ARALIKLI ORUC+DÜŞÜK KARBONHİDRATLI BESLENME

Tatlı yemiyordur ama hamurisi yiyordur ekmek yiyordur .Bu hayatta yiyip yiyip kilo almayanlara özeniyorum birde tatlı sevmiyorum bilmem ne sevmiyorum yemekle aram yoktur diyenlere Hiç onlardan olmadım maalesef herşeyi seviyorum

Tatlı yemiyordur ama hamurisi yiyordur ekmek yiyordur .Bu hayatta yiyip yiyip kilo almayanlara özeniyorum birde tatlı sevmiyorum bilmem ne sevmiyorum yemekle aram yoktur diyenlere Hiç onlardan olmadım maalesef herşeyi seviyorum
Yiyip yiyip kilo almayanlar azınlıkta Metabolizma hızı da genetik bence.

Mutlu pazarlar...

Bugün spor için tatil günü.

Sirkeli suyla güne başladım.
İlk öğünü haşlanmış iki yumurta, fındık, badem, ceviz ve klâsik tabagimla yaptım.

İkinci öğün için de ızgara köfte ve salata planladım...

Günaydınlar iyi haftasonlari Bugün belki dışarı çıkarız diyorduk şarıl şarıl yağmur yağıyor Kahvaltıyı geç yaptık Mantar kavurması yumurta tere marul zeytin peynir ve ceviz vardı .Akşama balık salata roka var

İyi pazarlar

Bugün 12 gibi yürüyüşe çıktım ama çok yağmur yağıyordu ve ayaklarım epey ıslandığı için yarım saat sonra eve döndüm. (4000 adım atabilmişim) eve gelip üzerimi değiştirdim ve Leslie yaptım bir yarım saatte.

sabah kahvaltıda bazı tehlikeli şeyler yemiş olabilirim akşama daha plan yapmadık ama inşallah hafif atlatırım ve yine yarın oruç inşallah

Eklentiler

• 75DD7A60-DA2B-4507-8757-0EAF0E632322.jpeg
    207,2 KB · Görüntüleme: 25
İyi pazarlar

Bizde de pazar pazar ve bu yağmurda temizlik var. Yeni bir hanım geldi, sadece pazar günü gelebiliyormus. Bize de hergun pazar olduğu için, uygundur dedik.

Rande aynı sehirdeyiz, ücret konusunda bilgin var mı? Bundan önce sadece iki kere gelen hanım 850 TL alıyordu. Ocakta 1000 olur demişti. Ama işinden hiç ama hiç memnun kalmadım, bıraktım. Bu hanım da uzun zamandır gitmemiş, bilgim yok dedi. 1000+50 TL (yol parasi) düşündüm.

Benim aldığım hanım yaklaşık 2 yıldır geliyor 15 günde bir. O nedenle biraz hukukumuz oldu sanırım yarım gün geliyor, 400 lira. Ocaktan sonra daha gelmedi, bu çarşamba gelecek. Bakalım fiyat konusunda farklı bir şey der mi.. ama genel olarak zam yaptıklarını ben de duydum

Sağlıklı ve huzurlu bir hafta diliyorum...

Sabah 15 dk eliptik yaptım.
Öğleden sonra da tüm vücut pilates yapacağım.

İlk öğünüm fotograftaki gibi oldu.
İkinci öğün için balık buğulama planladım.

Eklentiler

• IMG20240108102404.jpg
    175,4 KB · Görüntüleme: 27
Merhabalar,

Sabahtan yazamadım işim vardı tartıldım bugün 74.4 gösteriyor tartı. Şu 70 sınırını bir aşsam süper olacak inşallah. 2 gündür akşamları çayla beraber bir şey yemiyorum, neden çünkü misafirimiz gitti. Dün eşim de şekersiz hayata geçeceğini söylüyordu, inşallah ikimiz beraber daha çok sadık kalırız sağlık adına yediklerimize.

Bugün orucum, akşam 18.00 itibariyle tam 24 saat olacak. Gece de 21.30 gibi en son suyumu içmiştim eğer o sayılıyorsa

Misafirin gittiğine sevindimonlar varken diyet niyet hak getire.Zaten normalde mücadele ediyorsun birde onlar varken mücadele ikiye üçe katlanıyor.Bende bu hafta misafir çağırmayı düşünüyorum.Yigenimiz yurtdışından geldi birkaç gün sonrada gidecek. Onu yemeğe davet edeceğim.Sartlari uyar gelirse kendim için bol salata yapayım diyorum.
Eşinde şekersiz hayata geçelim dediyse süper

Ben bugün iftarda önce çorba içtim, sonra biraz kahvaltılıklardan yedim. Sanki bugün sütüm etkilendi, bu da beni etkiledi pekmez tahin yedim ekmek yedim. Sonra fırında tavuk. Emzirme psikolojisi bir anda kendini feda ediyor insan

Günaydın

Dün akşam yemek yemeği düşünmüyordum ama dayanamadım yedim .Kellepaça çorbası ve yanında birşeyler vardı.
Sabah kahvaltıda pırasalı peynirli yumurta ve yeşil mercimekli domates salatası yedim(Buzlukta iki -üç kaşık haşlanmış mercimek vardı değerlendirdim).

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…