Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

iyiyiz tatlış sen nasılsınopuyorumnanaktan Belin'im beni anında silenim yok, gelsin soracam ben:umursamaz:

Esila'm sağolun varolun demekki giremesem beni 2 günde kırıştırılmış kese kağıdı yapcanız:umursamaz::umursamaz:-tatlicadiarzu-

yok yook kiim o kimmiş sana trip ataan :1ninca: -tatlicadiarzu-
özledik kıs azcık nazlandım o kdr -tatlicadiarzu-

papato gelmişte birde tirp atıyor bize..ayol gecenin 3'lerine kadar bekledik seni beeeeee.. sen aşk sarhoşu olup balköpüğünü unuttunnn

selam kızlar :)

yaa çok sıkılıorum patlıcam şimdi hee.. nişanlımda fena atıştık...hiç bi sebep yok..nazar değdi wallahi yaa iyice geçimsiz olduk..her dediğine bi kavga eder olduk..hep ben çıkartıorum ama :gitme:eek:f yaaaaa çok gıcığım dövün beni:eek:lmaz:

bişe sorcam sizee.. babam istanbuldan iş buldu..ama seyrantepe de :) kendisi gidecek..benimde okulda son snem hem deişiklik olur die gideyimmi babamla ne deriniz.? seyrantepeyle bzim burası kıyaslanamaz ama napim sizce.. kötü mötü gidiimmi..canım deişiklik istio..fikirlerize ihtiyacım war a.s.

papato gelmişte birde tirp atıyor bize..ayol gecenin 3'lerine kadar bekledik seni beeeeee.. sen aşk sarhoşu olup balköpüğünü unuttunnn

ben beni merak etmeyin diye haber edeyim dumannan kuşlarınan siz ben yokken neler söyleyinmafoldumbenmafoldumbenmafoldumben

halbisem szi ne kadar özlemişkenmafoldumbenmafoldumben

yaa çok sıkılıorum patlıcam şimdi hee.. nişanlımda fena atıştık...hiç bi sebep yok..nazar değdi wallahi yaa iyice geçimsiz olduk..her dediğine bi kavga eder olduk..hep ben çıkartıorum ama :gitme:eek:f yaaaaa çok gıcığım dövün beni:eek:lmaz:

bişe sorcam sizee.. babam istanbuldan iş buldu..ama seyrantepe de :) kendisi gidecek..benimde okulda son snem hem deişiklik olur die gideyimmi babamla ne deriniz.? seyrantepeyle bzim burası kıyaslanamaz ama napim sizce.. kötü mötü gidiimmi..canım deişiklik istio..fikirlerize ihtiyacım war a.s.

nişanlınla bu gtme mevzusu dolayısıyla mı tartışın Debbie?

niye akıllı durmuyon sen bakimkaydirigubbakcemile

hoşgeldin tatlım... gel bacm sen istanbulaaa burda canın sıkılmaz gelirsen benim gibi deli bir arkadaşıın olurr yanımda sıkılabilmen sence mümkünmüü en büyük değişiklik iştee kaydirigubbakcemile3

yok yok haberi yok :KK70: babam gidecek sadece die bilio.. ya 20 yasına geldim halaa lise yaa bitmio halaa..staj warya o yüzden gitsem dedim..yapabilirmiyim ki..burda okul birinciliimde war orda bitermi ki :d
su 6 yıl lise mewzunu meraak eden arkiler :) 2 yıl anadolu okudum kafam kızdı bırakıp en bastan ml den basladım..nihayt son :)

canııım meleğin kardeşinmi?? bekar yazıo o bakımdan :kahve:

meraklı melahat ben kaydirigubbakcemile3

teyzemin kızı hayatım.. teyzem geldi bodrumda yaşıyorda, ameliyat olucaktı çapada ve doktorlar aramış sıra gelmiş salı günü ameliyat olucak kalça çıkığı vardı kemikleri zedelenmiş topallıyorrdu protez takılcakk.. ve teyzem iyileşene kadar kalkana kadar artık bir meleğim olucak bakmakla yükümlü olduğum 3.5 yaşında :ecrin_bebek:

Debbie sormayı unuttum kuzum peki ne kadar kalcaksın, yani tartışmanızın sebebi uzun süre falan kalcak olman mı kine anlamadım ben oniCADIARZU

Debbie sormayı unuttum kuzum peki ne kadar kalcaksın, yani tartışmanızın sebebi uzun süre falan kalcak olman mı kine anlamadım ben oniCADIARZU

1 sne tatlım..okul bitene kadar..yok yaa tartışmayla ilgisi :) bşz tartısır tartısır barısırız ama ist de daha mı ii olur daha kötü mü olur bilemedim..eskişehir bozüyük arası büyüdüm..yapabilrmiyim orda .. o cewrede..:S ailem burda kalacak..babam sadece gidecek benimde canım gtmk istio :)

teyzemin kızı hayatım.. teyzem geldi bodrumda yaşıyorda, ameliyat olucaktı çapada ve doktorlar aramış sıra gelmiş salı günü ameliyat olucak kalça çıkığı vardı kemikleri zedelenmiş topallıyorrdu protez takılcakk.. ve teyzem iyileşene kadar kalkana kadar artık bir meleğim olucak bakmakla yükümlü olduğum 3.5 yaşında :ecrin_bebek:

ayy canım benim ya geçmiş olsun , tez zamanda iyileşir inşallah:Saruboceq:

yok yok haberi yok :KK70: babam gidecek sadece die bilio.. ya 20 yasına geldim halaa lise yaa bitmio halaa..staj warya o yüzden gitsem dedim..yapabilirmiyim ki..burda okul birinciliimde war orda bitermi ki :d
su 6 yıl lise mewzunu meraak eden arkiler :) 2 yıl anadolu okudum kafam kızdı bırakıp en bastan ml den basladım..nihayt son :)

Debbie okul bırakıp baştan başlamayı adet mi ettin kı kendinekaydirigubbakcemile
orda kaldığın yerden devam mı etceksin? bence kurulu düzende bi sorun yoksa değiştirme derim, hem sen nişanlından ayrı durmaya dayanabilcen mi bakimkaydirigubbakcemile

X