Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

Bugün rekor kırdım be hiç bu kadar yazmamıştım kk ye :KK70:

alıntı yapmaktan kollarım ağrıdı:roflol:

kolay mı al birinin mesajını oraya taşı sonra ordan oraya götür ohooo:roflol::roflol:

Esila_ Ramses serilerine başladım, Ramses, Işığın oğlundayım, az çok ilgim var Mısır tarihine güzel de gidiyoyerimseniben

ay bende bazen aynı mesaja iki kere alıntı yaptım sanıyorum. ramses serisini bitirdim ben sonunu söyliyim miiiii

katil hizmetçi laelaelaelaelae

aynen ya.

ben normalde alışık değilim ya pc başında sabahlamaya, gündüz gezinirim nette ama siz beni yoldan çıkaracağunuz gibüme gelüyür:lepi:

:lepi: :lepi: :lepi: Ramazan ya şimdi olsun :kedi: :kedi: :kedi:

ay bende bazen aynı mesaja iki kere alıntı yaptım sanıyorum. ramses serisini bitirdim ben sonunu söyliyim miiiii

katil hizmetçi laelaelaelaelae

akannehir kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

sevdim sizi ben beeee:))))
:1hug:
ayol sen gelll direk mutfağa giirrr yemeye cokacimcoook
ayyy kıpırım neşemmm:1hug:

sence çıkarmadıkmı sositosositosositososito:teytey:
iş işten geçti mi yoksa? aman tanrımmmmmmmmm:roflol:

nayırrrrr sakınnnnnn :eek:lmaz: :lepi:

Kızlar meyronuz da çıkar şimdi,

ceketini atar omzuna ve çeker gider

tamam dramatikleştirmeye gerek yok picamalarıyla gider:roflol:

ev ahalisi kıpraşmaya kalkmaya başladı zaten

öpüyorum sizleri

Tekrar görüşünceye dek, hoşçakalın:)

bende kaçtım kızlar opuyorumnanaktan
ışıkları da kapatiim açık kalmasın kaydirigubbakcemile2 hadi iyi uykular hepimize kaydirigubbakcemile3

ayy kızlar demin makine kafayı yedi geyik ağır geldi herhalde alışık değil garibim bende mama yemeye kalkıyorum görüşürüz birazdan ben bir süre daha burdayımcokacimcoook

Kızlar günaydın.... Belinayy dün annemle konuştukta gelmeyi düşünüyoruz.. Bayramdan sonra kabul edersin inşallah??? zemuszemus

X