Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Benim ovulasyon testiyle ateş birbirne uymuyor ya neye inanıcam ben. Yumurta çatladı mı çatlamadı mı ;((( Dün akşam üstü yaptığım ovu. Testi silikleşti ona göre yumurtladım ama ateşim pik yaptı düştü. Yükselmiyor:KK43:((
Pcos var mı?

Eki Görüntüle 3159460

Ateş takıbı yapmak isteyenler için bunu buraya bırakayım

Hoşgeldiniz Hanımlar :KK52:

*Yumurtlamadan en az 10-12 gün geçmeden test yapmıyoruz.Herkes gruba girdiğinde bunu okusun ve kendine, duygularına hakim olsun :KK20: :KK70:

:KK200:Geç olsun Güç olmasın diyerek bu ayı ben açmak istedim :KK200:

Anne Adaylarımız 🍀🍀🍀
SAT
BAT
DURUM 🍀🍀🍀
@Bearhug
9 Kasım
5 Aralık
:KK60: :dua:
@maman
5 Aralık

NewMamaa NewMamaa

8 Kasım
7 Aralık

@trkn0709

6 Kasım
4 Aralık

savascii savascii

22 Kasım
20 Aralık

@ Mevsimlisan Mevsimlisan

11 Kasım​
3 Aralık​

@melegim can​

31 Kasım​
1 Aralık​
@1ebe:KK60: :dua:
knickerbockerbande:KK60: :dua:
@fatsek
9 Kasım​
6 Aralık​
@Ihlamurseven:KK60: :dua:
@bebekheyecani
8 Kasım​
3 Aralık​
@knickerbockerbande
11 Aralık​

@Kristialia

@beyons
1 Aralık​
pozitifbiri pozitifbiri :KK60: :dua:
Papatyamaviss Papatyamaviss
10 Kasım​
8 Aralık​
@yanbaz
13 Aralık​
@Feyzacim
9 Aralık​
@trueliving_
5 Aralık​
@September Wind
3 Aralık​
@Evimmis:KK60: :dua:
@ozayse
26 Ekım​
1 aralık​
@zorunlualanlar
11 Kasım​
3 Aralık​
@yelif10
1 Kasım​
1 Aralık​
Niqu Niqu :KK60: :dua:
@Angels900
11 Kasım​
15 Aralık​
@Sura33
2 Kasım​
1 Aralık​
@Devakus
9 Aralık​
@mydreams93:KK60: :dua:
@lavinya-
14 Kasım​
10 Aralık​
@Seyda kefir
14 Kasım​
13 Aralık​
@Wanda Maximoff
13 Aralık​
@Miss ela
15 Aralık​
@mssmaya07
4 Kasım​
2 Aralık​
@DilekHanim
4 Kasım​
5 Aralık​
@Ncct
15 Kasım​
11 Aralık​
@gullcun
3 Kasım​
1Aralık​
@pascal1634
31 Ekim​
@mgev
13 Aralık​
@babypink00
15 Kasım​
11 Aralık​
@Sunshine597
12 Kasım​
12 Aralık​
@Simgeklcc
6 Kasım​
3 Aralık​
@angel0003:KK60: :dua:
@Cey1an
17 Kasım​
18Aralık​
@melisaa93
18 Kasım​
18 Aralık​
@Aden2023
11 Aralık​
@Pandolfini
2 Aralık​
Sat 10 Kasım bat 6 aralik ekler misinizn🌺💞

Kızlar ya bişey sorcam benim bata 11 gün var ve bugün alt karın bölgemde ince ince ağrı gibi tatlı bişey var sizce yumurtlama olabilir mi. Bir yerde okumuştum her ay yumurtlama olmayabiliyormus ki bunun sanırım yaşla bir ilgisi var. Neyse diğer ay yumurtlama olmadığını düşünüyorum çünkü ne bir karin ağrım ne göğüs ağrım hiç bişey yoktu ki ilk denedigimuz ay yani iki ay önce aşırı dercee de ağrılarım vardı hatta ben hamileyim sandım ve adetim normalde 7 gündür 3-4 gün oldu ilk defa böyle bişey yasadim geçen ay normal zmaaninda geldi normal zamanında da bitti bu ayida çok degerlendiremedik diye ben çok dikkate almıyordum bide baya hastalandım( gribal enfeksiyon) ama şimdi böyle bir ağrım var sizce olur mu yumurtlama sizler yumurtlama döneminde neler yaşıyorsunuz? Ay cok uzun yazdım 🫣🙈😅🥰

Kızlar ya bişey sorcam benim bata 11 gün var ve bugün alt karın bölgemde ince ince ağrı gibi tatlı bişey var sizce yumurtlama olabilir mi. Bir yerde okumuştum her ay yumurtlama olmayabiliyormus ki bunun sanırım yaşla bir ilgisi var. Neyse diğer ay yumurtlama olmadığını düşünüyorum çünkü ne bir karin ağrım ne göğüs ağrım hiç bişey yoktu ki ilk denedigimuz ay yani iki ay önce aşırı dercee de ağrılarım vardı hatta ben hamileyim sandım ve adetim normalde 7 gündür 3-4 gün oldu ilk defa böyle bişey yasadim geçen ay normal zmaaninda geldi normal zamanında da bitti bu ayida çok degerlendiremedik diye ben çok dikkate almıyordum bide baya hastalandım( gribal enfeksiyon) ama şimdi böyle bir ağrım var sizce olur mu yumurtlama sizler yumurtlama döneminde neler yaşıyorsunuz? Ay cok uzun yazdım 🫣🙈😅🥰
Ben hıc anlamıyorum 😂

Bende yumurtlamayı yeni geçtim olabiliyor genellikle devam eden kasık ağrısı

Eklentiler

• 3D02DD53-3700-4B9C-A603-BB62C7674F8A.png
    3D02DD53-3700-4B9C-A603-BB62C7674F8A.png
    154,4 KB · Görüntüleme: 54
kızlarr günaydın benim regl gününü sapıtmadı yine bu son ayım olucak denemelerde kafamıza göre 1.ayda doktor yolu gözüküyor eşimle bana. bat 22 aralık benide ekler misiniz hepimiz için uğur getirsin aralık

Kızlar ben 24 ekimde kürtaj olmuştum biliyorsunuz üzerinden 30 gün geçti ama adet olmadım eşimlede bu süreçte hiç korunmadık sabah gebelik testi yaptım mercekle bakınca gözükecek bir silik çizgi çıktı. Fotoda asla çıkmıyor sizce eski gebeliğin betası sıfırlanmamış olabilir mi? Yoksa umutlanmalımıym

Kızlar ben 24 ekimde kürtaj olmuştum biliyorsunuz üzerinden 30 gün geçti ama adet olmadım eşimlede bu süreçte hiç korunmadık sabah gebelik testi yaptım mercekle bakınca gözükecek bir silik çizgi çıktı. Fotoda asla çıkmıyor sizce eski gebeliğin betası sıfırlanmamış olabilir mi? Yoksa umutlanmalımıym
Aayy valla hiç bilgim yok benim kuzum

Beta sıfırlanmamış kuzum..ilk adetinle sıfıflanıcak

Hafif kasık ağrısı ve uzayan şeffaf akıntıdan anlıyorum yumurtlama zamanını. Akıntım mutlaka olur o yüzden testle takibi de bıraktım 😊

Ben de kasık ağrısı baş ağrısı ve iki üç gün yumurta akı akintim oluyor o aralarda ateşim de düşerse yumurtluyorum ben 😂
Hafif kasık ağrısı ve uzayan şeffaf akıntıdan anlıyorum yumurtlama zamanını. Akıntım mutlaka olur o yüzden testle takibi de bıraktım 😊

Beta sıfırlanmamış kuzum..ilk adetinle sıfıflanıcak
Ya ben aslında beta sıfırlanmışmı diye 1 hafta önce test yapmıştım onda hiçg gözükmemişti silik çizgi 😏 sanırım en mantıklısı 2 gün sonra bidaha test yapmam zaten varsa çıkar

Kızlar bilen biri bu 2 teste filtre yapabilir mi acaba ya

Eklentiler

• IMG_20221122_110023.jpg
    IMG_20221122_110023.jpg
    107,9 KB · Görüntüleme: 50
X