Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Bebişim tamam düzenli bir birliktelik olmuyor korunmadan ama ben hazırandan beri istiyorum :KK70:

Sadece bir gün değerlendirebildik ama yumurtlama dönemim değildi bence de neyse sağlık olsun yapacak bişey yok olmayınca olmuyor işte. Bide bu kadar stresimizin üzerine hiç üzerine vazife olmayan insanlardan bebek nağmeleri duymak beni çok geriyor. Sanki biz istemiyoruz insanlar neden böyle ya ben kimseye sormam bu tarz konular konuşmam çünkü özel bir durum belki olmuyor sorunca karşındaki insanı durduk yere üzersin yani aldığım cevap ne olursa olsun benlik bir durum değil eşler arasında nasıl bir durum var bilinmez neden gerekli gereksiz konuşulur ki deli oluyorum !!
Bir tanesi de benim kaynanam bir oğlum var ikinci ne zaman yok işte yaşın geçti diye diye sinirlerim alt üst oldu. Şimdide gebelik düşünüyorum bi yandan mide rahatsızlığı biyandan kansızlık uğraşıp duruyoruz

Bir tanesi de benim kaynanam bir oğlum var ikinci ne zaman yok işte yaşın geçti diye diye sinirlerim alt üst oldu. Şimdide gebelik düşünüyorum bi yandan mide rahatsızlığı biyandan kansızlık uğraşıp duruyoruz
Aaahh bide benim bu ilk nasip olursa su var şimdi onların kafasında olmuyor mu aceba ? Olmuyorsa bı doktora gidin muhabbeti yani hayır benimde aklıma olumsuz şeyler sokuyorlar! Tabi o durumlarını düşünen yok insan değiliz sanki tek görevimiz çocuk doğurmak.

Kızlar bişey sorcam bu ovülasyon testinden 2 saat önce sıvı alımını kesiyorum ben. Kestikten hemen sonra tuvalete çıkıyor musunuz yoksa bekliyor musunuz 2 saat. Ben sanki tutamam diye gidiyorum tuvalete yanlış mı yapıyorum acaba

Aaaa sende miiii 😍 Ay şu an inanılmaz sevindim bende 🥰 Canım ben ilk gebeliğimde Erciyes kartal, hüma, Memorial, acıbadem bütün hastaneleri gezdim çünkü riskli bir gebelikti en son acıbadem de sorun çözüldü baya iyiyye gidiyordum ama birden suyum gelince beni fakülteye sevkettiler orada yaptığım doğumu vs.Şu an kontrollerime hala fakültede devam ediyorum.Orada

Aaa inanmıyorum şu an gerçekten çok sevindim bendeee yaaa 😍 Canım ben ilk gebeliğimde bütün özellere gittim çünkü riskli bir gebelikti en son acıbadem de Ayşe hoca vardı ona gittim onun tedavisi iyiye gitti tam toparlanıyorum diyordum ki 19. Haftanın sonlarına doğru suyum geldi ve beni fakülteye sevkettiler.Hala fakültede devam ediyorum kontrollere.İlk fakülteye gittiğimde beni Tuncay hoca var Tuncay özgün riskli gebelik uzmanı o muayene etti ve gebeliğin sonlandırılması gerektiğini söyledi.Hayati tehlikem olabilirmiş o yüzden sonlandırıldı.Şimdi fakültede Tuncay hocanın öğrencilerine muayene oluyorum onun takibi altında.Bir de Mustafa Başbuğ var.Fakülte de sırayı ileri tarihe verirlerse hiç zaman kaybetmeden önce bi özel kliniklerine git dedim ben en azından detaylı incelemeler fikir verirler sonrada fakülteden alırsın randevulu gidersin.Bir de Zeki Yılmaz var Kayseride
Tamam canım çok sağol. Dediğin gibi bende doktor doktor geziyorum. Sonuçta tedbirli olmak gerekiyor ama bir yanımda Allah ne zaman nasip ederse o zaman olacak beklemekle ben engel olmuş olmuyorum henüz Allah nasip etmemiş oluyor. Bekle denmesi benim moralimi bozmaktan başka bir işe yaramıyor 😔

Kızlar bişey sorcam bu ovülasyon testinden 2 saat önce sıvı alımını kesiyorum ben. Kestikten hemen sonra tuvalete çıkıyor musunuz yoksa bekliyor musunuz 2 saat. Ben sanki tutamam diye gidiyorum tuvalete yanlış mı yapıyorum acaba
Valla ben sıvı alımını kestikten sonra bi çıkıyorm wc ye çünkü onceki sıvılar var yani sonra sıkıştığımda yapıyorm testi

Bence senin bu tablona göre bebişim 13. döngünde yumurtlamış gibisin. Bunun arkasına 3 gün yüksek ateş gelirse bilki yumurtladın :) zaten değerlerndirmişsin. Yine değerlendir garanti olsun :)
normal gidiyordu sonra düşük yüksek yine düşük oldu. 2kere ani düşüş oldu :/ bugun ovu. testini yanıma almamışım İş çıkışı yapçam bakalım ne durumda.

X