Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Aynen ondan en güzeli sık ilişki..sonuçta zaten deng geliyor.İn şa Allah bu ay sevinek hepimiz

Çok saçma..mesela ben annemlerden uzakım..Aramızda kaç saatler var..uçakla git gel yani ve biletler çok pahalı..2 senedi görmüyorum..kaç defa eşim dedi en çokta kürtajdan sonra hep ağlıyordum..dedi gel seni göndereyim annenin yanına bir kaç günlük..ama ben gitmedim..iyikide gitmedim..çünkü biz ikimiz cocuğu kayb etdik ve bu acı eşimdede var..neden onu tek başına koyayımki evde..sonuçta ikimizin acısı ikimizde atlatmalıyız.

Çocukların uyku düzeni bozulmasın da peki benim eşimle olan düzenim ne olacak , böyle bı durumda maalesef ben o kadar fedakâr olamam

çoluk çocuk pıl pırt toplanır kocaya gidilir. Özler ay insan sarılıp uyumak da mı istemez Çok şükür ben annemin babamın sürekli sarıldıgı brbirini öpüp gülüm dedikleri br evde büyüdüm. Ayrıldılar ayrı konu ama ben çocuklugumu güzel geçirdim her şeye rağmen.. Çok önemli. Ben de eşim de sürekli sarılır öperiz birbirimizi, iki oğlum eşim köpeğimiz ve ben dans ederiz arada .çok eğlenceli ki hem :)

ay evet benımde normalde 25 27 gun degısıyor bellı olmuyor cok bır ay 25 gunde olmusum bır ay 26 bır ay 27

bence kadın bahane uretıyor oyle seymı olur ya , ıkı elım kanda olsa bır araya getırmeye calısırım evıme donerım cocuklarımı alırım ısterse bozulsun duzenlerı bazen bır sevgı baba ozlemı daha onemlı , ha cok olmuyorsa da kocamı anneme cagırırım bı hafta mısafır edemıcekmı damadını ( sonra bebelerı bırakır iş cıkısı kocamı alır eve gıder gerı gelırım mıss )

Papatyamaviss ben katılmak istemiyorum Allahm psikolojik deyin de rahatlayayım, midem bulanıyor, kasıklarım agrıyor arada adet olacak gibi.
ben gecen aydan sonra oyle bı kopmusummmkııı Özlem sorma gıtsınn , uc bes gun cok agresıftım herkese kok sokturdum ama neden olsun benım gercekten cok kucuk olmasına ragmen mıde blantım basladı ve bel agrım oldu oglumdakı gıbı

Annesinin evi çok kalabalıkmış, kardeşleri varmış kızın e annesi babası bir de 2 bebek...! Haliyle arkadaş o evde kalmak istemiyor. Ya gül gibi evleri dururken zaten çok anlamsız aynı şehirde annede kalmak İnsan tuvalete giremez duş alamaz

Ayyy bizim de kedişlerimiz var 2 dene

bence de normal degil bi haftalıgına gelmiş adam yazık hiçmi özlememiş kocasını hiç olmazsa annesinde misafir edeydi adamcagızı valla sonra diyorlar ilişki niye bitiyor ben eşim olmadan uyuyamıyorum bile cocuktan sonrada değişecegimi sanmam sonucta o benim yoldaşım yol arkadaşım çocuklar büyür gider benim yanımda kalacak odur eşlerimizin kıymetini bilelim kıymet verdikçe onlarda o kıymeti daha cok veriyor buna inanıyorum

Ya kolay değil, insan ümitleniyor. Benimki de deyip durmaz mı bu sefer kesin oldu diye. Hayır adamın hisleri kuvvetlidir ben de moda giriyorum hamileymişim gibi sonu hüsran oluyor Tamam yazma bakalım zaten şurda ne kaldı 8 güncük

Ben sana kesinlikle katılıyorum. Bu arada çocuk konusunda korktuğum şeylerden biri de bu benim. O kadar çok duyuyorum ki etrafımdan çocuğum olsun yeter bana kocayı göresim yok falan diyen.

Ben sana kesinlikle katılıyorum. Bu arada çocuk konusunda korktuğum şeylerden biri de bu benim. O kadar çok duyuyorum ki etrafımdan çocuğum olsun yeter bana kocayı göresim yok falan diyen.
evet ya öyle diyenler de var ama ben öyle diyenlerde aşk sevgi görmüyorum kesinlikle mantık evliliği yapmıştır diye bakıyorum bana öyle geliyor

psikoloğum da öyle dedi biliyo musun.onlar çocuk yapmak için evlenen ya da birbirini sevmeden evlenen çifler diye
demekki doğru tespit gercektende öyle az önceki arkadaşın anlattıgı durumdada mantık evliliği var gibi yoksa insan sevdiğini hele ki ayda yılda bir görüyorsa dibinden ayrılmaz

Benim daha adet bitmedi valla anca bakıyorum bekle babam bekle hadi bakim vardır inşallah bu ay

Kesinlikle katılıyorum Biz sevgiliydik bir gün konu açılmıştı, gidersem bekler misin beni dedi. Saçmalama dedim niye bekliim sen nereye ben oraya Hala bunun esprisini yapar güleriz. Çok hoşuna gitmiş, herkese anlatır Allah ayırmasın işteyken özlüyoruz
Bir de şu bebek sonrası ayrı yatan eşler var. Etrafımda bir sürü !

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…