Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

ankaradayım ben eğitim fajültesinde. sen? Kırmızı al ya nolcak kırmızı deri de süper olur kaydirigubbakcemile3 [/COLOR][/B]

Ne güzel eğitim fakültesii :) Ben iktisat okuyorum marmara da. Kaçınsı sınıfsın?

Bu arada hoşgeldin betay a.s.

ben de dayanamam hiç haksızlığa..Papatom sen ankarada mıydın gelim yanına iki saatcik :)

evet ankaradayım ben elifim gel kız ayyy ne güzel olur:))))

aynen canım hic tahammulum yok.bu arada benimde kuzenim ankarada okuyo onu yanına geldiğimde gorusuruz belki:1rolleyes:

gelin ya servis ayarlayacam ben size KK servisi kapımda dursun bıraksın sizi:roflol:

hoşbuldum arkadaşlar biraz okudum topiğide çok güzel bir topik nasıl ar4kadaş bulup dost olcazın çözen arkadaşlar varmı?mafoldumben

canlarım ben cıkmak zorundayım bilgisayarı abime vericem.birazdan gorusuruz optum siziopuyorumnanaktan

görüşürüz firdevsim, öpüyorum kocaman, özletme kendinizemuszemus

hoşbuldum arkadaşlar biraz okudum topiğide çok güzel bir topik nasıl ar4kadaş bulup dost olcazın çözen arkadaşlar varmı?mafoldumben

bekliyoruz gelsn bulsun betayım-tatlicadiarzu- hoşgeldinnn, topikte kalıcı ol tamam mı, yazıp gitmek yokkaydirigubbakcemilezemuszemus

arkadaşlar yardımcı olun bana acemilikten midir nedir öğretin :kedi: ben yzıyorum ama topikden çıkmadan benden sonra yazılanları okuyamıyorum çıkıp tekrar bgirmem gerekiyo neden ?

3. sınıfım lacivert ben sen? Bu arada isim neydi? Ben meryem:) ya da meyrokaydirigubbakcemile3

Ben 2. sınıf oldum bu yıl, ismim Büşra. Meyro güzelmiş :)

ıst buluşması mı olcakmıış, ben burdan bir kız arkadaşımla tanıştım onunla tegv'e gönüllü olmaya gitmiştik, şans işte onu burdan tanıdımm öpücüklerimi yolluyorum ona opuyorumnanaktan kaydirigubbakcemile3

bekliyoruz gelsn bulsun betayım-tatlicadiarzu- hoşgeldinnn, topikte kalıcı ol tamam mı, yazıp gitmek yokkaydirigubbakcemilezemuszemus
[/QUOTE]

kaydirigubbakcemile3 benim küçük kızım var o uyumadan kalıcı olamayabilirim

kaydirigubbakcemile3 benim küçük kızım var o uyumadan kalıcı olamayabilirim[/QUOTE]

aman da aman :1hug:

walla hayali bile güsel :)

ebetttzemuszemus

pebem farem görüsürüss bekletme bisi fazla :sinifsinif:

kaydirigubbakcemile3lmaz:

arkadaşlar yardımcı olun bana acemilikten midir nedir öğretin :kedi: ben yzıyorum ama topikden çıkmadan benden sonra yazılanları okuyamıyorum çıkıp tekrar bgirmem gerekiyo neden ?

f5 le sayfa yenileyebilrsin betayımmm, yenilenir sayfa o zaman:kedi:

memnun oldum büşraaaopuyorumnanaktan ne güzel yepyeni insanlarla tanışmak burdan opuyorumnanaktan

kaydirigubbakcemile3 benim küçük kızım var o uyumadan kalıcı olamayabilirim

ayy Allah bağışlasınnnn, öp benim için onu:kedi:

birde acemiyim zaten bellide oluyor sırnaşık şey

hemen alışırsın nolcak ya:kedipuyorumnanaktan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…