Aşılama hakkında birlikte gün sayalım😊

Bende devlete gidiyorum hsg çekildin mi diye sordular evet dedim telrar istediler aşılamadan önce ama pahalı diye ben kabul etmedim öbür ay tüp bebeğe başlıyorum nasipse
Insallah güzel haberler alırsınız tüp bebekte Benden para isteyen olmadi henüz pazartesi aşılama olacağım bakalim ilaclara verdim sadece siz ucret mi odediniz asilamada, hsg filmde bilgim yok bilgi sahibi olmak isterim

Insallah güzel haberler alırsınız tüp bebekte Benden para isteyen olmadi henüz pazartesi aşılama olacağım bakalim ilaclara verdim sadece siz ucret mi odediniz asilamada, hsg filmde bilgim yok bilgi sahibi olmak isterim
Hsg ye para ödemedim devlette çekildi hsg aşılama da devlette olduğu için aşılamaya para ödemedim gonalf iğnesi ile denedi aşılaöa bende 3 kutu yazdı Dr 3 kutu iğne 10 bindi rapor çıkardım 1900 e düştü raporla tutmadı malesef eşimin spermi düşük oldu 24 milyon sperm vardı yıkanınca 1 milyon a düştü hareketsizlik ye vardı amh düşğk benim o yüzden tekrar asılaöa denemeyelim hemen rüp bebek dediler yaşıma göre çok düşük 22 yaşına gireceğim amh 1.08 devlet 23 yaşından önce tüp bebek yapmadıgı için özelde yapacagız artık ve aşılamada yumurta belli bir büyüklüğe geldiğinde oVItrelle oldum 800 lira gibi bişey reçete yazdı o iğneyi 140 a aldım ve size tavsiyem 12. Gündem önce kesinlikle test yapmayın derim aşılamadan 3 gün sonra agrılarıma dayanamadım acile gittin hCG 100 çıkmıstı hayal kırıklığı yaşıyor insan ben bu hCG düşmesini bir çok kez yaşadım malesef çok kötü bi duygu

Reactions: KY7
Cok sağolasın gercekten bilgiler için kesinlikle yapmayi düşünmüyorum 12 günden önce. Bende ilaçları parayla aldım ama doktor rapor fln birsey anlatmadi nasil çıkarttınız raporu acaba kolay oluyormu hemen halloluyormu eger 2. Asilama olursa bende cikarmak isterim

2 saatte çıktı nüfus kayıt örneği ve evlilik cüzdanı gerekliymiş e devletten hepsi oldu onlar yaptı 5 dk sürüyor imza vs 2 saate ilaçlara rapor çıkıyor hangi ilçesinin acaba

Reactions: KY7
2 saatte çıktı nüfus kayıt örneği ve evlilik cüzdanı gerekliymiş e devletten hepsi oldu onlar yaptı 5 dk sürüyor imza vs 2 saate ilaçlara rapor çıkıyor hangi ilçesinin acaba
Izmir seferihisarda oturuyorum ama hastane bornovada tepecik diye bir yerde

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…