Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

İnsanlar her zaman her konuda konuşur ne yazıkki hepimizi strese sokuyorlar. Ben 30 yaşındayım neymiş erkenmiş bekle bebek yapmak kolay mı bebek yapmak cahillik çevremde böyle insanlar var yok erken yok yapma yani en son gerçekten çıldırıp ağır konuşacağım insanlara o olacak ama kendime bir söz verdim sizin dışınızda kimseyle konuşmuyorum artık çünkü hiç kimseyi memnun edemeyiz bebek istemiyorum derim neden yapmıyorsun derler bebek istiyorum derim dur bekle acele etme ya da yapma derler bunun ortası yok amaçları sadece strese sokmak çünkü bu hayatta mutsuzlar ve kimsenin mutlu olmasını istemiyorlar .

Ayy kuzum ben hiç yumurtlamayı takip etmiyorum.Çok şükür ben her kesten uzakım..yani kendi memleketimden uzakım..yoksa eminim bende bunları yaşıcaktım.Ama anneme soruyorlar çocuk varmı..yokmu..İşte ne edek böyle burnunu her yere sokan insanlar etrafta çok..onlar olmasa iyilerin değeri olmaz.

her yerde var malesef moral bozsalarda ben umursamamaya çalışıyorum

Bekle kuzum testlerde artırdığı barız belli zaten acelecı davranma hakkında gıtmesın acilde su saatte yapmazlar muhtemelen polıkınık saatı olduğu ıcın

İki doktora gittim ikisi de bekle daha erken diyor biri kistin tümör hemen almalıyız diğeri kistin çikolata kisti sakın dokundurma yumurtalığına daha boyutu küçük diyor. Kendimi zar zor toplamıştım, bu bebek denemeleri bile bana yaşam isteği vermişti.ne yapıcam bilmiyorum boşlukta asılıyım sanki

Bir doktora daha git o ne diyecek bakalım hatta doçent vs iyi olur araştırma hastanesi olursa bi muayene olun Çok geçmiş olsun hepsi geçecek çok kısa süre içinde insallah
İkisi de birbirinden farklı şeyler söylemiş 3. Doktor daha iyi olur

Belki diğer ay yaparım merak böyle bişey işte hadi inşallah hayırla Rabbim nasip etsin

Canım benim Rabbim hepimize en hayırlısını nasip etsin benimde bir arkadaşımın bebeği 7 aylıkken kalbi durdu sezeryanla aldılar ama 3 ay sonra yeniden hamile kaldı yeniden ve kucağınına aldı bebeğini şimdi o yüzden Allah ne derse o olur sen yine de bir doktora daha git arkadaşların dediği gibi araştırma hastanesi olursa daha iyi olur riskli gebelik uzmanına vs gidebilirsin ben Kayseri de öyle yapıyorum artık özele falan gitmiyorum güvenmiyorum oralara hakkında en hayırlısı olsun inşallah

Aynen bende 30 yaşındayım 1 yılı geçti işte evleneli şimdi herkesin gözü üstümde bebek var mı seninde olur yaş da geçiyor neyse canım olsunda gerisi önemli değiller falan filanlar yahu size ne ? Mesela ben olsunda ne olursa olsun demiyorum hep hayırlısı olsun en güzel vakitte sağlıklı sıhhatli olsun diye dua ediyorum. Böyle sanki olmuyormuş da akıl vermeye çalışıyorlar gibi bı hallleri var 1 yıl oldu ya artık olmalı başka yolu yok. Cidden mutsuz insanlar laf edecek yer ariyorlar ve benim vajinismus problemim var hala ben nelerle uğraşıyorum bundan kimsenin haberi yok tabi bunun yanında neler duyuyorum

Valla ne güzel bende diyorum bazen keşke bende uzakta olsaydım en azından 10 laftan en fazla birini ikisini duyardım diye.. ya işin garip tarafı annemler bile sormuyor yani

Aha bir hemşeri yakaladım tabi Kayseriliyse başka yerli ama Kayseri'de yaşıyor da olabilir

Ya sende mi Kayseri’desin bunu duyduğuma o kadar sevindim ki. Hangi hastane hangi doktoru tavsiye ediyorsun

Çok sevindim canım sağlıkla mutlulukla gelsin sana yavrun Su gibi bir hamilelik geçir İnşAllah
Hepimiz icin insallah çok geçmeden senin de güzel haberlerini alacağımıza inanıyorum hayırlısı İle Hic peşini bırakma planlı hareket etmek en iyisi ben deneyimledim
Bana hep kızdılar hep doktora gidiyorum diye çok gittim cünkü tedbirli olmak iyidir çok şükür güzel haberler bekliyorum sırayla grubumuzdan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…