Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Valla bu amh ile hamile kalınca onu almak aklıma gelmedi yine kalırım umuduyla eş paketi aldım işte nisanda bırakmıştım korunmayı agostosda kaldım ekşmde düşük yaptım 7 aydır istiyoruz bakalım nolacak

Mfk asistanlarina sormuştum elinize ulaşınca takviyeler hemen başlayin yumurtlama olunca bırakn demedilerdi 10 gundr tekrar kullanmaya basladm

Selam kızlar.Malesef bende burdayım.Kurtajdan sonra ilk ay denedim olmadı..şimdi adetliyim..umutum aralık ayına.
Hoşgeldin canım kaç gündür devam ediyor adetin bende 5 ekimde düşük yaptım 10 gün oldu adet olalı bitmedi henüz

Doktor vitamn vermişti fazla kullanamadm mide bulantısı yaptı belkide o vitaminin icnde demir var diye ayrıca vermedi doktor Nisan ayından sonrada baktrmadm demire

Selam kızlar.Malesef bende burdayım.Kurtajdan sonra ilk ay denedim olmadı..şimdi adetliyim..umutum aralık ayına.
Hoşgeldin canım bende 24 ekimde kürtaj oldum ilk adeti bekliyorum denemek için. Aralık ayı hepimize uğurlu gelir inşallah

Hoşgeldin canım bende 24 ekimde kürtaj oldum ilk adeti bekliyorum denemek için. Aralık ayı hepimize uğurlu gelir inşallah
Xoş buldum canım.Ben 31 ağustosta kürtaj oldum..32 günde adet oldum sonra 5 gün gecti yine adet oldum..ondan bende uzun çekti malesef.Sen neden oldun kürtaj?bende gelişmedi çocuk..kalbi durdu.İn şa Allah canım

Xoş buldum canım.Ben 31 ağustosta kürtaj oldum..32 günde adet oldum sonra 5 gün gecti yine adet oldum..ondan bende uzun çekti malesef.Sen neden oldun kürtaj?bende gelişmedi çocuk..kalbi durdu.İn şa Allah canım
Canım en son kontrolümde hiç bir sorun yoktu herşey normaldi ama sonrasında kalbi durmuş malesef o yüzden zorunlu kürtaj oldum. Benim adetim normalde 28 günde bir olur inşallah ilk adetimde 28. Gün gelir biterde denemelere başlarız hemen

Anladım kuzum.Kürtajdan sonra benim adetlerim daha çok geliyor..eskiden öyle diğildi.Ben genetik testde verdim..ama şükur temiz çıktı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…