Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

bence duygusalın dedigi gibi herkes once bugun kendini nasıl hissettigini yazsın.Yada suan neler yaptıgını.

Benim hayatım Hep aynı
Kendimi çok iyi hissediyorum ama Şu Dış etkenler falanlar filanlar Tüm sinirimi bozuyor
Ben Her zaman olduğu gibi yine neşeliyim mutluyum
Şuanda da ne yapıyorum böyle bilgisayarımın başında işyerinde Bi yandan çalışırken bi yandanda size laf yetiştiyorum falan şakkıdışakkıdı

canım suan kocaelinde yasıyorum ama ilerde esimin isi degisirse istanbula tasınmayı dusunuyoruz.Ahh istanbulm cok ozledim :sinifsinif: insallah gelirsem arkadas olurum sana ben opuyorumnanaktan.Guvensizlik bende de var.Hem cok arakdasım olsun istiyorum ilgide gosteriyorum ama karsılık gelmezse yada samimi olmadıgını farkettigimde bu da oyleymis diyorum sonrası hayal kırıklıgı tabii.:a015:

Gel Canım Bende Seviyorum İstanbulu Çok Güzel
İstanbul gibisi yok vallahi insana başka huzur veriyor opuyorumnanaktan

Ben katılamıyorum speedy bu dediğine... ıstanbul yaşanması zor bir şehir oldu.. Sözle mis gibi havası olan sakin huzur dolu insanların daha az olduğu güzel bir yerde yaşamak isterdim.. Ahh ahhh...

İnşallah inşallah... Gerçi benimde fırsatım olsa istanbuldan kaçmayı düşünüyorum ama yok işte... Sevmiyorum istanbul çok kalabalıklaştı. Ben bağcılarda oturuyorum. İnan bana eskiden böyle değildi şimdi heryer insan kaynıyor.. Seviyorum sakinliği ama mümkünmü.. Genenin körüne kadar çocuk sesi sinir oluyorum vallahi!!!!

aman canım bende 8sene yasadım istanbulda.aynen senin gibi istanbulun stresinden yorulmustum kacmak istiyordum.sakin bir yerlere... Ama evlendim izmite geldim sakinlik ararsan burda fazlasıyla var.Ama istabula alısan birine cok zor geliyor bir sure sonra.Cunku hicbir sehirde istabuldaki kadar gezme eglenme sosoyal olanak yok ne yazki.Bir sure sonra yapacak hicbir sey bulamıyorsun:nazar:

Ben katılamıyorum speedy bu dediğine... İstanbul yaşanması zor bir şehir oldu.. Sözle mis gibi havası olan sakin huzur dolu insanların daha az olduğu güzel bir yerde yaşamak isterdim.. Ahh ahhh...

Köyüne gideceksin Ozaman Başka çaresi yok
Aslen Antalyalıyım orası İstanbuldan çok daha güzel ama olmuyor alışmışım buralara
Büyük şehire,iş hayatıma,sosyal hayatıma falan

Hayırdır Canım
Çok Geçmiş olsun neden Fizik tedavisi ne için?

sagol canım bende bel kayması olmus2sen boyunca bel fıtıgı dendi sonra bel kayması oldugu anlasıldı.3senedir cekiyorum.15gundurde acıbademe fizik tedaviye gidiyorum canım.Bu arada tasarımcı yazıyor profilinde grafikermisin yada moda tasarımcısımısın canım merak ettim cunku bende grafikerlik yaptım istabnuldayken 4sene kadar.

köy dedin de ben hiç köyümü bilmem yarama bastın speedy.. Tokat lıyım ama doğma büyüme istanbulluyum..
Ebruli sen aslen nerelisin??

ebruli hayırdır neyin var??

canım belkide avrupa yakasında oturdugn icin sevmiyorsundur.Anadolu yakası ozellşkle bazı semteler daha yasanası cunku.ben o zamanlar uskurdarda yasıyordum cok guzeldi fethi korusu cok guzel biryerdi.Haftasonları sabah kahvaltı etmeye giderdik icim acılırdı.is ise leventteydi.Cok kalabalıktı acıkcası.

sagol canım bende bel kayması olmus2sen boyunca bel fıtıgı dendi sonra bel kayması oldugu anlasıldı.3senedir cekiyorum.15gundurde acıbademe fizik tedaviye gidiyorum canım.Bu arada tasarımcı yazıyor profilinde grafikermisin yada moda tasarımcısımısın canım merak ettim cunku bende grafikerlik yaptım istabnuldayken 4sene kadar.

Yok Mutfak yerleşim planı çiziyorum Canım.
Çok Güzel ama Autocadde çiziyorum grafikerlik değil yani biraz daha farklı
Çok Geçmiş Olsun Canım benim Umarm bi an önce iyileşirsin

köy dedin de ben hiç köyümü bilmem yarama bastın speedy.. Tokat lıyım ama doğma büyüme istanbulluyum..

İşte Canım Böyle yerleri seviyorum diyorsun ama gitmiyorsun
Bak çok efkarlıyım hemen bi şiir yazıcamm

Güneşi Seviyorum Diyorsun
Her Güneş çıktığında Gölgeye Kaçıyorsun
Karanlığı Seviyorum Diyorsun
Her Hava karardığında Işığı yakıyorsun
Yağmuru Seviyorum Diyorsun
Her Yağmur Yağdığında Şemsiye açıyorsun
Seni seviyorum Diyorsun
İşte ben Bundan Çok korkuyorum

Seninki de Bu hesap hava,kır,ot,temiz hava,koyun,keçi diyorsun ama
Köyünü görmemişsin:nazar:

canım belkide avrupa yakasında oturdugn icin sevmiyorsundur.Anadolu yakası ozellşkle bazı semteler daha yasanası cunku.ben o zamanlar uskurdarda yasıyordum cok guzeldi fethi korusu cok guzel biryerdi.Haftasonları sabah kahvaltı etmeye giderdik icim acılırdı.is ise leventteydi.Cok kalabalıktı acıkcası.

Üsküdar -Fethi Paşa
Maçka-Yıldz PArkı
Taksim Bunlar Çok Güzel yerler

Haklısın ebruli benim yaşadığım yerden kaynaklanıyor bu sıkıntılarım.. Anadolu yakasına geçince huzur kaplıyor içimi.. Zaten anadolu yakası başka bir şehir gibi çok hoşuma gidiyor. Havası bile bir başka...

ben edirneliyim canım uzunkoprulu.Mimarsinanın yaptıgı uzun bir koprumuz vardır orda.
Canım tokatlı bir arkadasım vardı iyi insanlar gercektende.Sıcak yani.Ama suan gorusmuyoruz o arkadasımlada o da bana beni hayal kırıklıgına ugratanlardan ama olsun yinede tokatlıları sevreim ben.:1hug:

hoşbuldum kızlar ya şu saf kızlar var ya tv de bbg diye kandırmışlar onları seyrediyorum hepsi salak bu kızlar da anaları da

Evet tokatlılar genelde sıcak kanlı oluyor bizim aile öyledir:) opuyorumnanaktan
ışyerinde beraber çalıştığımız arkadaşta uzunköprülü.. Anlatır hep:) Şimdi dedim de vay be ne siteymiş o öyle diyor kaydirigubbakcemile3

hoşbuldum kızlar ya şu saf kızlar var ya tv de bbg diye kandırmışlar onları seyrediyorum hepsi salak bu kızlar da anaları da

Sorma bende okudum.. Ne akla hizmet bunlar meşhur olucam derken................
Tövbe tövbe Allah akıl fikir versin yarabbim

evet super yerler buraları hepsine de gittim zamanında.fethi pasada en sık giitklerimdendi.canım antalyalıymısın.Biz 2sene evvel giitk oraya cok begendik hatta emeklilikte orda yasamak gibi bir hayalimiz var.

Evet Canım süper yerler
Aslen Antalyalıyım Gerçekten yaşanılası bi yer ama olmuyor işte
İleri de Belki neden olmasın

X