ARALIKLI ORUC+DÜŞÜK KARBONHİDRATLI BESLENME

Teşekkür ederim sağolun, büyüklerin hastalığı neyse de ufaklık da ateşlendi onlar böyle olunca gerçekten anne tutuşuyor inşallah kolay atlatırız teyzeleri dua edin

İkinci öğünüm.
Bol pul biberli kıymalı karnıbahar yemeği.
Kapuska ve karnibahari hergun yesem bikmam.

Daha önce karın hareketlerini sormuştunuz, şimdi yazayım aklıma gelmişken eskiye nazaran bacaklarımı yerden kesebiliyorum yerde uzanırken, sağ sol da rahat yapıyorum ama mekik hareketinde yerden kalkamıyorum asla

Bu arada sabah kahvaltida peynitli pırasalı omlet ,çemenli omlet, salata, fıstık ezmesi zeytin peynir vardı.Aksam yemeğinde de fırında levrek yanında fırında mantar,biber kabak dolması ve soğan salatası vardı.

Saat 15 gibi, 1 tabak tavuk çorbası ve 1 kase bol cevizli aşure yedim. 19.00 gibi ise 5-6 köfte, soğan salatası ve bir kaç patates kızartması yedim. Şimdi su içme zamanı

Sabah ve gün içinde yürüyüşe çıkamadım çocuklardan dolayı, belki yatmadan Leslie yaparım

Mutlu pazarlar...

Bugün spor yok, tatil...

İlk öğünüm fotograftaki gibi, menemen ve digerleri...

Sade kahvemi de içtim.

İkinci öğünü ızgara köfte ve salata olarak planladım.

Eklentiler

• IMG20240114102710.jpg
    179,2 KB · Görüntüleme: 39
İyi akşamlar bugün bayağı yürümeli bir gün oldu Sabah 9 da yürüyüşe çıktım 10.30 da eve geldim.Gelince kahvaltı yaptık.Kahvaltida haşlanmış yumurta zeytin peynir avakadolu marullu domatesli salata, biberli soğanlı nantar sote vardı.Aksamda Karadeniz gecesi gibi oldu.Firinda hamsi buğulama mantar yanında da karalahana çorbası ve turşu vardı.Evde haşlanmış barbunya vardi.Bağısikligi guclendirmek için kara lahana yapayım dedim.Karalahanayi ikinci yapisim.İnternete bakarak yaptım ilki güzel olmamistida bu güzel oldu .Yemek öncesi alışveriş için dörtte avmye gittim.Aksam 9 gibi döndüm Ayaklarim yorulmuş gezerken iyide acısı sonra cikiyor.Aksam yemeğini geç yedim o yüzden şimdi çay içiyorum

Selamlar...

Sirkeli suyum ve beni hareketsiz bırakmayan eliptik bisikletim...

Günün ilk öğünü, yazdan hazırladığım çar biber ve domates harcına kırılmış iki yumurta ile diğerleri. Salata akşamdan kalmisti, onu da yedim.

İkinci öğünde fırında balık buğulama ve salata düşünüyorum...

Öğleden sonra reformer pilates yapacağım...

Şu ana kadar 600 ml su, 250 ml maden suyu ve bir sade kahve içtim.
Suya devam, pilates öncesi bir de yeşil çay içerim...

Eklentiler

• IMG20240115103955.jpg
    172,6 KB · Görüntüleme: 25
merhabalar,

Bugün tartıda 73.3 gördüm, Leslie etkisi ve yürüyüş diyorum. Çünkü sıfır şeker ya da sıfır karbonhidrat ilerleyeniyorum. Başlangıç kilom 77 idi, biraz ağır oluyor ama çok şükür gerileme devam ediyor

Kahvlatıdan önce sirkeli su, kahvaltıda ise klasik kahvaltılıklarımı yedim. Bugün oruç değilim, süt bekleyen bir minişimiz var ve biraz mızmız

Tebrikler...
Önemli olan süreç sonunda kalıcı ve sağlıklı bir yasam tarzını benimsemiş olmak...

dört kilo vermişsin tebrik ediyorumiyi gidiyorsun

Bugün akşama doğru kızlarla çarşıya indik.Arabayi parkettikten sonra mağazaları yürüyerek gezdik.İki saate yakın yürüdüm.Aksam yemeğim vardı ama canım tavuk istedi.Kizarmis pilic aldım.Aksam yemeğinde dünden artan lahana çorbası ,kızarmış tavuk ,turşu soğan vardı.Tavuğun yaninda lavasta verdiler ama yemedim.Şimdi çay saati.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…