Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

cnm nikim benim ismim
ismimin anlamı kapalı örtülü kısaca tesettürlü anlamında benimlede hiç bağdaşmıyo
arapça be bulgarca bi kelimeymiş babannemin ismi ve ben ilk torun olduğum için bana nasip olmuş çokda ii olmuş :)

ilginç ama güzel bir isim opuyorumnanaktan benimde az kalsın adım türkü oluyomuş sonra kura çekilmiş annemin dediği olmuş duygu mirmirmirmir
gerçi şimdi pişman annem.. Çok duygusalmışım ismim gibi :roflol:

cnm nikim benim ismim
ismimin anlamı kapalı örtülü kısaca tesettürlü anlamında benimlede hiç bağdaşmıyo
arapça be bulgarca bi kelimeymiş babannemin ismi ve ben ilk torun olduğum için bana nasip olmuş çokda ii olmuş :)

evet gerçekden ilginç ama güzel bi isima.s.:nazar:

ilginç ama güzel bir isim opuyorumnanaktan benimde az kalsın adım türkü oluyomuş sonra kura çekilmiş annemin dediği olmuş duygu mirmirmirmir
gerçi şimdi pişman annem.. Çok duygusalmışım ismim gibi :roflol:

:hulya::hulya::hulya:

dduygusall
DOĞUM GÜNÜN KUTLU OLSUN CANIM BENıMMM, YENı YAŞINDA SEVDıĞıN ADAMLA AYNI EVDE OLUCAKSIN RABBıM UTANDIRMASIN VE MUTLULUĞUNA MUTLULUK KATSIN ıNŞALLAH

BU PASTAYI BU TOPıKTEKı ARKADAŞLARIM ADINA SANA SUNUYORUM DOĞUM GÜNÜNÜ HEPıMıZ KUTLUYORUZ CANIM BENıM

161ywbm.jpg
idazyg.jpg

10xu100.gif

DANSÖZDE GETıRTıK SENıN ıÇıN ÖZEL :)
r298j6.gif

CANIM BıLıYORUM ÇOK BEDAVAYA GELDı BU DOĞUM GÜNÜ AMA BUKADARINI YAPABıLıYORUZ ıNŞALLAH SENEYE YÜZYÜZE OLABıLECEĞıMıZ FIRSATIMIZ OLUR

24ozggi.jpg

canım çıkmak zorundayım...
görüşemedik yine...
kusura bakma:gitme:
iyi geceleropuyorumnanaktan

X