Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Başka doktorda git iki farklı şeyler söylemişler hakkında hayırlısı doğru zamanda hayırlısı neyse o olur inşallah

Valla ne güzel bende diyorum bazen keşke bende uzakta olsaydım en azından 10 laftan en fazla birini ikisini duyardım diye.. ya işin garip tarafı annemler bile sormuyor yani
Aynen o konuda beni stres eden kimse yok..hatda yeni numaramı kimseye bile vermedimki bu soruları duymayım..12 senelik iş arkadaşlarım bile..dedim çocuk olsun kendim yazıcam hepsine

Bende diyorum ki Allah izin verirse olursa bebek karnım çıkana kadar söylemicem kimseye catlasinlar
Ya ben bu yaşımda hamile kaldım..eşimin ailesine tabi dedik..kaynım bilmeden sevincek olarak halasına demiş..halasıda durdu bütün İstanbul'a dedi..kendi kızı hamile kalamıyor..valla durmadan aradılar..sonuçta kürtaj oldum.Simdi diyorum 3 ay kesin demicem

Ya sende mi Kayseri’desin bunu duyduğuma o kadar sevindim ki. Hangi hastane hangi doktoru tavsiye ediyorsun
Aaaa sende miiii Ay şu an inanılmaz sevindim bende Canım ben ilk gebeliğimde Erciyes kartal, hüma, Memorial, acıbadem bütün hastaneleri gezdim çünkü riskli bir gebelikti en son acıbadem de sorun çözüldü baya iyiyye gidiyordum ama birden suyum gelince beni fakülteye sevkettiler orada yaptığım doğumu vs.Şu an kontrollerime hala fakültede devam ediyorum.Orada
Ya sende mi Kayseri’desin bunu duyduğuma o kadar sevindim ki. Hangi hastane hangi doktoru tavsiye ediyorsun
Aaa inanmıyorum şu an gerçekten çok sevindim bendeee yaaa Canım ben ilk gebeliğimde bütün özellere gittim çünkü riskli bir gebelikti en son acıbadem de Ayşe hoca vardı ona gittim onun tedavisi iyiye gitti tam toparlanıyorum diyordum ki 19. Haftanın sonlarına doğru suyum geldi ve beni fakülteye sevkettiler.Hala fakültede devam ediyorum kontrollere.İlk fakülteye gittiğimde beni Tuncay hoca var Tuncay özgün riskli gebelik uzmanı o muayene etti ve gebeliğin sonlandırılması gerektiğini söyledi.Hayati tehlikem olabilirmiş o yüzden sonlandırıldı.Şimdi fakültede Tuncay hocanın öğrencilerine muayene oluyorum onun takibi altında.Bir de Mustafa Başbuğ var.Fakülte de sırayı ileri tarihe verirlerse hiç zaman kaybetmeden önce bi özel kliniklerine git dedim ben en azından detaylı incelemeler fikir verirler sonrada fakülteden alırsın randevulu gidersin.Bir de Zeki Yılmaz var Kayseride

Kızlar kan verdim sonuç beta 57.62 çıktı ben şok inanamıyorum ben bu ay olmaz diyordum polikistik olduğu icin şok içindeyim suan ilk size yazıyorum
Sağlıkla kucağına al canım benim çok sevindim Canım nolur dua et bize de hatta tek tek kullanıcı adlarımızı okuyarak dua et

Kızlar ben de Kayseriliyim :) ama Adana da oturuyorum eşim buralı. 12 yıla yaklaştı. Ailem orda :) Talas Bahçelievler de evimiz :)

Hayırlısıyla gelsin canım..sağlıkla büyüsün bebişin..bizede dua et..
Allahım tüm grubumuza ve isteyen tüm anne adaylarına nasip etsin Hepimize dua ediyorum çok Kısa süre içinde insallah güzel haberler devam edecek grubumuzdan inanıyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…