Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

kızım gıt uyu hazır bebışler uyuyrken ama benıde uyku tutmadı...............bugun dr a gıttım bebışler buyumuş çok sukur ıyler bırı 1 200 bırı 960 bırı 870 cıvarındalar cıger ıgnemı old yarında olucam ınş bı ay daha bakalım hayırlısı ıyı bakın kendınıze

burcin cnm ne o öle yaa daralmışsınnn
o iğneyi ol cnm hiççç korkma bilakis çok iyi bir iğne cnm ....
ve içini karatmaa

canım çok sağol..yarın 13:30da gidicem doktora..hem ciğer geliştirici iğneyii sorcam hem de öğrenmek istediğim başka şeyler var onları sorcam..inşallah herşey yolundadır ve hep öyle devam eder..hakkımızda hayırlısı olsun inşallah..

ben dun cıger ıgnesı oldum burcın bugunde dıger dozunnu olcam ınşşşşşşşş.............dr artık daha rahatla dedı ınş hersey guzel olur.................

günaydın kızlar,
ben 12 haftamın içindeyim ama benim bulantılarım daha da arttı genelde 3 ay sonra hafifler derler ya bulantı için sizlerde de oldumu böyle artış?:bbo:

nero benım 17 haftaya kadar surdu kışıden kısıye degısıypo sabır gerek...........ıyı olsunlarda ınş
kızlar gunaydınnnnnnnnnnnnnnnnn

kızlar bu cızelgelere ne olmus ben tekrra nasıl yapacam.bılgııs olan yardımcı olabilirmi?

günaydııınn,
uupuykusuz bi geceydii,Kanal D seyrediyorum,herkese tavsiye ederim,çocuk korkularını konuşuyor..

muallimim iğnen iyi oldu cnm,hayırlı olssuunn,

kaswanın doğumu ne zaman şimdiii?

vil canım kızlar hayırlı olsuunnn..

düşük tansiyonlular korkmayın,hiçbişey olmazz,,

özgecim nasılssııınn,
takılmıyorsun bu ara,iyimisin?

günaydın kızlaaar.... iyisiniz inşallah..eskişehirde okullar tatil.cadım evde.... canı sıkılıyor.hep tepemde.... sürekli mektup yazıyoruz yaaaaaaaaaaaa........

günaydın kızlaaar.... iyisiniz inşallah..eskişehirde okullar tatil.cadım evde.... canı sıkılıyor.hep tepemde.... sürekli mektup yazıyoruz yaaaaaaaaaaaa........

:roflol: yazın yazınn,
bana da yazsanıza yaaaa opuyorumnanaktan

herkese ayrı ayrı slm kızlar benimde 25 inci haftam bu ciğer geliştiriciyi ne zaman yapılmamız gerekiyo bende sorimmi dr uma

bi sor canım,duruma göre 29-30 lardan itibaren yapıyorlarr..

kızlar günaydın gittim kardioloğa çok şükür bebekler için çarpıntı tansiyon sorun değil dedi ilaç vermedi bebeklerinde kalp ritmini bozar dedi aman zaten ben çekerim derdim değil onların keyfi yerinde olsunda çok şükür rahatladım şimdide ütü yapıcam biraz öykk iğreeeenç:bbo:

kızlar günaydın gittim kardioloğa çok şükür bebekler için çarpıntı tansiyon sorun değil dedi ilaç vermedi bebeklerinde kalp ritmini bozar dedi aman zaten ben çekerim derdim değil onların keyfi yerinde olsunda çok şükür rahatladım şimdide ütü yapıcam biraz öykk iğreeeenç:bbo:

bakk hiçbişey yok maşallahh:nazar:

çok şükür canım valla ama bu gidişatım panik atağa dönüşçek bebeklerim gelene kadar bundan korkuyorum

X