Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

oyy belinayım bende seni merak ediyorum inan
inş. nasip olurr bi gün..

kızlar öpüyorum szilerii
iii gecelerr
tatlı rüyalar...

Bugün rekor kırdım be hiç bu kadar yazmamıştım kk ye :KK70:

alıntı yapmaktan kollarım ağrıdı:roflol:

kolay mı al birinin mesajını oraya taşı sonra ordan oraya götür ohooo:roflol::roflol:

Esila_ Ramses serilerine başladım, Ramses, Işığın oğlundayım, az çok ilgim var Mısır tarihine güzel de gidiyoyerimseniben

bende sevdim yaa. kendime geldim valla özlemişim kız kıza geyik muhabbetlerini a.s.

cidden ya.

Yalnız sabaha kadar muhabbet edince biz de zombi olacaz zombi zombiye muhabbet edecez sonra:roflol:

Çok kınarsan olaca bu:roflol:

Ben görmedim yav sapanca göl evi vs kendimi çok görmemiş hissettim:roflol::roflol:

Az daha burdayım Belinim, deli oynak bırakamıyom zaten beee:lepi:

gitme gitme ehueh bende bırakmıcam -tatlicadiarzu-

hosbuldumm :1rolleyes:

oylemii nerde okuyorsun ?delikafadulden

hacettepe üniv. de

Oky Canım Bende Kasımpaşa yerimseniben

ya bişey dicem ama cok gülmek yok :1closedeyes: az önce avrupa yakasını gördüm ya aklım dizi ye gitti allahım o nerden cıktı diyorum kaydirigubbakcemile3 meger istanbul avrupa yakasıymış kaydirigubbakcemile3
uykummu geldi ne -tatlicadiarzu-
ama yok bugün için normal :icecream:

ben sapancada okudum ordakaldım 2 sene ve göl evi beni 2 adresimdiii kesinlikle şiddetleta vsiye ederimm. gitme bırakma bu oynak belini :jeyyar:zemuszemus

sapancamın neresi sevilmezki yahu kaydirigubbakcemile2
özlediimm :eek:

ben sapancada okudum ordakaldım 2 sene ve göl evi beni 2 adresimdiii kesinlikle şiddetleta vsiye ederimm. gitme bırakma bu oynak belini :jeyyar:zemuszemus

ayy ne şanslısın ne güzel yerlerde okuyonuz yav, ben de kurtulamadım şu iç anadoludan taş beton yerlerde ömrüm çürüdü, duvarları okuym artıkkaydirigubbakcemile3 İnşallah fırsatım olur görmeye bebeem çok isterima.s.

bırakmam benimsin oynakım belinim:jeyyar::lepi:

ayy ne şanslısın ne güzel yerlerde okuyonuz yav, ben de kurtulamadım şu iç anadoludan taş beton yerlerde ömrüm çürüdü, duvarları okuym artıkkaydirigubbakcemile3 İnşallah fırsatım olur görmeye bebeem çok isterima.s.

bırakmam benimsin oynakım belinim:jeyyar::lepi:

sen nasıl bişisin yaaaaaa yerim senii :içelim:a.s.​

Bugün rekor kırdım be hiç bu kadar yazmamıştım kk ye :KK70:

alıntı yapmaktan kollarım ağrıdı:roflol:

kolay mı al birinin mesajını oraya taşı sonra ordan oraya götür ohooo:roflol::roflol:

Esila_ Ramses serilerine başladım, Ramses, Işığın oğlundayım, az çok ilgim var Mısır tarihine güzel de gidiyoyerimseniben

valla ancak yazıorum bide renk değiştirsem 10 sayfa geçicek kaydirigubbakcemile3
ama olsuun cok güzeldi kızlar nasıl iyi geldiniz çok teşekkür ederim :1hug:

iyi geceler canım bende 10 dakika sonra kalkıp sahur sofrası hazırlicam ve tava böreği yapıcamcokacimcoook

kolay gelsin canım bende 3bucuk gibi kalkarım

cidden ya.

Yalnız sabaha kadar muhabbet edince biz de zombi olacaz zombi zombiye muhabbet edecez sonra:roflol:

Çok kınarsan olaca bu:roflol:

çokta kötü bişey değil korkma ben alıştım kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

gel yavru kuşum sana tava tava yapimmmmm suböreği açim ben sana sen yeterkki gel başımın üstünde yerin varrrŞeniz

ay kıyamam kız sana ben :asigim:

gitme gitme ehueh bende bırakmıcam -tatlicadiarzu-

canlarımmmm:1hug:

gel yavru kuşum sana tava tava yapimmmmm suböreği açim ben sana sen yeterkki gel başımın üstünde yerin varrrŞeniz

hiii bunu dedin ya hiç bişey yapmasan da olur kıpır kıpırım benim:1hug::1hug:

ama acıkınca bu sözümü tanımam:roflol::lepi:

iyi geceler canım bende 10 dakika sonra kalkıp sahur sofrası hazırlicam ve tava böreği yapıcamcokacimcoook

cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook cokacimcoook

valla ancak yazıorum bide renk değiştirsem 10 sayfa geçicek kaydirigubbakcemile3
ama olsuun cok güzeldi kızlar nasıl iyi geldiniz çok teşekkür ederim :1hug:

çokta kötü bişey değil korkma ben alıştım kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3

aynen ya.

ben normalde alışık değilim ya pc başında sabahlamaya, gündüz gezinirim nette ama siz beni yoldan çıkaracağunuz gibüme gelüyür:lepi:

X