Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

bana hepsi uzak, pek bi uzak hissettim kendimikaydirigubbakcemile3

Kızlar ben yavaştan kaçayım sahura kadar oyalanıyım biraz-tatlicadiarzu-

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
çok sevdim ben sizi yaa :asigim:

ankarada buluşalım kaydirigubbakcemile3
yada sapancadaaa :lepi:

kaydirigubbakcemile3 kaydirigubbakcemile3
çok sevdim ben sizi yaa :asigim:

ben de sevdim valla, bağımlılık yapacaksınız, hiç bi bağımlılığım yok tek kötü alışkanlığım olacaksınız diye korkuyorum:pkaydirigubbakcemile3Şeniz

ben de sevdim valla, bağımlılık yapacaksınız, hiç bi bağımlılığım yok tek kötü alışkanlığım olacaksınız diye korkuyorum:pkaydirigubbakcemile3Şeniz

bende sevdim yaa. kendime geldim valla özlemişim kız kıza geyik muhabbetlerini a.s.

bana hepsi uzak, pek bi uzak hissettim kendimikaydirigubbakcemile3

Kızlar ben yavaştan kaçayım sahura kadar oyalanıyım biraz-tatlicadiarzu-

gitmeseydin dicektim tam kitap diince beni kalbimden vurdun :lepi: ne okuyorsun canım :eek:

boşveer :eek: kaydirigubbakcemile5
bari bizimki nadir bulunan bağımlılıklardan kaydirigubbakcemile3

gidiyim ya biraz da kitap okuyum:kedi: balkona çıkıyım odada mahsur kaldım sanki atmosferi bi çekiyim içimekaydirigubbakcemile3

hayır bennn:lepi:

tamam tamam kavga etmeyin ben ben ben :lepi: :lepi: :lepi:

ankarada hic arkadasim yokkkk:gitme:benide alin araniza

hoşgeldin sürmeli ben de ankarada okuyorum biliomusun

Ben görmedim yav sapanca göl evi vs kendimi çok görmemiş hissettim:roflol::roflol:

Az daha burdayım Belinim, deli oynak bırakamıyom zaten beee:lepi:

Ben görmedim yav sapanca göl evi vs kendimi çok görmemiş hissettim:roflol::roflol:

Az daha burdayım Belinim, deli oynak bırakamıyom zaten beee:lepi:

ben sapancada okudum ordakaldım 2 sene ve göl evi beni 2 adresimdiii kesinlikle şiddetleta vsiye ederimm. gitme bırakma bu oynak belini :jeyyar:zemuszemus

X