Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

Yumurtlama günlerim geçmesine rağmen biz de durumlar devam gece uyumadan 1 tane yapın uyuyun rahat rahat boş geçmeyin
Hahahha dimi ya bende boş geçmek istemiyorum neyse bugün akşam hız verelim. Takvime göre yumurtlama günlerindeyim ona pek güven olmuyor ama olsun oda orda dursun belki işe yarar yılmak yol yola devam

Hahahha dimi ya bende boş geçmek istemiyorum neyse bugün akşam hız verelim. Takvime göre yumurtlama günlerindeyim ona pek güven olmuyor ama olsun oda orda dursun belki işe yarar yılmak yol yola devam
Sık sık İlişki olursa zaten takvimlere Bile gerek yok illa denk gelir

Emaneti al ay buna çok güldüm çok iyi ya Allah da sizi güldürsün

Sık sık İlişki olursa zaten takvimlere Bile gerek yok illa denk gelir
Ahhhh inşallah inşallah eşime zaten söylemicem yumurtlama zamanlarindayim diye çünkü ikimzde geriliyoruz olacak mı olmayacak mı oldu mu aceba falan diye ki gördüğümuz gibi iki aydır olmuyor bende takip etmemeye karar verdim gelişine vurcaz artık

Aslında en iyisi zaten tutacaktır illa ki
Akışta kalalım aktivitelere devam

ya aşk sevgi zaten var onda çok şükür bi sıkınto yok :) tabi ki zevk alıyosun ama günlere odaklanıp bişey yapınca garip hissediyo insan :)

Evet iki uygulamayı da kullanıyorum şu an. Peki yumurtlama günü düşük çatlama günü yuksek değil mi
Ateş yükselince iş işten geçmiştir diyolllaaa :) en garantilisi adet ertesı iki güne bir

Peki bisey dicem mesela suan mevsim geçisindeyiz çevremde herkes hasta ateşimiz iniş çıkış yapmaz mı acaba yanıltmasın hastalık havası kafam karıştı
Canım tabii ki hasta değilsen ateşin etkilenmez. Yani ona bakarsan ateşi etkileyecek çok sayıda etken var. Her sabah kalkıp ölç bi görelim ona göre yorumlarız

daha 16. günün sabır ıle olcmeyee devam bende sıfır sıfır sıfır
ölçüyorum çaresizceee Beklenen reglime 8 gün kaldı ama benim döngülerim kısa bu da bir avantaj

Merhaba bende katılmak istiyorum bat 9 aralık

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…