Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Zaten 6 gün uzun ve ağrılı bı adet gecırdım uc gün olmustu bıtelı

İyi yaptın bende bir gebenin günlüğünü denicem bu ay hamile kalmazsam diğer ay denerim onu artık. Benim kargo gecikti o yüzden biraz geç başlamış oldum umarım kaçırmamışımdır pik gününü.

Papatyamaviss canım beni eklememişsin birşey mi oldu daha öncede mesajıma cevap vermemiştin
İşterınde kötü bı gün gecırdım yenı gelen bı arkadaşla çalıştım hep dün giremedim vaktım olmadı eklemeye bugunde muhtemelen daha kötü bırgun olacak eklemezsem yıne hatırlat gün sonu kuzum olurmu

Astroloji bu üç gün çok sıkıntılı etkilerde canım iş ve özel hayatlarda zorlanmalar çok normal bu üç günü sakin temiz atlatmak önemli ama ben de beceremedim sanırım
Dün iş anlamında benim için de kötü bir gündü maalesef hatta ciddi ciddi işi bırakmayı düşünme noktasındayım diyebilirim ki on yıldan fazla emeğim var buradaki kariyerim üzerine. Çocuk olursa çalışmayı düşünmüyordum en az üç yıl zaten nasılsa bırakacaktım şimdiden ayıralım yolları belki buranın stresinden kurtulursam daha rahat hamile kalırım diye bile düşünüyorum

emeğini çöp etme canım benim düzelir belki umuram cözülmeyecek bir sorun degildir

Benide ekler misinizz

Benimde 9 yıllık emeğim var ve inanılmaz zorlanıyorum iş yerinde çok çok haddinden fazla çalıştırılıyorum eğer gebelik olursa bende yeni yılda ayrılıcam gibi görünüyor

bende dun cıddı cıddı bırakmayı dusundum eve uzak bıyerde ındım hem yurudum hem agladım cok moralım bozuktu , az oncede patronumla uzun bı konusma yaptım patronum kadın , hayatta kendını tutan bırı değılımdır agladım ıcımı doktum ama esım ısten ayrılda bı bebek kaybettım moralım bozuk nsızde benım kalbımı kırdınız oyle dusunmesenızzde kusura bakmayın dedım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…