Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Bende de bugün böyleli başladı bakalım. Ama ben 36.9 dan aşağısını 2 gün ardarda görmeden paçaları sivamam 😅

Eklentiler

• Screenshot_2022-11-21-08-57-04-458_com.tamtris.fertilityfriend.jpg
    Screenshot_2022-11-21-08-57-04-458_com.tamtris.fertilityfriend.jpg
    97,9 KB · Görüntüleme: 59
Günaydın kızlar yumurtlamanın 12. Günü
Adete 3 gün kadar var kan testi icin bat geçmesini bekliyorum..
kasık ağrılarım var ama çok ilginç bir ağrı iki kasığın tam ortasına iğneler batıyor
Ara ara belime vuruyor
Göğüslerim çok şiş
Çenem yüzüm sivilce içinde
Boynum çene altım pütür pütür kaşınıp duruyor kıpkırmızı

Eklentiler

• C1A8C623-A9D8-4D7D-94D9-755BEA8CBB91.jpeg
    C1A8C623-A9D8-4D7D-94D9-755BEA8CBB91.jpeg
    71,1 KB · Görüntüleme: 59
kasık ağrılarım var ama çok ilginç bir ağrı iki kasığın tam ortasına iğneler batıyor
Ara ara belime vuruyor
Göğüslerim çok şiş
tebrik ederim gayet iyi çıkmış ben burdayım diyor bebiş hayırlısıyla sağlıklı gelsin inşaallah

Bende okudum oyle dıyorlardı ama tabıkı yükselme ve oncesı en onemlı zaman yanı düşüp yükseldiği o ara en kıymetlı zaman aslında 😂
Tam da öyle mesela ben o ateşin düştüğü gün gündüz inanılmaz kasık ağrısı çektim ve yumurtlama akıntım oldu. Ama gecesine değerlendirdik. Sabahına da ateş yükseldi. Tuttuğuna göre de o arada yakalamış olduk😂

Kızlar günaydın 🤩 kalpler ilişki günleri
Sat 1 Kasım Bat 29 Kasım gibi duruyor.
Çalışmalara devam etmeli mi artık dinlenmeli ve test gününü mu beklemeli 🙏🏻
3n erken ne zaman test yapayım birde.

Eklentiler

• IMG_20221121_094629.jpg
    IMG_20221121_094629.jpg
    71,3 KB · Görüntüleme: 51
kızlar bu ateşle takip olayı çok mu karışık bana mı öyle geliyo?hangisi daha kolay sizce?ateşle takip mi yoksa ovülasyon testi mi?ya da hangisi daha doğru sonuç veriyo?ben ilk defa bu ay ovülasyona başladım açıkçası çok da bilgim yok?siz ne diyosunuz?

Ara ara belime vuruyor
Göğüslerim çok şiş
Hadi hayırlısı geliyor galiba bebiş :) Sağlıkla ilerlesin süreç inş.

kızlar bu ateşle takip olayı çok mu karışık bana mı öyle geliyo?hangisi daha kolay sizce?ateşle takip mi yoksa ovülasyon testi mi?ya da hangisi daha doğru sonuç veriyo?ben ilk defa bu ay ovülasyona başladım açıkçası çok da bilgim yok?siz ne diyosunuz?
Ben ovulasyon testi de kullandım zamanda ama beni strese sokmaktan başka bir işe yaramadı testte kaç kere de yakaladım güya ama olmadı o testler yüzünden sanki habire ilişkiye girmem gerekiyor gibi hissediyorum görev gibi yani. Bana iyi gelmediği için bıraktım ateşe bir iki ay oldu başlayalı. Kesinlikle net sonuç veriyor yumurtlama zamanı hakkında, adetin geleceği zaman hakkında, ateş düşerse hamile olmadığın yüksek kalırsa hamile olduğun net cevabı alıyorum. Bu ay mesela benim hep yüksek gitti ateşim dedim tamam hamileyim bata 2 gün kala test yaptım ve pozitifi gördüm sonraki gün ateşim düştü eyvah dedim kimyasal oluyor galiba 😔 o gün de test yaptım ve aynen negatife döndü adet geldi ateş düştükten sonra.

Günaydın kızlarım bişey sorcam kullandığınız ilaçlar nedeniyle midesi rahatsız olup mide koruyucu kullanan varmı bende kan ilaci ve coraspin alıyorum eskiden mide ülserim vardı yine midem rahatsız oldu dr pulcet diye bir mide koruyucu verdi ama baya endişeleyim gebe kalırsam bebeğe zararı olur diye

X