Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

emeğini çöp etme canım benim düzelir belki umuram cözülmeyecek bir sorun degildir
Dünkü mevzu aslında mevzu bile değil yani ortada bir sorun yok kuzum resmen olmayan bir şeyi var gibi gösterip sorun çıkarmaya çalışıyor birileri bu durum belki hallolur ama son üç senedir benim içimde çözülemeyen çok şey var ne yazık ki yapılan haksızlıklar falan, on seneyi geçmemiş olsa inan çoktan basıp gitmiştim hep emeklerim durduruyor beni ama bir noktada gözü onu da görmüyor insanın.
Hakkımızda hayırlısı, bebek olursa en azından zaten planım buydu bahanem var diyeceğim ama o da olmadı gitti işte

hep birlikte dua ediyoruz inşşaallah bebiş haberini alırız bu ay sanada bahane olur canım cok ta güzel olur

Benimde 9 yıllık emeğim var ve inanılmaz zorlanıyorum iş yerinde çok çok haddinden fazla çalıştırılıyorum eğer gebelik olursa bende yeni yılda ayrılıcam gibi görünüyor
Maalesef benim sorunlarımdan biri de bu gece üçte mail yazdığımı dosya hazırladığımı biliyorum sabah toplantı olacak diye ve bence bu özverinin karşılığında yeterince takdir asla görmüyorum hep şikayetçi birileri, her derdi olanın sana gelmesi herkesle uğraşmak kendimle alakasız konularda bile sorun çözücü konumuna sokulup insanların arasında kalmak da ayrı
Düşünüyorum çocuğum olsa bu stresi kesin ona da yansiticam durduk yere onun da psikolojisini bozacağım belki dediğin gibi bebek olursa ben de en fazla birkaç ay daha dayanırım zaten o da dayananilirsem inşallah ikimiz için de en güzeli en hayırlısı olur canım

Ya dün resmen çok benzer şeyler yaşamışız senin için daha zor bir ay oldu Kasım arka arkaya beklenmedik şeyler yaşadın ve çok normal olarak hassas bir dönemdesin kuzum. Konuşman kendini anlatman çok iyi olmuş, umarım anlayışlı olmuştur. Benim de o uzun konuşmayı yapmaya ihtiyacım var ama sonunda istifa ediyorum hakkınızı helal edin derim kesin diye kendimi tutuyorum emin olmak istiyorum yanlış adım atmamak için. Bir başlarsam konuşmaya hem ağlayacağım hem de hiç susamayacağım gibi geliyor çünkü
Bir de ben Ağustos tan beri Kasımı bekliyordum çok güzel ay olacak falan diye ama 2022 nin en zor en sıkıntı veren ayı olarak tarihe kazındı resmen ya
Buradan Aralık a sesleniyorum lütfen Kasım gibi olma, gel ve yaralarımızı sar bizi iyileştir, mucizeler getir

Herkese merhaba
1 Kasım sat 1 Aralık bat
Konumuza dönelim
5 Kasım regl bitişi.

6 Kasım ovulasyon testine başladım hafif koyu çizgi çıktı. Acaba yumurtlama olabilir mi ne olur olmaz diye ogunu değerlendirdik. 2 gün arayla bugüne kadar ilişkiye girdik. Sanırım yumurtlama tarihim ya bugün ya yarın henüz test yapmadım ama sabah idrardan sonra pembe bir akıntı geldi. Sık idrara çıkma isteği var. 2. Kez WC ye girdiğimde yine geldi ama çok değil.

Ben bu belirtileri nasıl yorumlamaliyim
Regl sonrası girdiğim ilişkide tekrar yumurta çatlamasıni yakaladiysam bugün 12. Gün ve yerleşme kanaması olabilir?
Eğer yakalamadiysam yumurtlama sebebiyle böyle bir lekelenme olabilir.
Deneyimlerinizi bekliyorum

Selam kızlar hava kapalı dün de bugün de kasvet var gece hic uyuyamadım rüya gördüm bu hamilelik olayına çok kafa takıyorum salmak istiyorum olmuyor olmazsa da sorun değil ne yapayım yani diyorum ama oldu mu olacak mı diye düşünüyorum hep. Yumurtlama üzerinden 9 gün geçti test negatif (çok normal olarak) ama İşte mantıkla duygu savaş halinde suan içimde

Daha çok az süre geçmiş canım şimdiden kafanı kalbini hiç bulandırma, negatif çıkması çok normal şu an varsa bile genelde 11-12. günden sonra o da silik çıkmaya başlıyor testlerde

Daha çok az süre geçmiş canım şimdiden kafanı kalbini hiç bulandırma, negatif çıkması çok normal şu an varsa bile genelde 11-12. günden sonra o da silik çıkmaya başlıyor testlerde
Psikolojim bozuldu gerçekten hiçbir şeye odaklanamıyorum sürekli meditasyon yapmaya çalışıyorum zihnimi boşaltmaya çalışıyorum ı ı ıh olmuyor. Genel olarak baktığımda önümde 1 yıl var illa olursa olur olmazsa tedavi diyorum çok mantıklı kafaya takmadan ilerlesem her şey çok güzel olacak şak sonra tekrar acaba suan var mı oldu mu konusu başlıyor
Pazartesiden itibaren bir düzene gireyim diyorum ne bileyim zihnimi boşaltmak icin başka şeylere odaklanmam lazım

Bızde de senın ısıne benzer durumlar bürüttük memnun olmamaları büyük harf küçük harf olayını bıle aşırı bı sorun gıbı göstermeleri en son dünkü mevzu gerçekten benı yıprattı senı kırdıysam özür dilerim ama ben kıracak bı sekılde konuştuğumu düşünmüyorum dedı bıde sayılır mı özür bılmem ben dedım sız oyle düşünmüyor olabılırsınız ama oyle seni üzdüğüm için üzüldüm dedi sende bırtakım zorluklar yaşamışsın bu ay kusura bakma fln dedı gittiği yere kadar benımde hedefım çocuk yapıp burdan ayrılıp gıtmek kı , dün akşam evde esımle konuşurken ağladım yıne oğlum gelıp dıyorkı anne gozlerın yaş olmuş kurusun ağlama tamam tamam geccek dıyıp sırtımı sıvazladı düşün çocuğa ese kendımıze herkese zarar , ey aralık bize mucizelerle gelll çok ıhtıyacım var

Ne güzel dedin öyle gerçekten de ay aralık bize mucizlerle gel buna çok ihtiyacımız var , rabbim kabul eder dualarımızı ınsallah bu ay bırbırımıze hep gebeliğimizin haberlerini veririz

bulursan zıhınını bosaltma yontemını nlur bana da de

Bulursam paylaşırım mutlaka suan yapamıyorum ama bulucam inşallah
Kişisel gelişim eğitimi almıştım onu biraz yapmaya çalıştım
Bu ay hamilelik olmazsa en kötü ne olur?
Soruyu sorup cevaplar türettim
Misal olmazsa daha çok sosyalleşirim biraz daha hayatın tadını cıkarırım
Aralık Ocak gibi olmazsa da hamilelik o zaman eşim mesela bir yerlere gidelim dedi tatil gibi o zamanda onun hevesi de var çocuktan önce eğlenceli bir tatil de motive etti
Böyle böyle olmazsa yapılacak planlar var diyorum ama belki de profesyonel destek almak lazım cünkü zihnim mantıklı çalışsa da duygularım giriyor
Yumurtlama günü öncesi sonrası full İlişki oldu bizde bu sefer bir sorun mu var diye düşünürüm ama benim durum ben de anksiyete var kaygı bozukluğu o yüzden de aşırı düşünüyorum

En temizi profesyonel destek almak kesinlikle
bulursan zıhınını bosaltma yontemını nlur bana da de

ne zamandır çocuk dusunuyorunuz ve ılk gebelık mı

ne zamandır çocuk dusunuyorunuz ve ılk gebelık mı
Evet ilk, Eylül ayından beri ara ara korunmadık ama ekim ayı itibari ile hic korunmuyoruz ekimde yumurtlamamışım bu ay kasımda yumurtladım, doktorum 1 sene süre verdi 1 yıl korunmadan yapın seneye kadar gebelik oluşmazsa detaylıca konuşuruz dedi o yüzden de bir tarafım rahat anksiyete etkiliyor sadece

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…