Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

belinay olur valla... Ben yarında bakayım birşey bulamazsam olivyuma gideriz nasıl olsa sizin orada opuyorumnanaktan

ben beni merak etmeyin diye haber edeyim dumannan kuşlarınan siz ben yokken neler söyleyinmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

halbisem szi ne kadar özlemişkenmafoldumbenmafoldumben

affettim hadi :kedi:
bi daha olmasıngamyoncuiremsu

neyi beceremedin gı duubam-tatlicadiarzu-

hoşgeldin belinim şeysini anında unutanım-tatlicadiarzu-

msjı birbirine sokmusum alıntı renk :roflol:-tatlicadiarzu- zor düzelttim

teyzemin kızı hayatım.. teyzem geldi bodrumda yaşıyorda, ameliyat olucaktı çapada ve doktorlar aramış sıra gelmiş salı günü ameliyat olucak kalça çıkığı vardı kemikleri zedelenmiş topallıyorrdu protez takılcakk.. ve teyzem iyileşene kadar kalkana kadar artık bir meleğim olucak bakmakla yükümlü olduğum 3.5 yaşında :ecrin_bebek:

uyy ne tatlıdır o teyzesi gibii Şeniz :asigim:

Esila nere gittin sen bakim, meltemle teom da yokmafoldumben

kavak yellerini izliom ilk bölüm merak ettiydim :icecream:

babammm geldiii hihoyyyt yeni ciciler aldım adamcağıza bir gideyim vereyim de denesin.. Olur inşallah :eek: Gelirim birazdan çiçeklerimmm zemuszemus

babammm geldiii hihoyyyt yeni ciciler aldım adamcağıza bir gideyim vereyim de denesin.. Olur inşallah :eek: Gelirim birazdan çiçeklerimmm zemuszemus

zemuszemus:kedi:kaydirigubbakcemile3 tamam canım burdayızgel babiş defilesinden sonrakaydirigubbakcemile3

anacım bende nasıl bir göz var bilmem ki... Adam 46 yaşına geldi hala pantolonları tutturamıyorumm -tatlicadiarzu-
gömlek oldu ama pantolon sıktı... Ben bu adama ne zaman pantolon alsam olmuyooo ay sinir oldum yine!!! işin yoksa git değiştir... Bana yine bayrampaşa yolları gözüktü :a015:

X