Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

biri facebook mu dedi? ben de ilk defa açtım face hesabı, resmim yok soyadım da çakma. Ekleşelimm mii :kedi:

Bu arada iyi gecelerrr :) Nasılnızz ben Denizliye gidicem babaanneme de bilet bulmaya çalışıyoruz, yok valla dolmuş her yer.. :hulya:

ekleşelim canım msnleri de verdik biz...
iyiyiz bu arada...sen nasılsın?opuyorumnanaktan
hayırlı yolculuklar şimdiden:teytey:

beğendim tabi canım...alkisalkisalkis
yaşını göstermiyosun bence pek:kedi:

:lepi:zemuszemuskaydirigubbakcemile5 vallavarya geçen akşam eniştem sordu teyzemin eşi sen kaç oldun diyee .. enişte 1.5 ay sonra 26 oluyorum dedim inanmadı adam kaydirigubbakcemile3

:lepi:zemuszemuskaydirigubbakcemile5 vallavarya geçen akşam eniştem sordu teyzemin eşi sen kaç oldun diyee .. enişte 1.5 ay sonra 26 oluyorum dedim inanmadı adam kaydirigubbakcemile3

ama cidden göstermiyosuna.s
ben de küçük gözüküyorum herkes lise öğrencisi sanıyo üniversite bitirdiğime inanmıyorlar..

Ya yazamıyorum KKya nette bir şey oldu benim anlamadım.. Hata veriyor.. Bu msj gider umarım :)

Evet belinay diğer stelerde sorun yok, umarım bu msj da gider :) Kızlar ben birazdan çıkıcam tekrar yazamazsam iyi geceler şimdiden a.s.

Kızlar kaç gündür gelemedim napıosunuuz kaydirigubbakcemile2
beni özledinizmiii:gitme: :kedi:
ben çok özledim zemuszemus
belinayım o akşam klavyeyi bozdum yazamadım ya
meğer bi alt shift lazımmış bilmiodumm :eek:

Kızlar kaç gündür gelemedim napıosunuuz kaydirigubbakcemile2
beni özledinizmiii:gitme: :kedi:
ben çok özledim zemuszemus
belinayım o akşam klavyeyi bozdum yazamadım ya
meğer bi alt shift lazımmış bilmiodumm :eek:

oyy kim gellmişşş...çok çok çok özledikk.. dün zaten kadir gecesi die ibadet gecesi die kimse uğramadı bede dahil.. bugünde ben öldüm bayram temizliği yaptım ve geldim.. seni ve diğer kızları çok özledim yaaa elifte dün memlekete gitti bayramdan sonrag elicekk:gitme: sen geldin diğerleride gelse yaaaa :gitme:...
Canım geçmiş oldun klavyen içinn kaydirigubbakcemile3 ama geldin yaa oh beeeeee:lepi
:

oyy kim gellmişşş...çok çok çok özledikk.. dün zaten kadir gecesi die ibadet gecesi die kimse uğramadı bede dahil.. bugünde ben öldüm bayram temizliği yaptım ve geldim.. seni ve diğer kızları çok özledim yaaa elifte dün memlekete gitti bayramdan sonrag elicekk:gitme: sen geldin diğerleride gelse yaaaa :gitme:...
Canım geçmiş oldun klavyen içinn kaydirigubbakcemile3 ama geldin yaa oh beeeeee:lepi
:

ohh iyki geldim :lepi:
bende küstünüz sanmıştım :kedi::asigim:
bayramdan sonra antalyaya tatile gitmeyi düşünüyoruz otel arıyorum canım bi yandan :eek:
naptınız bakalım başkaa
hani meltem :1closedeyes: hani meryem :1closedeyes:

ohh iyki geldim :lepi:
bende küstünüz sanmıştım :kedi::asigim:
bayramdan sonra antalyaya tatile gitmeyi düşünüyoruz otel arıyorum canım bi yandan :eek:
naptınız bakalım başkaa
hani meltem :1closedeyes: hani meryem :1closedeyes:

ne küsmesi saçmalama bitanem yaaaa... ohh iyi iyi araştır canım benimmm.. meltemde meryemde yokk özledimmm:sinifsinif:

X