Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Kızçeler aranızda ovulasyon testi kullanan ve pik gören var mı ? Kullanmadan önce 2 saat sıvı tüketimi olmaması gerekiyor deniliyor belirli saatlerde yapılması gerekiyor diyorlar net bilgisi olan var mı

Kızçeler aranızda ovulasyon testi kullanan ve pik gören var mı ? Kullanmadan önce 2 saat sıvı tüketimi olmaması gerekiyor deniliyor belirli saatlerde yapılması gerekiyor diyorlar net bilgisi olan var mı
Ben yapıyordum..Aynı saatte her gün yapıyordum..saat 2 ve 4 arası yapıyordum..2 saat önce sıvı tüketimi kesiyordum..meyve bile yemiyordum.

O ayrı yatanlar eş değil ev arkadaşı bahane.
Ama aldatma vs durumunda (asla asla bahanesi olamaz) lakin vaovv nasıl aldatılırım (kadın icin de erkek icin de) bu arada koşul ne olursa olsun srfszlik ama karı koca ilişkisi yok aynı yatakta Bile uyunmuyor e insan bir yerden sonra isyan ediyor icgüdüsel

9kasım pikti böyle takip ediyorum ben de

Eklentiler

• 2F7A3A06-AF1C-4743-8FEB-4085A4D53AF2.jpeg
    158,5 KB · Görüntüleme: 40
Bacım sen kocanla yatmak ıstıyorsun ama bebe müsade etmeyınce napacaaan benımkı 4 yaşına geldı hala kalkıyor gelıyo gece bı saatten sonra vardıyalı resmen kocayla yatmak bazen oluyodukı daha küçükken yan yana gelıyor sarılıp yattığımız bı an esım hep der hala der sankı yıllardır sarılarak uyumuyoruz velhasıl kelam bebıs aranıza katılıp kendını gösterene kdr öyle deme ay ben çok katıydım çocuk odasında yatcak anne baba yanında uyumayacak odasını bılecek uyku sayını bılecek bla bla , en son gece herkes yerınde yatıyordu ama sabah kım nerde kalkıyordu bellı olmuyordu tabı Baya Bildiğin bilinçli ayıranlara anlam veremem

Çok tatlısın yaaa Allah da seni güldürsün Olsun da hep büyük konuştuk diyelim

Birden akımtım oldu afedersiniz hemen gidip test yaptım
Canım bu testin net çıkması için 2 saat sıvı almadan yapman lazımki lh hormonunu tam yakalasın içine sinmiyorsu bu akşamı değerlendir sıvı almadan testi tekrarla

kızlar ya 3 gündür adet olacak gibi karnım ağrıyor ama olamıyorum ne yapsam bu adet sökülür acaba

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…