Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Ateşin düştüğünde yumurta çatlamış oluyor yumurta da artık en fazla 24 saat yaşıyor yani bugün de şansınız var diye düşünüyorum. Çünkü yumurtlama olayı gittikten sonra yumurtlama sürecinden sonra ateş yükseliyor ve adete kadar yüksek kalıyor. Benim geçen ay ateşin düştüğü gün inanılmaz kasık ağrım oldu gündüz. Ve bol akıntım vardı. Yumurtlamayı çok hissettim. Akşamına da ilişki oldu. Ateş tablomu bırakıyorum buraya. 18. Gündü yumurtamın olduğunda yani. O gün ilişki oldu. Öncesinde de 16 ve 14. Günlerde olmuştu ilişki. Yumurtlamayı yakaladım gebelik testinde de pozitifi gördüm ama maalesef kimyasal oldu düşük oldu tutunamadı.
Çook teşekkür ederim bilgilendirme için.. ateş takibini bu ay ilk defa yapıyorum. Ben geçen ay ovu. testini yeni yaptım da koyuyken yumurta olgun çatlayınca silikleşiyor diye biliyordum ondan kafam karıştı. Yumurta çatladıysa neden hala koyu :/ 2 kere mi yumurtluyom napıyom :) Allah'ım inşallah ikiz olur 😆😅 birini bulamadım daha da gözüm ikizde bir de hey allahım:) Siz de canınızı sıkmamaya çalışın rabbim doğru zamanda en hayırlısını verir inşallah sizlere de bizlere de inş.

Yaaa aynen yakın şeyler yapacakmışız bu ay❤️ inşallah olumlu sonuçlar alırız. Benim Salı adetin 10. Günü olacak geçen ay hormon testi yaptırmıştım sıkıntı yoktu. Ama ben üst üste olan kimyasallar için gitmek istiyorum biraz
Bana da klomen verecek büyük ihtimal.
Ben alıp bu ay değil, diğer ay kullanacağım. Çünkü eşim bu ay 1 hafta yok,hesabıma göre yumurtlamada geliyor ama gelmeyebilir de.

Kızlar yumurtlama olmuşmu? Bakabilir misiniz ? Şimdi ben bugün ve yarını mı değerlendirmeliyim ?
72D28D6D-3BA4-40BC-AA26-26B723CA0118.jpeg

Kızlar gebelik testi alıcam stok olsun diye😂😂 ne alayım erken gebelik mi yoksa normalmi bide hangi marka alayım sizce

Kızlar gebelik testi alıcam stok olsun diye😂😂 ne alayım erken gebelik mi yoksa normalmi bide hangi marka alayım sizce
Ben kaset testi tercih ediyorum roll marka ile silik çizgi gördüm sonra güvenmeyip tekrar test almaya gittiğimde eczacı ar+ı med verdi ama onda hiç bişey çıkmadı ama gebeydim. Yani ben roll markayı öneriyorum 😅

Kızlar yumurtlama olmuşmu? Bakabilir misiniz ? Şimdi ben bugün ve yarını mı değerlendirmeliyim ? Eki Görüntüle 3164271
Canim bugünü ve yarını değerlendir. Ama yarın da test yap. Yarın da böyle çıkarsa yunurtlama devam edebilir ertesi gün catlayabilir. Ertesi günü de değerlendirmek gerek o zaman.

Ben kaset testi tercih ediyorum roll marka ile silik çizgi gördüm sonra güvenmeyip tekrar test almaya gittiğimde eczacı ar+ı med verdi ama onda hiç bişey çıkmadı ama gebeydim. Yani ben roll markayı öneriyorum 😅
Canım belki diger testte idrarın seyrelmiştir ondan bişey çıkmamıştır 😂 neyse biraz ondan birazda ondan alayım 😂🥰

Yaa nasıl yani dün mü çatlamış yumurta? Ama dünkü lh koyu değildi.. bugün de 2 kere yaptım 2si de koyu.. ekliyorum fotoğraf.. benimde kafam karıştı zaten.. Ateş düşüşü dün oldu. Bugün ani yükseliş.. sizden öğrendiğime göre yumurta çatlayınca yükseliyordu... ama ben bugün 20 kasımda ateşten sonra 2 lh testi yaptım ikisi de koyu çıktı. Kafam karıştı. Çatlama olmuş mu olmamış mı acaba :) Her türlü bu akşamı değerlendireceğiz zaten de.
fnd_50 fnd_50 kuzum düştüğünde yumurta gereklı büyüklüğe gelmıs oluyor yanı çatlamadan hemen oncekı halı , catladıgında ise sıcaklık yükseliyor düşük sıcaklık çatlama değil yüksek sıcaklık çatlama :) arkadaşım bugun pık gosterıyor dusuk atesıde gırmıstun yukselecek ve çatlaması gereklı onemlı olan ilişkinin pik zamanı değil çatlamaya denk gelmesi ama pık gördükten sonra uc gün ilişki bence benım mesela dusuk olduğunun günün sabahı sılıktı akşamı koyulaştı ertesı gün atesım yukseldı sabah hala koyuydu akşam kı testte koyulaştı yanı hemen hemen 24 saat civarında çatladı fakat benımde kımyasal oldu tuttu ama ❤️

Ateş ölçme grubunda hep söylenen cümleyi yazıyorum ona göre birliktelik yapın arkadaşlar ates yükseldiğinde iş işten geçmiştir tabii ki ihtimal yine var ama en büyük şans yukselmenin hemen öncesi , işin ustalarindan okuduğumu yazıyorum 😅

Ateş ölçme grubunda hep söylenen cümleyi yazıyorum ona göre birliktelik yapın arkadaşlar ates yükseldiğinde iş işten geçmiştir tabii ki ihtimal yine var ama en büyük şans yukselmenin hemen öncesi , işin ustalarindan okuduğumu yazıyorum 😅
Bende okudum oyle dıyorlardı ama tabıkı yükselme ve oncesı en onemlı zaman yanı düşüp yükseldiği o ara en kıymetlı zaman aslında 😂

fnd_50 fnd_50 kuzum düştüğünde yumurta gereklı büyüklüğe gelmıs oluyor yanı çatlamadan hemen oncekı halı , catladıgında ise sıcaklık yükseliyor düşük sıcaklık çatlama değil yüksek sıcaklık çatlama :) arkadaşım bugun pık gosterıyor dusuk atesıde gırmıstun yukselecek ve çatlaması gereklı onemlı olan ilişkinin pik zamanı değil çatlamaya denk gelmesi ama pık gördükten sonra uc gün ilişki bence benım mesela dusuk olduğunun günün sabahı sılıktı akşamı koyulaştı ertesı gün atesım yukseldı sabah hala koyuydu akşam kı testte koyulaştı yanı hemen hemen 24 saat civarında çatladı fakat benımde kımyasal oldu tuttu ama ❤️

Bugün yine düşük çıktı :/ bu vücut birşeyler yapıyor ama:) dün öğlen yapmıştım lh, bekleyeyim de LH testi dimi? ne çıkacak bakalım.

Eklentiler

• Screenshot_20221121-075058_FF App.jpg
    Screenshot_20221121-075058_FF App.jpg
    87,1 KB · Görüntüleme: 40
Hadi hayırlısı olsun bebiş, sen yap Lh ı da ama ben anlamıyorum ondan :) Bazı döngülerde dağ gibi görüntü olabiliyor çıkıntılı şekilde. Yum dan sonra düzelir inş
Bugün yine düşük çıktı :/ bu vücut birşeyler yapıyor ama:) dün öğlen yapmıştım lh, bekleyeyim de LH testi dimi? ne çıkacak bakalım.

kızlar ya hala adetim gelmedi 4 gündür ara ara kasık ağrısı bel ağrısı yaşıyorum gelsin diye rahim masajı falan da yaptım yok yani. Kürtajdan sonraki ilk adetim olacak bu aslında 40 güne kadar geç gelmesi normalmiş ama yinede bir yanım acaba hamile miyim diyor eğer 2 gün daha gelmezse test yapacam

X