Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

namelless noldu kız sevgilinden mi ayrılmiştin.bu topikte yeni olduğum icin pek bişeden haberim yokta.hepsinide okuyamadım

namelless noldu kız sevgilinden mi ayrılmiştin.bu topikte yeni olduğum icin pek bişeden haberim yokta.hepsinide okuyamadım

pembefarem gündüz çıkmıştın sanırım kaynadı arada, nikin ne ilginç yav seninkaydirigubbakcemile3

isim neydi? ben meryem:kedi:

mrb canım eet bu ara biras problemliyiz de..Fazla konuşmuoruz kısacası ben onunla konuşmak istemeyince ewi babamı annemi fln caldırdıı kapıştık o zamandan beri de konuşmuoruz..

pembefarem gündüz çıkmıştın sanırım kaynadı arada, nikin ne ilginç yav seninkaydirigubbakcemile3

isim neydi? ben meryem:kedi:

evet canım ya elektrikler surekli gitti mecbur cıktım canım.ismim firdevs memnun oldum meryemcim:1hug:

öleyim zaten görmen lazım bir sürü bisi yazıo ben hımm öle mi tamam fln:) bıkacak ama yakındır bıksa da kendi bilir...

ayy süpersin yaaa:roflol:

bıkmaz bence yani seni sevgisinden o kadar sıkan insan bıkmaz, anladı o ne kadar sinir ettiğini bence, sen öyle devam et hatta geç falan cevap verkaydirigubbakcemile3

mrb canım eet bu ara biras problemliyiz de..Fazla konuşmuoruz kısacası ben onunla konuşmak istemeyince ewi babamı annemi fln caldırdıı kapıştık o zamandan beri de konuşmuoruz..

anladım canım ama seviyosan sakın ayrılma cok pişman olursunlmaz:

ayy süpersin yaaa:roflol:

bıkmaz bence yani seni sevgisinden o kadar sıkan insan bıkmaz, anladı o ne kadar sinir ettiğini bence, sen öyle devam et hatta geç falan cevap verkaydirigubbakcemile3

öle yapıorum zaten soğuk newalee..Ne zaman gececek bu tripler diyo :) odun ya diyo ki sen benim yerimde olsan nasıl affettirirdin kendini oldu canım baska :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…