Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

IMG_20221117_192217.jpg
kızlar ne diyosunuz

Allah'ım hayırlısı ile inşallah hepimiz bu ay hayırlısıyla pozitifleri görürüzzz aminnn çok heyecanlanıyorum her geçen gün 😍 ilişki anında gebeliği düşünmeyin diyorlar ama insan elinde olmadan düşünüyor sizde de oluyor mu kızlar
Sat 7kasim bat 3 Aralık beni de ekler misiniz🥰 benim de adetlerim düzensiz malesef ovulasyon testi yaptım hiç çift çizgi çıkmadı ve daha da stres yaptım bende bıraktım 8-9 aydır deniyoruz bu ay olur inşallah🙏🙏

Laboquick kullanıyorum canım trendyoldan toplu sipariş verdim eczaneler biraz yüksek satıyor.
Anladım bende innovita kullandım 2 ay oda çok iyiydi çok hassas bu ay bi değişiklik yapayım dedim bir gebenin günlüğünden aldım bakalım :) ama daha başlamadım bugün reglimin 4. Günü pazartesi günü yaparım yada pazar akıntımı hissettiğimde başlarım yapmaya

Canim gecmis olsun öncelikle bu uygulamayı hallettim sayılır ama ilk defa kullanacağım için aayip karışık geliyor ates kısmı nerede bende suan sadece normal bir takvim görünüyor
Takvimde günün üstüne tıkl canım en bastakı bbt yazan yere ates gırıyorsun takvımde asagı gıttınmı gözükür

Çok ağrım var ve çamur gıbı leke gelıyor başka ters bısey olmasın korktum
Canım sen idrar testinde tamamen negatife döndüğünü gördünmü? Eğer bi sorun olduğunu düşünüyorsan bence hastaneye git. Benim kız kardeşimde kimyasal geçirmişti normal adetine göre ilk adeti daha uzun daha sancılı ve daha kanamalı geçmişti

X