Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

oyle valla canım ya insanları anlayamıyorum artık keske elimde bi firsat olsada yeniden doğsam hicbişe yasamamş gibi olsam

hii, üzmüşler seni sıkma canını firdevsim, inan bu yaşadıklarından kendine pay çıkarıp, hayata ona göre gardını almak hiç bişey yaşamamış olmaktan daha iyia.s böyle düşün olur mu, biliyorum insan üzülüyo elinde değil

okadar kotuyumki dun butun gece ölsemde kurtulsam die dua ettim.ama iyiyim artık hicbişe benden kıymetli değila.s

okadar kotuyumki dun butun gece ölsemde kurtulsam die dua ettim.ama iyiyim artık hicbişe benden kıymetli değila.s

ayy canım noldu ya, ağzını niye hayırlı açmıyosun senklava: bida böyle şeyler duymayım, ölmek nelmaz:

niye böyle üzdüler seni?

inşallah içine siner canım, siyah bence de en iyi karar, gri desenli falan olursa tadından yenmez

Bakalım alıcam bitanesinden, o sırada alırken karar değiştirip kıpkırmızı bi tane almayayım da. -tatlicadiarzu-

Sen nerde okuyordun?

ayy canım noldu ya, ağzını niye hayırlı açmıyosun senklava: bida böyle şeyler duymayım, ölmek nelmaz:

niye böyle üzdüler seni?

haketmediğim şekilde davranıldım biraz zaman gecsin anlaticam meryemim

aman da güççücükmüş beni gardaşcugazımm..Seneye olur artık cicim herseyde wardır bir hayır opuyorumnanaktan

en kucukunuz benim galibakaydirigubbakcemile2ama yasadıklarımdan dolayı yasıma gore olgunumduryerimseniben

Bakalım alıcam bitanesinden, o sırada alırken karar değiştirip kıpkırmızı bi tane almayayım da. -tatlicadiarzu-

Sen nerde okuyordun?

ankaradayım ben eğitim fajültesinde. sen? Kırmızı al ya nolcak kırmızı deri de süper olur kaydirigubbakcemile3

haketmediğim şekilde davranıldım biraz zaman gecsin anlaticam meryemim

tamam canımın içi, üzüldüm ama :çok üzgünüm: haksızlığa tahammülü olmayanlardanım ben de. Bana yapılmasına gerek yok, her türlüsüne

ben de dayanamam hiç haksızlığa..Papatom sen ankarada mıydın gelim yanına iki saatcik :)

aynen canım hic tahammulum yok.bu arada benimde kuzenim ankarada okuyo onu yanına geldiğimde gorusuruz belki:1rolleyes:

canlarım ben cıkmak zorundayım bilgisayarı abime vericem.birazdan gorusuruz optum siziopuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…