ARALIKLI ORUC+DÜŞÜK KARBONHİDRATLI BESLENME

Hergun iki kupa yeşil çayımı, bir kallavi fincanda sade Türk kahvesini ihmal etmiyorum. 3 lt suyumu mutlaka içiyorum.
Yalnız burda yoğurt, cacık vs pek yiyemedim. Ev yogurduna alışkınım, bu yoğurtlar dünyaları yemişim gibi şişkinlik yaptı.

İlk öğünüm: Bir kase bol limonlu k. mercimek çorbası, maydanoz, marul, dereotu, domates, salatalık, iki haşlanmış yumurta, bir dilim eski kaşar.

Spor: Kavustugum eliptik bisikletimle 30 dk 'lik bir egzersiz yapacağım. Az sonra...

Herkese merhabalar...
İlk öğünüm ve bugün için tek öğünüm...
Meyvelerden şeftali benim, kahve yanında da minik bir dilim bitter çikolata yedim...

Eklentiler

• IMG20220822101321.jpg
    158,9 KB · Görüntüleme: 55
Günün sporu: 50 dk pilates. Bacak kaslarımı epey yorgun hissediyorum. Bugün büyük ihtimalle günü bu şekilde kaparım. Dinlenmek de lazım...

24 saatlik açlıktan sonraki ilk öğünüm.
Taze soğan+kapya biber+sivri biber+kabaklı omlet...
Kahve yanında iki adet sarı erik de yedim...

Eklentiler

• IMG20220823110836.jpg
    143,1 KB · Görüntüleme: 51
Bugün nelere hayır dedim?
Kızımın torunum için yaptığı ve sevdiğim tek kek olan, çikolatalı soslu kek.
Basmati pirinçten de olsa, ikinci öğünümde şehriyeli pilava HAYIR dedim.

Eski komşumu ziyarete gideceğiz. Dikkat ettiğimizi, belli saatten sonra hiç bir şey yemedigimi biliyor. Umarım hazırlık yapmaz, yaptıysa da ısrar etmez. Israrı hiiiic sevmiyorum! Avaz avaz bağırıp kacasim geliyor.

Yarın sabah nasipse 4 günlüğüne şehir dışına yeğen ziyaretine gideceğim. Misafir umduğunu değil, bulduğunu yermis. Seçim imkanım olursa, düzenime en uygun şeyleri yemeye çalışacağım. Olmadı, döndüğümde kaldığım yerden devam...
Stres, panik yok. Anın tadını çıkarmak var...

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…