaç etkisi ile o hassasiyet var sonra geçiyor sanırım

Evet inşallah beklediğimize değer bugün kaçıncj günundesiniz ben 9. Dün akşamdan beri göğüslerime dokunamıyorum bile ama adete de 9 gün kaldı adet belirtisi sanırım
Alt karın da hassasiyet kasılma ve idrar a sık çıkma var bende , bir de akşam erken saatte esneme oluyor
Progeston vajina fitil kullanıyorum acaba o mu yaptı

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…