Aralık Ayı Gebelik Planlayanlar 👶🤰

benim bu hafta yumurtlama iki gün üst üste oldu dünde misafirden dolayı degerlendiremedik 1 gün fire oldu halbuki bu hafta ful degerlendirmeyi düşünüyorduk 🤔
Ben de öyle düşünüyordum ama dediğin gibi illa bir şey çıkıyor ya 😐 neyse nasip kısmet artık şartları zorlayacağız 😍💙🙏
Sen köşeye çekildin ve beklemeye başladın o zaman artık bu ay en zorlu kısım test günü bekleme kısmı 🤭🤭🤭

Gece yatmadan 1 tane yapılabilir biz öyle yapıyoruz yoğun çalıştığımız zamanlar 😅 yorgun oluyor mesela ben üste geçiyorum o zaman boş geçmemiş oluyoruz bir de pilatese başladım 1 aydır gidiyorum çok ciddi fark etti kondisyonum baya güçlendi benim 🤣🤣🤣 sen nolmussun diyor 🤣
Ya ne güzel spor her derde deva valla 🤣🤣🤣 ben de yeniden yogaya ve yürüyüşe başladım ya çok şükür ama benim vücut çok zor esniyor çok çok zor kaskatı her yerim aylar sürer yani guclenmem o kadar da düzenli yapamıyorum sabır yok günlük rutin haline getirmem lazım 🥲

Bir elma ile aynı poşete koyup 2 gün bekletin yumuşar.
Öyle de yaptım aslında ama eşim bir yerden almış getirmiş asla ne yaptıysam yumuşamadılar şimdi gidip tek tek alıyorum marketten olgun seçip öyle çözüm buldum ama o da yorucu oluyor 😄 internetten toplu alıp deneyeceğim tavsiyeleri 💙

Şimdi büyük görümcem aradı diyalog aynen şu kız elifff rüyamda sabaha kadar seninle alışveriş yaptık, hamileymişsin ama karnın yok, salopet tulum diye tutturdun 😂😂😂🤦🏻‍♀️ kaldı mı artık abacım öyle tulumlar aaaa 🙄
Kelimesi kelimesine böyle konuşup kapattık telefonu 😂😂😂 Her detayı biliyolar kayınvalidem iki görümcem babalar abim ve gelinimiz hahahah herkes tek yürek beni bekliyor 🥴
Ayy geliyor hamile rüyaları valla haydi inşallah 😍😍🙏💙
Sen bu ay farklı bir şey yaptın mı ya da yapacak mısın kuzum?

Ayy geliyor hamile rüyaları valla haydi inşallah 😍😍🙏💙
Sen bu ay farklı bir şey yaptın mı ya da yapacak mısın kuzum?
Test yapmıcam 😌😂😂😂😂
Şaka bir yana özel bir şey yapmıyorum zaten folik asit harici. Havuç incir ve avakado yiyorum her gün. Sigara alkol zaten yok. Arada içerdik kafaları güzelleştirmek için bu tedavilerle onu da bıraktık 😶 Özel bir şey yok yani 🤗 Sebze yemekleri ve balık ağırlıklı besleniyorum zaten.

Ya ne güzel spor her derde deva valla 🤣🤣🤣 ben de yeniden yogaya ve yürüyüşe başladım ya çok şükür ama benim vücut çok zor esniyor çok çok zor kaskatı her yerim aylar sürer yani guclenmem o kadar da düzenli yapamıyorum sabır yok günlük rutin haline getirmem lazım 🥲
Kesinlikle ben de öyle söylüyordum spor yapamam diyordum hatta on dakka yürüsem oturup kalıyordum yerimde nefes nefese kalıyordum hiç sevmiyordum sporu ama ne zaman şu çocuk olayı kafama yattı başladım pilatesi inanılmaz iyi geliyor yani ben herkese öneririm spor gibi de değil çok değişik o rahmi yumurtalıkları esnetiyor özellikle ben pilatese başladığım ay çok kaliteli yumurtladım pco olmasına rağmen
Pilates çok farklı doğurganlık sporu gibi bisey her seansta kasıklarımda hissediyorum hareketlenmeyi

Ben 1.5 sene reformer pilates yapamış biri olarak derim ki orgazm sıklığını ve süresini bile olumlu açıdan etkiliyor, pilates efsanedir :KK66:
Kesinlikle ben de öyle söylüyordum spor yapamam diyordum hatta on dakka yürüsem oturup kalıyordum yerimde nefes nefese kalıyordum hiç sevmiyordum sporu ama ne zaman şu çocuk olayı kafama yattı başladım pilatesi inanılmaz iyi geliyor yani ben herkese öneririm spor gibi de değil çok değişik o rahmi yumurtalıkları esnetiyor özellikle ben pilatese başladığım ay çok kaliteli yumurtladım pco olmasına rağmen
Pilates çok farklı doğurganlık sporu gibi bisey her seansta kasıklarımda hissediyorum hareketlenmeyi

Kimyasalı araştırdım ben onda adet günü çok geçmeden en fazla 1 hafta kadar geçip adet kanamasıyla akıp gidermiş. Benim 6 hafta falandı sadece kese vardı ve bebeği keseden görmek nasip olmadan düştü. Yani hiç oluşmadan kese kendisini attı. Kimyasalın farkı adet az geçip üstüne adet olup o arada oda akıp gidermiş ve diğer ay tekrar hamile kalan çok olmuş. Yani düşükte belki rahim kendini bir kaç ayda olsa kese yeri olduğu için onu topluyor ama kimyasal daha bir kese bile var olmadan akıp gidiyor. O sebeple daha hızlı hamile kalabiliyor inşallah tez zamanda senin de yeri çabuk dolar bizlerinde 🤲🥰
ne güzel konustun kuzummm inşallah inşallah hayırlısı ile 🤲🥰

Önemli olan bedenin ve ruhun gevşemesi canım gelmez mi hiç 😍💙 bu ay test filan da yapmayacağım diyorsun zaten üzerine de biraz gevsedin mi stres filan kalmaz tam gebe kalınacak ay 😄😄
ahahahah inşallah oyle de olur bakalım tecrube edıcez :KK70:
İş durumu nasıl oldu mavişim 🙏🏻🙏🏻🙏🏻
valla ayrıldıgını duyan yabancı bir musterısı benimle calısmak ıstermısın demiş bızımkıde kabul etmıs , bıyere baglı olmadan adamın turkıyedekı ıslerını yonetmek gıbı bısey sonuc ne olur bılınmez ama boyle bır yola gırdı ,inşallah güzel olur hayırlısıyla 🙏🏻🙏🏻

ahahahah inşallah oyle de olur bakalım tecrube edıcez :KK70:

valla ayrıldıgını duyan yabancı bir musterısı benimle calısmak ıstermısın demiş bızımkıde kabul etmıs , bıyere baglı olmadan adamın turkıyedekı ıslerını yonetmek gıbı bısey sonuc ne olur bılınmez ama boyle bır yola gırdı ,inşallah güzel olur hayırlısıyla 🙏🏻🙏🏻
E süper 🙏🏻🙏🏻🙏🏻 hayırlısı olsun hakkınızda 🙏🏻

Test yapmıcam 😌😂😂😂😂
Şaka bir yana özel bir şey yapmıyorum zaten folik asit harici. Havuç incir ve avakado yiyorum her gün. Sigara alkol zaten yok. Arada içerdik kafaları güzelleştirmek için bu tedavilerle onu da bıraktık 😶 Özel bir şey yok yani 🤗 Sebze yemekleri ve balık ağırlıklı besleniyorum zaten.
haydi hayırlısı artık :anneadayı::anneadayı::KK200::KK200::KK200:
incir için prolaktin mi ne yükseltiyor diyorlar, çok duyuyorum ama cesaret edemedim ben yemeye :KK48:

X