Arkadaşlar ikiz hamilelik dönemi nasıl geçiyor?

medine canım. sen ağırlayamasanda onlar senin onlara gidip gelmeni beklerler. aslında varya biraz gidip gelsen sırtın yer görmez ne pişirseler ne yapsalar getirirlerkaydirigubbakcemile3

Ayh yok canım yaaa ben hiç öyle bişi görmedim gitmiyo degilim gidiyorum ama onlarda gelmek istiyo bende gitmicem zaten 2 yada 3 ay sonra istanbula geliçem...

istanbuldaki gibi degil gercekten pek paylaşimci degiller bende pek umursamıyorum aman ben yapar yerim ne edim :1rolleyes: cokacimcoook

bende gidiyoruuummm.... saat2 de doktora gidicem.... eşimn büroda işi varmış.beraber çıkıcaz.o büroda işini hallederken bende kuaföre uğrayım azcık... çoktandır gitmedim...sonrada beraber doktora gideceğiz. akşama görüşürüz.

bende gidiyoruuummm.... saat2 de doktora gidicem.... eşimn büroda işi varmış.beraber çıkıcaz.o büroda işini hallederken bende kuaföre uğrayım azcık... çoktandır gitmedim...sonrada beraber doktora gideceğiz. akşama görüşürüz.

hadi hayıorlı haberlerle gel inşallah kayracımmm..opuyorumnanaktan

kevser canım nabersin?

Evet haklısın aynen öyleler... opuyorumnanaktan
Gelsinler basımın üstünde yeri var ama benim halimi biliyolar ya inan varya bulaşıgımı zor yıkıyorum bide ben bulaşık makinesinide istanbulda bıraktım zor geçiyo ALLAHım yardıme tsin...

Ben cok takıntılıyım ya ne etsem su huydan kurtulamadım :gitme:

Canım ssen neler etmişsin nasıl yorulmadın o gücü buldun ben cok yoruluyorum...
Dikkat et kendine
ya sorma ben hiç hamile değil gibi hareket ediyorum bide ne yapayım cnaım ya bayramdan beri temizlik yapılmıyodu adamakıllı görünen yerleri sil süpür o kadardı yaptığım eşim yapıyo yapmasınada söylenip duruyo üşengeçte biraz daha yeni temizlik yaptık ev zaten temiz sürekli iş çıkartıyosun diyo klasik erkek yani 3 ayda bi temizlik yapsam kafi ona göree:))) ama daha böyle yapamam tek başıma sende olur olmaz şeylere canını sıkma olmazsa eşinden izin al biraz annenlere felan gel sanada değişiklik olsun biraz

hayırlı haberlerle gelirsin işallah kayracımmm

selam kızlarrr
medinecim sen hamilesin kimsecikleri takma kafana bebeklerini düşün mutlu ol canım benimm
wavy yarın gelmiycenmi kızzzzz

kızlar bugün bi temizlik yapmışım o biçim halıları kaldırdım koltukları çektim sildim süpürüdm vallaha pırıl pırıl ohhh ama belim koptu vallaha sonra eşim geldi kızdı yalnız temizlik yaptım diye bide halılar balkondan aşşağı kayıp düşmezmi üstüne yağmur yağmazmı offf offff allahtan çok ıslanmadı halılar balkon çıkıntısının altıan düşmüştü ama tabi ben fırçamı yedimmmmm
kötükedihüso:eek:klava::eek:klava:manyakmısın kızım sen yaaaa ne temizliği ben senin o dediklerini yapsaydım ali ile ömer hayaldi şimdi....
sakın yapma cnm böe davranırsan 30 da oırtlatırsın heee

canım iyiyim çok şükür.. dr. kontrolümüz vardı, ilk kez dr.umartık 15te bir gelin dedi, zaten ben 15te bir gidiyordum hehe... 1 er kilo olmuş kızlarım :nazar: doğum için 2 ayımız kaldı 15 aralıkta 36 hafta olcaz dedim, yok sakın öyle deme, eğer problem yaşamazsak 38 e kadart gidice dedi... höyyt dedim, korktum valla... 1 gün 1 gündür almam öyle hemen dedi tabi kontrollerden sonra... hayırlısı bakalım bu durumda eğer dr.un dediği gibi olursa benim kızlar yılbaşında yada 2010 model olurlar...:ecrin_bebek::ecrin_bebek:

ohhh maşallahhh hayırı vakitte gelsinler

günaydın göbüşlü güzeller..... gününüz güzel olsun...... malum bugün cumartesi cadı babanesinde kaldı dün gece..bende bugün doktora gideceğim... sonrada pazara buzdolabına fare düşse kafası kırılır...belkim birada ciciş bakarım.... hepinizi öptüm...
bizimde öle vallaaa bugün alacak koca

kayra günaydınn canım.
benim buzdolabının dü fişini çektik boş bış çslılmasın diye düşün artıkınkaydirigubbakcemile3
eeee bebekler gelince dolarrr

annemide ikna ettim. daha doğrusu oda çeneme dayanamadı:ecrin_bebek: kıslar dua edinde bu kadar inada sağ salim döneyim eve:kedi:

canan canım inşallah denk geliriz havuzlu handa.. bu arada oğluşunun emanetini evde unutmuşum. :sinifsinif:
hadii güle gülee

wavyyy bende geliyom canım havuzlu handa buluşmak üzereeeeee

sanada güle güle

dirim naber kızzzz sen asansörlü felan bi han demişsin o han nerde kuşummmm

havuzlu han cnm orada asansör var tatlım

hımmm anladım ya bana orda bi handan daha bahsettilerde 4-5 katlı bi yermiş sadece bebek eşyaları satıyolarmış acaba sendemi orayı diyosun dedim. benim bildiğim havuzlu han bi avlu içinde bi yer acaba başka yerdenmi bahsediyoruz yaaaaa

tünaydın kimseler kalmamış aksamdan berri nette bişey var yaa kafayı yedi...nihayet yaptım

aksam veletler erken uyudu sabah erken kaktılar uykumun içine mıçtılar..

daha kahvaltı yapmadıkm , bulaşıkları yerleştirdim pisleri koydum,

biberon strelize ettim....çocukların altını al,karnını doyur ,

hymarry gidecez bugün onun sevdiği bişey yaptım...

şimdi ai uyudu yattı ömerde ayağımda uyudu....onu yatıracam...

sonra çamaşır asacam ....çocukların ütüsünü yapacam...

ama bişiler yiyeym öncee

hımmm anladım ya bana orda bi handan daha bahsettilerde 4-5 katlı bi yermiş sadece bebek eşyaları satıyolarmış acaba sendemi orayı diyosun dedim. benim bildiğim havuzlu han bi avlu içinde bi yer acaba başka yerdenmi bahsediyoruz yaaaaa

cnm havuzlu han 3-4 katı en alt katta ortada havuz var

senin dediğin başka bişiii sanırım..

benim eşim 14 yasından beri orada yanlış yere götürmez heraldelaelaelaelaelae

hımmm sanırım ben başka bi yerden bahsediyorum karıştı yada oranın üst katlarıda var ama ben görmedim yada bilmiyorum neyse gittimmi öğrenirim nede olsa şimdi marry e çok selam söyle bizdende canımmm öpüyorum altınızııda :KK70::KK70:

günaydın aplaaaa herkes kaçmış bende ütü yapem yarın yemek ve temizlik yapacamm

aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa kimse yokkk herkes havuzlu hanı fet etmeyemi gitti

ikiz anneleri sizden birsey istesem carsamba gunu test gunum bana dua edermisiz bu defa tutsun hayirlisiyla ne olurrrr duaya cok ihtiyacim var bu ucuncu denemem ve erken menopoz tehlikem var bugun test yaptim ne gatif cikti ne olur su garibana dua edin sizlerin dualari kabul olur buna inaniyorum simdiden ALLAH RAZI OLSUN

ikiz anneleri sizden birsey istesem carsamba gunu test gunum bana dua edermisiz bu defa tutsun hayirlisiyla ne olurrrr duaya cok ihtiyacim var bu ucuncu denemem ve erken menopoz tehlikem var bugun test yaptim ne gatif cikti ne olur su garibana dua edin sizlerin dualari kabul olur buna inaniyorum simdiden ALLAH RAZI OLSUN

cnm rabbim yanında olsun inş. bu sefer senledir kuzun veya kuzularınnnnnn

erken bence test için heleki idrarsa bekle 11.gün yapmıştım ben kan testinii

cnm rabbim yanında olsun inş. Bu sefer senledir kuzun veya kuzularınnnnnn

erken bence test için heleki idrarsa bekle 11.gün yapmıştım ben kan testinii
amın canım ınsallah benımledır ben hergun senı takıp edıyorum yenı resım ekledınmı dıye o kadar tatlı bebeklerın varkı her gun onlara bakıyorum benımde bebısım olursa onlara benzesın dıye mevlam onları nazardan korusun masallahhh onlara

amın canım ınsallah benımledır ben hergun senı takıp edıyorum yenı resım ekledınmı dıye o kadar tatlı bebeklerın varkı her gun onlara bakıyorum benımde bebısım olursa onlara benzesın dıye mevlam onları nazardan korusun masallahhh onlara

sağol cnm allahh razı olsun .....rabbim koynunu boş koymasın

ALLAH c.c. hayırlısıverisn inşaALLAH...
RAbbim gönlünüzdekini gercek kılsın inş...a.s.

X