Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

merhaba kızlar ....
muallim apla evet seni unutmuşumm
kusuurama bakma abla yaa gece felaket köt
geçti yaa...ömer sürekli ağladı
dedim biyerine bişeymi oldu ne var derken
sabah oldu sabahda aynıydııı yemiyor ağlıyor...
meğer çocukda gaz varmışş sabah uyudu uyandıı birr osuruyorr
çocuk haklıymışş çığırmaktaa

şimdide annemle kapıştık malu sebep temizlik
halamda iş yapmışım onda yapmıyormusum
ben halamda iş yaparken halam iki çocuğa bakıyor ve artı benim işim bitince
ben çocuklara bakıyroum ....o iş yapıyor
sonrada hep kendi bakıyor .....

püfff anneme daha gelmeyecem sana dedim..

kızlar ya, ben 1 günde kütük oldum ya, noldu bana böyle, önceki gün bi ağırlaştım değil ayakta kalmak oturunca bile aşağısı ağrımaya başlıyo... sanki hafif hafif bi ağrı regl ağrısı gibi...

Kızlar hepinize kocaman sevgiler...Bugün çok yogun bir gün geçiriyorum evim de çok kalabalık..Fırsatını bulduğum ilk anda girdim.ınş. gene girebilirim.Dün ki kontrolumde herşey yolundaydı şükürler olsunYavrularımın gelmeye niyeti yok hala,doktorum istersem öteki haftayı bekleyebileceğimi söyledi ama ben bu haftayı istedim.Eşim doğuma girecek benimle o konuda da mutluyum çok.Ameliyatım spinal olacak.umarım sorunsuz geçer.Yarın saat 13.30 itibariyle doğuma giriyoruz inş.Hepinizin duasını bekliyorum..Hepinize dua edeceğim ameliyata girerken..Umarım herşey yolunda gider ve yavrularımı sağlıkla kucaklarım.Dilerim hepiniz sağlıkla benim haftama gelirsiniz....Duygularımı adlandıramıyorum.Her şey barınıyor içinde ...Bana misafirlikleri bitiyor artık..Güzel başlangıçlar olsun inş...Hepiniz çok özelsiniz benim için...ınş.Bir ara vakit bulup tekrar girebilirim.Öptüm hepinizi...opuyorumnanaktan

kaswa cnm
hayırlı doğumların olsun tatlım benim rabbim gönlündekinin en güselini nasip etsin sana

süperr yaaaaa c.tesi seni ziyeret edebilirim hymarry lede konuşayım biii uygunsa oda gelir heheh :))

kaswacım Allah yardımcın olsun, hayırlısıyla sağlıkla al inşallah kucağına, dualarım seninle... telini kızlardan alırım.. güzel haberlerini bekliyoruz sabırsızlıkla...opuyorumnanaktan

rabbim hayırlısıyla kurtarsın inşallah......sıraaa kimdeeeeeeee.................................

özgecim nasılssııınn,
takılmıyorsun bu ara,iyimisin?

saol canım takılamadım 15 gundur hastanedeydım daha dun cıktım ..benım bebkler cok acele edıyor dogmak ıcın onları durdurmaya calısıyoruz ....senın kralicelerin nasıl ....kocaman olmuslardır sımdı onlar.............:1hug::1hug:

wavy hastaneden çıkıyormuş........ bebişler çıkıyormuş daha doğrusu onedenle wavy de çıkmak zorunda kalmış....

ya bişi sorucam
merdivenden düştüm baya kötü düştüm ama bişi olur mu (
Doktora gitsem mi

AYY kızlar yemek yedik şimdi ömeri mama sandalyesine koydum ayy masayı talan etti çaytabağını kırdı
ekmek yiyor patates kzıartması yiyor
peynir yiyor çay içiyor velet yaaaaaaa
kesinlikle ikisini birden serbest
bırakamıyoruz ...benim portatif olduğundan
beli bağlı ama ayağa kalkıp masadaki bardaklara tabaklara ulaşıyopr ya

canavar onlar be, talan edecekler annanenin evini... kaydirigubbakcemile3

canavar onlar be, talan edecekler annanenin evini... kaydirigubbakcemile3

sorma cnm yaa bu ara beni çok geriyor çocuklar yaa şuan ömer sehpanın altına girmiş hiçbişeyi yok bağra bağra ağlıyor yaaaa
ömer bu ara ağlayarak hallediyor herşeyi bende almııyorum
annemde kızıyor çocuk çatladı diyor

ayy günden güne daha bi zorlaıyo veletler yaaa

diş sancısıdır belki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…