Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

Ben Afyona gidicem canım ınşallah

Evde oturma yaaa çık dolaş
gerçi oruçken dolaşılmıyor çok
hele bir geçsin bayram kış geliyor bir yandan da
sıkıntıları atmak lazımmm

Ben Afyona gidicem canım İnşallah

Evde oturma yaaa çık dolaş
gerçi oruçken dolaşılmıyor çok
hele bir geçsin bayram kış geliyor bir yandan da
sıkıntıları atmak lazımmm

hayırlı yolculuklar canım şimdiden..
ya ben dinleniyo sayılırım aslında..
bayramdan sonra okulum başlayacak:hulya:

nevresim geçirmek miii
geçir geçir evlenince ararsın tek kişil nevresimleri
Çift kişilikleri geçirmek nasıl zor biliyor musun hele birde ütüsüüü ütüle ütüle bitmiyor
Ütüyü sevmem rağmen bıkıyorum bi çarşaf yastık ütülemekden birde perdeeee
En güzeli gömlek ve iç çamaşırları 5 dk da finitooooooooooo

nazar değmesin valla:nazar:
ne çok iş yaptın bugün...:hulya:
ayyyy canımmm yaaa yok ayolllll boş oturmaktan iyidirrr kaydirigubbakcemile5
nevresim geçirmek miii
geçir geçir evlenince ararsın tek kişil nevresimleri
Çift kişilikleri geçirmek nasıl zor biliyor musun hele birde ütüsüüü ütüle ütüle bitmiyor
Ütüyü sevmem rağmen bıkıyorum bi çarşaf yastık ütülemekden birde perdeeee
En güzeli gömlek ve iç çamaşırları 5 dk da finitooooooooooo

deryaa bacım annemlerin nevresiminide geçirdim yani bilirim o çift kişilik nevresimlerin gıcıklığını yah ubirde ben takıyorum babam düğmelerini çıkarmış oluyor sabahlinn uyuz oluyorum düğmesiz nevresim bakıcamm kaydirigubbakcemile3 ütü demişken tatlım ben bugün salonda gördüğün vitrin içindeki dantelleri yıkadım tek tek ütüledim yetmedi mutfaktaki tülü örtüleri yıkadım ütüledim yetmesi evdeki tüm tülleri yıkadım ütüledim yetmedi banyodaki süs havlularını yıkadım ütüledimm yani ütü ve ben ikiz kardeş gibi olduk :hulya:

ayyyy canımmm yaaa yok ayolllll boş oturmaktan iyidirrr kaydirigubbakcemile5

deryaa bacım annemlerin nevresiminide geçirdim yani bilirim o çift kişilik nevresimlerin gıcıklığını yah ubirde ben takıyorum babam düğmelerini çıkarmış oluyor sabahlinn uyuz oluyorum düğmesiz nevresim bakıcamm kaydirigubbakcemile3 ütü demişken tatlım ben bugün salonda gördüğün vitrin içindeki dantelleri yıkadım tek tek ütüledim yetmedi mutfaktaki tülü örtüleri yıkadım ütüledim yetmesi evdeki tüm tülleri yıkadım ütüledim yetmedi banyodaki süs havlularını yıkadım ütüledimm yani ütü ve ben ikiz kardeş gibi olduk :hulya:

haklısın canım..ben de ütüyü severim bu arada...
perdeler hariç:jeyyar:

e normal ama...
bi günde bu kadar iş yapılır mı?:hulya:
bu arada facebooktaki resimlerine baktım canım:kedi:

napim canım biranda bitsin istedim.. yarında vitrin içindeki fincanları bardakları ve şeker dolduracığım şeker kavanozlarını falan makinaya atıcam.. cıuma günü yada c.tesi günüde artık kuaföre doğru yol alıcammm saç kaş bıyık derken bakım yaptırcamm :lepi:

Resimleri beğendinmi bakemmmm zemuszemus

biri facebook mu dedi? ben de ilk defa açtım face hesabı, resmim yok soyadım da çakma. Ekleşelimm mii :kedi:

Bu arada iyi gecelerrr :) Nasılnızz ben Denizliye gidicem babaanneme de bilet bulmaya çalışıyoruz, yok valla dolmuş her yer.. :hulya:

biri facebook mu dedi? ben de ilk defa açtım face hesabı, resmim yok soyadım da çakma. Ekleşelimm mii :kedi:
Bu arada iyi gecelerrr :) Nasılnızz ben Denizliye gidicem babaanneme de bilet bulmaya çalışıyoruz, yok valla dolmuş her yer.. :hulya:

ee ne die açtın face hesabı ozaman resim yok soyisim çakma amaç ne pekii :uhm:

denizli miiiii bende Dinara gidiyom biliyor musun

napim canım biranda bitsin istedim.. yarında vitrin içindeki fincanları bardakları ve şeker dolduracığım şeker kavanozlarını falan makinaya atıcam.. cıuma günü yada c.tesi günüde artık kuaföre doğru yol alıcammm saç kaş bıyık derken bakım yaptırcamm :lepi:

Resimleri beğendinmi bakemmmm zemuszemus

beğendim tabi canım...alkisalkisalkis
yaşını göstermiyosun bence pek:kedi:

X