Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Bızde de senın ısıne benzer durumlar bürüttük memnun olmamaları büyük harf küçük harf olayını bıle aşırı bı sorun gıbı göstermeleri en son dünkü mevzu gerçekten benı yıprattı senı kırdıysam özür dilerim ama ben kıracak bı sekılde konuştuğumu düşünmüyorum dedı bıde sayılır mı özür bılmem ben dedım sız oyle düşünmüyor olabılırsınız ama oyle seni üzdüğüm için üzüldüm dedi sende bırtakım zorluklar yaşamışsın bu ay kusura bakma fln dedı gittiği yere kadar benımde hedefım çocuk yapıp burdan ayrılıp gıtmek kı , dün akşam evde esımle konuşurken ağladım yıne oğlum gelıp dıyorkı anne gozlerın yaş olmuş kurusun ağlama tamam tamam geccek dıyıp sırtımı sıvazladı düşün çocuğa ese kendımıze herkese zarar , ey aralık bize mucizelerle gelll çok ıhtıyacım var
Her zorlukla beraber bir kolaylık vardır. Şu an zorluk yaşıyorsun ama çok yakında kolaylığa ferahlığa ulaşacaksın rabbimin izniyle canım 💜 YouTube’da sweven Records kanalının yayınladığı inşirah suresini dinler misin? İçini nasıl ferahlatacak sana nasıl iyi gelecek anlatamam 💜 lütfen dene

Evet ilk, Eylül ayından beri ara ara korunmadık ama ekim ayı itibari ile hic korunmuyoruz ekimde yumurtlamamışım bu ay kasımda yumurtladım, doktorum 1 sene süre verdi 1 yıl korunmadan yapın seneye kadar gebelik oluşmazsa detaylıca konuşuruz dedi o yüzden de bir tarafım rahat 🙈 anksiyete etkiliyor sadece
Bende bu ay gebelik olmazsa regl 2. Günümde doktora gideceğim gel klomene başlayalım dedi ben istedim daha doğrusu oda bu ay daha olmazsa diğer ay gel dedi klomen kullandınız mı hiç

Her zorlukla beraber bir kolaylık vardır. Şu an zorluk yaşıyorsun ama çok yakında kolaylığa ferahlığa ulaşacaksın rabbimin izniyle canım 💜 YouTube’da sweven Records kanalının yayınladığı inşirah suresini dinler misin? İçini nasıl ferahlatacak sana nasıl iyi gelecek anlatamam 💜 lütfen dene
Aslında tamamen Allah'a bırakıp tevekkül etmemiz gerekiyor da insanoğlu işte zihnini durduramıyor ki 🙈

Bunu gerçekten ruhen bedenen kabullenince hiçbirsey üzmez zaten ama işte mesele gerçek anlamda kabul edebilmek herseyn Allahtan olduğuna
Haklısın inşAllah kabul edebilen insanlardan oluruz. Bende çok zor süreçten geçiyorum bazen ister istemez düşünüyorum hangi hatamın cezası bu diye.Sonra peygamberlerin yaşadığı zorluklara bakıyorum ve diyorum benimki ne ki? hani derler ya sorun yoksa sorun var.

Bende bu ay gebelik olmazsa regl 2. Günümde doktora gideceğim gel klomene başlayalım dedi ben istedim daha doğrusu oda bu ay daha olmazsa diğer ay gel dedi klomen kullandınız mı hiç
Kullanmadım kullanmak istedim lazımsa yapalım dedim ama doktorum 1 yıl denemeden önce bisey kullandırmak istemem dedi akışta kalın dedi biraz onu dinliyorum şuan , bu ay kendiliğinden yumurtladım çok şükür 🙏🏻 takviye alıyorum spor yapıyorum ovulasyon ile takip ediyorum bakalım

Kullanmadım kullanmak istedim lazımsa yapalım dedim ama doktorum 1 yıl denemeden önce bisey kullandırmak istemem dedi akışta kalın dedi biraz onu dinliyorum şuan , bu ay kendiliğinden yumurtladım çok şükür 🙏🏻 takviye alıyorum spor yapıyorum ovulasyon ile takip ediyorum bakalım
Ay hadi İnşallah olur Canım benim 😍

taktım kulaklıkları dinliyorum canım hepımızın içine ferahlık versın rabbım 💜

Evet ilk, Eylül ayından beri ara ara korunmadık ama ekim ayı itibari ile hic korunmuyoruz ekimde yumurtlamamışım bu ay kasımda yumurtladım, doktorum 1 sene süre verdi 1 yıl korunmadan yapın seneye kadar gebelik oluşmazsa detaylıca konuşuruz dedi o yüzden de bir tarafım rahat 🙈 anksiyete etkiliyor sadece
inşallah olur gerek kalmadan hayırlısı ile

kızlar ya fikrinize ihtiyacım var biz eşimle 1 seneye yakın korunmadık tam klomen ovitrelle yapacağımız ay gebe kaldım ama maalesef 24 ekimde kürtaj oldum sizce bir kaç ay normal denemeli miyiz yoksa direk klomen ovitrelle olayına girmeyi mi teklif etmeliyim doktora

kızlar ya fikrinize ihtiyacım var biz eşimle 1 seneye yakın korunmadık tam klomen ovitrelle yapacağımız ay gebe kaldım ama maalesef 24 ekimde kürtaj oldum sizce bir kaç ay normal denemeli miyiz yoksa direk klomen ovitrelle olayına girmeyi mi teklif etmeliyim doktora
Eğer kendiliğine olmuyorsa canım ve istiyorsan artık direk sabredemiyorsan sor derim doktora neden bekleyesinki bunca zamandır bekliyorsun zaten

X