Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

olabilir tabi ki canım bazen adetten 2-3 gün sonra yumurtlayan kişiler gördüm forumda niye öyle düşündün sen
Kuzum ben ateş tablosu ile takıp edıyorum biliyorsun yumurtlamadan önce düşer ve sonra keskın bı yukselıs olur ve ateş sabıt devam eder dün acaba yanlış mı çıktı dedımbugunde ateş yüksek çıktı bıtane ovu yaptım hemen normalde adetten sonra ıkıncı cızgı yok gıbı bısey olur bunda ıkıncı baya pembeydi gerçekten olduda çatladımı acaba ben bilemedim

Eklentiler

• 289D1115-E64C-42D9-A59B-E213D2A34A2C.jpeg
    98,8 KB · Görüntüleme: 43
kızlar ya 3 gündür adet olacak gibi karnım ağrıyor ama olamıyorum ne yapsam bu adet sökülür acaba
Canım hamile olmadığına eminsen yumurtlama masajı diye bir masaj var Ebru Ceylan yumurtlama masajı yazarsan çıkıyor YouTube da. Adı yumurtlama masajı ama yumurtlama dönemi harici regle yakın yapılırsa regl sokturuyor.
Benim arkadaşım birkaç kez bu masaj sayesinde regl oldu, bir kere sebepsizce çok gecikince ben de denedim ertesi gün geldi regl bende de ise yaradı yani

Canım adetten 1-2 gün sonra yumurtlaması olanı gördüm bu forumda ama senin tablona göre adetin bittiğinin ertesi günü ateşin yükselmiş sanki ne ara yumurtlama olmuş o zaman onu anlayamadım açıkcası

Evet eminim canım çünkü 24 ekimde kürtaj oldum. Ayın 12 sine kadar beraberlik hiç olmadı. Ondan sonrada yumurtlama olmamıştır diye düşünüyorum. Zaten 1 ilişkiyle gebe kalacak biri olsaydım 1 sene beklemezdim

Kızlar içime kurt düştü ben ilk gebeliğimde ovülasyon testi ile yumurtlama ve çatlamayı yakalamıştım. Kürtajdan sonrada ilişki olacağı zaman öylesine ovülasyon yapmıştım. Bana göre o gün yumurtlama değildi çünkü hamile kaldığım aydaki ovülasyona göre koyuluğu azdı sizde bi yorum yaparmısınız. Hem gebe kaldığım aydaki ovülasyonu koyuyorum hemde geçen hafta yaptığımı

Eklentiler

• IMG_20221117_112434.jpg
    113,2 KB · Görüntüleme: 40
  • IMG_20221117_112231.jpg
    97,1 KB · Görüntüleme: 38
hatta testimi soru işareti koyduğum görselle aynı çıkmış gibi düşündüm canlıda gördüğüm zaman

13 Kasım yumurtlama olmuş gibi duruyor kuzu bence

ya ama ilk hamile kaldığım ovülasyon daha koyuydu bence ona güvendim korunmadık valla

12 kasımda ilişki olmuştu bence çatlamayı yakalayamamışımdır ya bu yumurtlama olsa bile
Nasıl yakalamamışsın canım yakalamışsın işte yumurtlamadan önce ve sonra ilişki önemli zaten spermler 3 gün canlı kalıyor ve 12 kasımd ilişki yaşadıysan 13 de yumurtladıysan hazırda bekliyorlardır zaten canım

canım ben açıkcası kürtajdan 17 gün geçti daha da ne yumurtlaması diye düşündüm sıkıntıdan ovülasyon testi yaptım 2-3 gündür de regli sancım var yine aynı şekilde baş ağrım var adet olucam diye dört gözle bekliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…