Arkadaşım yok diyenler..Bu başlıktan paylaşım yapalım..

sağol bebeeemm​

hayırlı akşamlar:) bende geldim kısa bir aradan sonra...
Ayaklarıma kara sular indi heryeri dolaştık kendime hiç birşey alamadım. Önümüzdeki ay teyze kızının düğünü var e bayram yaklaştı birşeyer bakayım dedim ama yok ne gezer :umursamaz:
Keyifler iyidir inşallah?

Debbie okul bırakıp baştan başlamayı adet mi ettin kı kendinekaydirigubbakcemile
orda kaldığın yerden devam mı etceksin? bence kurulu düzende bi sorun yoksa değiştirme derim, hem sen nişanlından ayrı durmaya dayanabilcen mi bakimkaydirigubbakcemile

yok kız staja gidicem oraya sadece..haftada 1,5 gün okul..ama seyrantepe kağıthane yi bilen warmı nasıldır??
[/QUOTE]

bitanemi özliicem ama askere gidecek zaten bana yararı da zararıda yok burda
gel bacm sen istanbulaaa burda canın sıkılmaz gelirsen benim gibi deli bir arkadaşıın olurr yanımda sıkılabilmen sence mümkünmüü en büyük değişiklik iştee
kaydirigubbakcemile3

Kilo-Doğum Takip'e resim ekler gibi yapıyosun bal kaymağım köpüğüm profil düzenledenopuyorumnanaktanopuyorumnanaktan
kaydirigubbakcemile5

hoşgeldin canımm.. benim bayram için süper dizüstü bi elbisem var onu giycemmm şıkır şıkırrrr :CüvCüv:

yaa istanbul sorun ddeil ama kaıthane seyrantepe trafındaki okulları bana bi deyiwerin ansılsır

of wala harika olur burda canım sıkılıo..gelirsem koparız

Hoşgeldin duygusallopuyorumnanaktan

alırsın daha inşallah ama 1 ay varmış düğüne olmazsa en güzel giysiniz cildinizle çıkarsın olmamı?:roflol:

ya belinayımm adil ışıkta çok güzel şeyler var ama nedense giyince üstümde pek beğenmiyorum. Yarın birşey çıkmazsa bakırköye doğru bir yol alayım diyorum...

Hoşgeldin duygusallopuyorumnanaktan

alırsın daha inşallah ama 1 ay varmış düğüne olmazsa en güzel giysiniz cildinizle çıkarsın olmamı?:roflol:

kaydirigubbakcemile3 canımsın...
Olur en güzel giysim tenimle çıkayım da benimki toprağın derinliklerine soksun beni :roflol:

kaydirigubbakcemile5

hoşgeldin canımm.. benim bayram için süper dizüstü bi elbisem var onu giycemmm şıkır şıkırrrr :CüvCüv:

konu konuyu açıo..dier konuyuda unutmaın ama bu bayram bizim ilk bayramımız aşkımlan..29 gün oldu ..bu byram takım mı giyeyim ?? sözde aldırdıım takımımı giymei düşünüorum 1 o gün giydim sadece..gerek duymadım aldırmak için..ziceeee aa durun foto da ekliim size

yaa istanbul sorun ddeil ama kaıthane seyrantepe trafındaki okulları bana bi deyiwerin ansılsır

of wala harika olur burda canım sıkılıo..gelirsem koparız

okulları bilmem kağıthaneyi hiç bilem ne desem yalan olurrr..aa kopmak mevzusuna gelince ben yaşını başınıalmış bi kızım zamanında çok koptuum şimdi duruldumm yaşlandım ... evde pijema partisi veriyorum artıkk KATILMAK İSTEYEN VARMII SOĞUK KIŞ GECELERİNDE 3'Ü 1 ARADAMLA BERABER kaydirigubbakcemile3

kaydirigubbakcemile3 canımsın...
Olur en güzel giysim tenimle çıkayım da benimki toprağın derinliklerine soksun beni :roflol:

ayy aman Allah korusun o zaman bari mahrem yerlerin için sadece 2 tane asma yaprağı al yeter:roflol::roflol:

isteris isteriskaydirigubbakcemile3

ben varımmmm leopar desenli picamamla gelcem:lepi:

bencede onu giy canım ekle bakimfotoo CADIARZU
ya belinayımm adil ışıkta çok güzel şeyler var ama nedense giyince üstümde pek beğenmiyorum. Yarın birşey çıkmazsa bakırköye doğru bir yol alayım diyorum...

ahhh olivyumda adil ışıkta mükemmel elbise gördüm 19.900 dü uygundu fiyat alamadım oan içinn.. canıms en bi gez bak olmadı beraber olivyuma gidelimm yerimseniben

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…