Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Teşekkür ederim inşallah bugün ovulasyon testi ilk defa yaptım hiç denemedim bu sefer denemek istedim testi anlamadım ama okudum baya işte bende C çizgi kıp kırmızı oldu T ise silik

Canım senin akıntın nasıldı afedersiniz şüphelendiğin ilk günden beri rengi vs nasıldı benim beyaz yapışkan geliyor 2 gündür

Canım senin akıntın nasıldı afedersiniz şüphelendiğin ilk günden beri rengi vs nasıldı benim beyaz yapışkan geliyor 2 gündür
Beyaz yoğun kıvamlı geliyor şuan benim akıntım yoğun bir rengi var peçete koyuyorum 🙏🏻 İnsallah belirtilerden biridir sende de

Tahminimce 8-9 gün oldu canım 🤗 Bilmiyorum bu kadar erken belirtisi olur mu ama göğüslerim şiş karnım çok şiş ve bacaklarım sızlıyor ayrıca beyaz akıntı var 🙈
Tabii olur belirti ama şöyle benim testlerde yumurtlamanın 8-9u negatif çıktı 10. Gün aşırı minik gölge varla yok arası , esas silik çizgi 11. Gün çıktı
Bugün 12. Gün kan verip öğrendim evet çıkabiliyor geç döllenme değilse ❤️
Bu belirtiler bende de vardı hala var geçmiyor 😁

Tabii olur belirti ama şöyle benim testlerde yumurtlamanın 8-9u negatif çıktı 10. Gün aşırı minik gölge varla yok arası , esas silik çizgi 11. Gün çıktı
Bugün 12. Gün kan verip öğrendim evet çıkabiliyor geç döllenme değilse ❤️
Bu belirtiler bende de vardı hala var geçmiyor 😁
Bende 2 gün daha bekleyeceğim kuzucum sonra test yapacağım bakalım❤️ aman aman geçmesin hatta bütün tatlı belirtiler artsın beta HCG artsın bebiş büyüsün 😍🙏

Kizlar bende geldim araniza ilk asilamam tutmadı regl bekliyorum olunca 2. Asilamaya gecicez. Regl olunca yeni bat veririm❤️
Selam daha önce de aynı grupta yer almıştık😌 aşılama sürecini anlatabilir misin? Ben de ilaç kullanıyorum şuan, muhtemelen haftaya pazartesi veya salı aşılamam olacak

Teşekkür ederim inşallah bugün ovulasyon testi ilk defa yaptım hiç denemedim bu sefer denemek istedim testi anlamadım ama okudum baya işte bende C çizgi kıp kırmızı oldu T ise silik
Döngünün kaçıncı gunundesin? T çizgisi en az C kadar koyu olmalı yumurtlamayi gorebilmen için. Testin fotoğrafını da atabilirsin emin olmadığın durumlarda 😊

X