ARALIKLI ORUC+DÜŞÜK KARBONHİDRATLI BESLENME

Sen normal oruçmu tuttun öyleyse Allah kabul etsin .Sütünü etkiliyorsa 24 saat oruç tutma canım sonra tutarsın .

Selamlar...
Torunum influenza olmuş, gece ateş 40 dereceye çıkınca acilde sabahladik.
Allah bütün hastalara şifa versin, amin...

İlk ve tek öğünüm; 30 Gr pastirmayla iki yumurta, bir yemek kaşığı ham kakaolu fıstık ezmesi, zeytin, peynir ve bol yeşillikli tabak oldu...

Uykusuz olduğum için spor yapamadım.
Uyumaya da niyetim yok, gece uyuyamam.
Bugün de böyle geçsin.

Amcamın kızı da 100 kg ile aralıklı oruc+low carb beslenmeye başladı. 16/8 yapıyor... Öğünlerinin fotoğraflarını atıyor, fırsat buldukça 20 dk yürüyüş yapıyor. Allah yardımcısı olsun, hedefine tez zamanda, sağlıkla ulaşır inşallah...Onun adına heyecanlı ve mutluyum.

Sen normal oruçmu tuttun öyleyse Allah kabul etsin .Sütünü etkiliyorsa 24 saat oruç tutma canım sonra tutarsın .

Evet pazartesi perşembeleri oruç tutmaya çalışiyorum. Normalde bu kadar etkilenmem ama bir gün önce en son saat 18:00’de yemiştim ondan dolayı sanırım birazcık sarstı, zaten bana ne olduysa hep bu emzirme döneminde oldu teşekkür ederim

Merhabalar,

Bugün hava yağmurlu olduğu için yürüyüşe çıkamadım onun yerine evde Leslie yaptım 30 dakika, kalan dakikaları da evde biraz yürüyüş yaparak tamamlamaya çalıştım.
Kahvaltıdan önce 1 tane greyfurtun suyunu sulandırıp içtim. Kahvaltıda ise ıspanaklı omlet, zeytin, peynir, havuç, turp tahin bal tükettim.

Şimdi ise öğleden sonra oturmasına gidiyorum.

Sporda çok azimlisin maşallah...
Greyfurtun çok faydası var ama suyundan çok kendisini yemeye calis ki, lifinden faydalanmis ol... Afiyet olsun.

Oo tehlikeli sular...

Sporda çok azimlisin maşallah...
Greyfurtun çok faydası var ama suyundan çok kendisini yemeye calis ki, lifinden faydalanmis ol... Afiyet olsun.

Oo tehlikeli sular...

Arada bir greyfurt suyunu sulandırarak içmenin karaciğer temizliği yaptığını paylaşmıştı bir bitkilerle tedavi uzmanı. Bardağın 1/3 i greyfurt suyu geri kalanı su gibi. Aslında limonlu su mantığı yani

Selamlar...
Elma sirkeli suyla güne başladım.
Ardından 20 dk kadar eliptik ve 15 dk kadar da karın ve sırt egzersizleri yaptım.

Boyun lordozunda düzleşme vardı.
Az bir rüzgar alsam sırt ve boyun ağrısından duramazdim. Pilatesle birlikte bütün ağrılardan çok şükür kurtuldum. Spor gibisi yok...

İlk öğünümde iki yumurtayla soğanlı, zeytin, peynir, bol yeşillik, turp, 1 yemek kaşığı kadar tahin, 1 ceviz, iki minik gün kurusu yedim.
Sade kahve keyfi ve suya devam...

Yarın annemi dahiliyeye kontrole götüreceğim. Bakalım şeker ve hipertiroid ne durumda, ilaçsız devam edin diyecek mi çok merak ediyorum. Günde 4 adet hap az yutuyor, öyle mutlu ki... İnşallah daim olur.

Merhaba

Ben bu güne yine erken başladım; 7 de kalkmıştım ve çocukların kahvaltı beslenme isterini hallettim. 9.30 gibi Leslie yaptım yarım saatlik programını. Peşinden biraz squat ve karın hareketi yapmaya çalıştım (tabiki olmuyor) duştan sonra önce sirkeli su ardından 2 haşlanmış yumurta, zeytin peynir ve küçük bir cennet hurmasının üzerine döktüğüm ceviz ve tahin yedim. İş güç derken akşama mercimek çorbası ve maş fasulyesi salatası yaptım.

Bugün fazla su içemedim, kahve tüketmedim.

Cuma günü ben misafir ağırlayacağım, yarın temizlik günü ve hazırlıklar ile uğraşırım inşallah. Aşure yapmayı planlıyorum kısmet olursa

Oo asuree, bayılırım.

Karın egzersizlerinin neden olmadığını düşünüyorsun?

Torununa cok geçmiş olsun tez zamanda iyileşir umarım.Bu sene salgın çok.Amca kızınada sevindim .Sendende kesin feyz almıştır . Önünde senin gibi başarıl canlı örrnek varinşallah oda başarıli olur

Bugün misafirlerim vardı gelemedim.Yurtdisindan yiğenim gelmişti onu ve ailesini yemeğe davet etmiştim.Çok güzel bir akşam geçirdik.Sabah mantar sote peynirli yumurta yemiştim ama akşamdan itibaren felaket .Yemekte iyiydim çorba salata et yemeği ve yoğurtlu sebze yemistim ..Ondan sonrasi felaket. Çay ve meyve kisminda bende onlara eşlik ettim.Birde baklava getirmişler ondan yedim.Kurabiye ve pasta yapmıştım ondanda yedim meyve yedim misafirlerle muhabbete daldım diyette olduğumu unuttum rezalet

Günaydın...
Kızımın raporu bitti, öğrencilerinin başına gitti.
İlk öğünüm kizimda ve torunumla, erken oldu.
Birazdan hastaneye gideceğiz.
İlk öğünüm ekte ..

Eklentiler

• IMG20240111091206.jpg
    221,5 KB · Görüntüleme: 31
Son düzenleme:
Ben de önceki gün kaçamağı abarttım ve günlüğüme yazamadım o günü.Gercekten o kadar çok yansıyor ki ruhsal ve bedensel olarak yediklerimiz bizlere,bunu bir kez daha anlamış oldum .Önemli olan kaldığımız yerden devam etmek ve bu kaçamak olaylarının bizi tökezletmesine izin vermemek Hafta başı tartildim 79.1 im.Yaklasik 6 kg gitmiş 2 ay olacak neredeyse baslayali ve ilk zamanlar o kadar zorlandım ki ,şimdi önüme kacamak zehri gelince emeklerimi daha bi düşüneceğim .Hem spor olarak hem beslenme tarzı olarak hepimiz kendimizce emek sarfediyoruz ,Kacamaklar bizi yolumuzdan etmesin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…