Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

hoşgeldin nesterinnn buyur buyur kimsenin sesi çıkmıyor bügn gel bari topik şenlensinn kaydirigubbakcemile

ne olsun canım... Bayram alışverişini yapalım son ana bırakmayalım dedik.. kaç saat gezdik gezdik birşey bulamadık geldik eve.. Sinir oldum anlayacağın.. Bacaklarım ağrıyor. Şimdi korkunç bir haber daha aldım teyze kızının yeni evini temizlemeye gidecekmişiz yarın. Kendileri evleniyor da çeyiz gitmeden evi köşe bucak temizleyecekmşiz... Tatil gününde de hiç çekilmiyor ki... Gitmesen ayıp olur yakında benim de düğün var karşılıklı bu işler...
Sen nasılsın?

ne olsun canım... Bayram alışverişini yapalım son ana bırakmayalım dedik.. kaç saat gezdik gezdik birşey bulamadık geldik eve.. Sinir oldum anlayacağın.. Bacaklarım ağrıyor. Şimdi korkunç bir haber daha aldım teyze kızının yeni evini temizlemeye gidecekmişiz yarın. Kendileri evleniyor da çeyiz gitmeden evi köşe bucak temizleyecekmşiz... Tatil gününde de hiç çekilmiyor ki... Gitmesen ayıp olur yakında benim de düğün var karşılıklı bu işler...
Sen nasılsın?

ben de iyiyim canım.biz de gidecektik bayram alışverişine..malum hava şartları..gidemedik..:sinifsinif:
yardıma gelebilirim istersenvereliniortak

esila ne izliyon???

ne seyrediyorsun canım

kavak yelleri yeni sezon ilk bölüm kaydirigubbakcemile2
geldim ayolll tammamm.... toplanın bakemmmmmm

kaydirigubbakcemile papatoyuda aldım geldim :jeyyar:

hoşbuldummm.ya birkaç gündür takip edemedim pek.ne çok katılan olmuş..
nasılsın dduygusall?opuyorumnanaktan

hoşgeldiin zemuszemus

iyiyim belinaycımm...sen nasılsın?
ya burayı gitgide seviyorum ben...:asigim:
ne güzel hemen muhabbet falan oluyo...benim pek arkadaşım yok da:gitme:

bende iyiyim canımm.. artık arkadaşım yok deme bak bizler varızz.... ist neresnde oturuyorsun canım??

X