Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Ben innovita kullanıyorum ovulasyon testinde , dün pikti değerlendirdik 🙊😅 bakalım…

Eklentiler

• B1C13607-AC3C-4557-B5F5-4F794B3D29D3.jpeg
    B1C13607-AC3C-4557-B5F5-4F794B3D29D3.jpeg
    127,6 KB · Görüntüleme: 56
İlk dönemlerde takip etdim ovu testlerle..ama bana göre yalnış onlar..başıma geldi bir defa gitdim doktora doktor dedi yumurtan çatlamamış..ama test çatladığinı göstermişti..o zamandan bıraktım ben.3 2 3 2 ilişkiye girdim ve hamile kaldım..tabi mfk ürünlerıni kullanıyorum..yürüyüş akşamlar yapmak..bol yeşıllik salatalar..eşime her akşam havuç..çerezler..Bitter çıkolata.Çips..kola ve ya hamburger döner bu gibilerden uzak oluyoruz.Kabak çekirdeği rahim için çok iyi.Benimki bu kadar))
zaten mfk da testlere gerek yok düzenli aile ilişkisi varsa yumurtlamaya denk gelir diyor bi ara bende kullanmıştım test

Olursa olur çokta düşünmek istemiyorum ama durmadan aklım acaba olur mu olacak mı diye dönüp duruyor ister istemez :KK15: mesela burada çoğu kişi düşünmedim akışa bıraktım saldım öyle hamile kaldım yazmışlar diğer konularda 😄 geçen ay da çok düşündüm olmadı hatta adetim gecikti 1 hafta bos yere

Olursa olur çokta düşünmek istemiyorum ama durmadan aklım acaba olur mu olacak mı diye dönüp duruyor ister istemez :KK15: mesela burada çoğu kişi düşünmedim akışa bıraktım saldım öyle hamile kaldım yazmışlar diğer konularda 😄 geçen ay da çok düşündüm olmadı hatta adetim gecikti 1 hafta bos yere
aramıza hoşgeldin o zaman :) bunu düşünmeyen yok gibi birsey aslında evet akışa bırakmak gerekte işte yapabilene

bir kaç yerde şey okudum çok sık ilişkiye girmek spermi yavaşlatıyor yumurtlama olsa bile gebelik olmaz diye ama mfk sayfasında teste gerek yok sık sık ilişkiye girin diyor kafam karıştı yani sonuçta kuralı yok sık sık yapılabiliyor hangisi doğru tam anlamadım

kızlar size bir sorum olacak.yumurtlama döneminizi nasıl takip ediyorsunuz?hamile kalmak için ektra neler yapıyorsunuz hadi beni azcık bilgilendirin . tavsiyeleriniz varsa söyleyin bu kıza:KK200:
Canım merhaba hoşgeldin bat tarihimiz aynı 🌸bende iki aydır bebek planlıyorum geçen ay ovulasyon testi aldim ama kullanmadım bu ay kullanmayı düşünüyorum eğer fırsatım olursa şehir dışına çıkacağım çünkü. Ben şuan hayıt tentürü kullanıyorum esktra olarak herhangi birşey almıyorum yediğine ictigime dikkat ediyorum benim de çok fazla bir bilgim yok başladık bakalım Rabbim hayırla sonuclandirsin hepimiz de bu gruptan mutlu ayrılalım 🤲🤍

bir kaç yerde şey okudum çok sık ilişkiye girmek spermi yavaşlatıyor yumurtlama olsa bile gebelik olmaz diye ama mfk sayfasında teste gerek yok sık sık ilişkiye girin diyor kafam karıştı yani sonuçta kuralı yok sık sık yapılabiliyor hangisi doğru tam anlamadım
sperm kaltesi açısından gün aşırı iki günde bir ama yumurtlama zamanı sperm sorunu yoksa 3 gün ilişki diyorlar özellikle bu testleri satanlar spermde sıkıntı varsa birgün arayla

ben de laboquick almıştım var biraz evde ama başka bi markaya geçsem mi diye düşünüyorum.doğruluk olarak falan bi farkı var mı bunların sence
Bir gebenin günlüğü daha hassas diyorlar zaten o yüzden buna geçtim ben de canım laboquick çok uzun zaman kullandım olmadı bir gebenin günlüğü ile bu ay ikinci ayım olacak bakalım ben laboquickten de memnundum iki testte de yumurtlama yakaladım hep
Şu var ama bana doktorum sık ilişki önermedi sperm kalitesi düşer mutlaka ara olsun bir gün dedi biz de hep öyle yaptık ama bir gebenin günlüğü testini aldığım yer çift gördükten sonra arka arkaya üç gün ilişki dedi ben öyle hiç denemedim doktor öyle dedi diye bu ay silik çizgi bile görsem hemen başlayacağız yumurtlama dönemi kapanana kadar sık ilişki deneyeceğim bir de

Canım merhaba hoşgeldin bat tarihimiz aynı 🌸bende iki aydır bebek planlıyorum geçen ay ovulasyon testi aldim ama kullanmadım bu ay kullanmayı düşünüyorum eğer fırsatım olursa şehir dışına çıkacağım çünkü. Ben şuan hayıt tentürü kullanıyorum esktra olarak herhangi birşey almıyorum yediğine ictigime dikkat ediyorum benim de çok fazla bir bilgim yok başladık bakalım Rabbim hayırla sonuclandirsin hepimiz de bu gruptan mutlu ayrılalım 🤲🤍
hoşbuldum canım 🌸 ben de 2 aydır planlıyorum. Amin inşallah yaaaa 🌸

Formda sık ilişki ile hamile kaldım, arkadaşım kaldı diyen çok kişi var. Hatta dün dayanamayıp birine sordum sık ilişki derken gün aşırı mı her gün gibi mi diye 🤣🤣🤣 o da karışık olduğunu takip etmediğini söyledi biraz ondan biraz ondan yani ben de öyle yapmayı planlıyorum açıkçası

Bir gebenin günlüğü daha hassas diyorlar zaten o yüzden buna geçtim ben de canım laboquick çok uzun zaman kullandım olmadı bir gebenin günlüğü ile bu ay ikinci ayım olacak bakalım ben laboquickten de memnundum iki testte de yumurtlama yakaladım hep
Şu var ama bana doktorum sık ilişki önermedi sperm kalitesi düşer mutlaka ara olsun bir gün dedi biz de hep öyle yaptık ama bir gebenin günlüğü testini aldığım yer çift gördükten sonra arka arkaya üç gün ilişki dedi ben öyle hiç denemedim doktor öyle dedi diye bu ay silik çizgi bile görsem hemen başlayacağız yumurtlama dönemi kapanana kadar sık ilişki deneyeceğim bir de
Allah ım ne zor ve heyacanlı işlermiş bunlar. laboquick bitince belki ben de değiştiririm testi. Allah hepimizin yardımcısı olsun valla.🤲🤍Kendiyle aynı durumda olan insanlarla bişeyler konuşup paylaşmak da çok güzel 💙

Şu var ama bana doktorum sık ilişki önermedi sperm kalitesi düşer mutlaka ara olsun bir gün dedi biz de hep öyle yaptık ama bir gebenin günlüğü testini aldığım yer çift gördükten sonra arka arkaya üç gün ilişki dedi ben öyle hiç denemedim doktor öyle dedi diye bu ay silik çizgi bile görsem hemen başlayacağız yumurtlama dönemi kapanana kadar sık ilişki deneyeceğim bir deda

daha az önce instagramda paylaştı bir gebenin günlüğü yumurtlama öncesi 3 gün arayla yumurtlama zamanı sprm sorunu yoksa üç gün üstüste deüerlendirin diye

X